Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 20 od 25 PrvaPrva ... 10 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 476 do 500 of 603

Forum: LG

  1. [LG KP235] Unlock (Otključavanje)

    pomozite gdje i kako na internetu mogu naći kodove za otključavanje lg kp235

    Started by banako, 07-06-2008 11:57
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 3.583
    07-06-2008 18:06 Idi na posljednji post
  2. [KF 750]-najava

    -display 240x320 pixel, -3G networks, -5-megapixel auto focus camera, -160MB memory, -micro SD card slot. vise ce se o ovome modelu znati kad bude predstavljen na skorasnjem CEBIT-u.

    Started by Vepar, 02-03-2008 11:36
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 3.841
    05-06-2008 23:02 Idi na posljednji post
  3. [KG800] - Slaba baterija + mrtav pixel

    Evo, imam dva (riječima: 2) problema: 1.) Baterija mi traje jedva jedvice jedan dan, uz štedni način, najslabije osvjetljenje, isključenim svim zvukovnim efektima, vrlo malo korištenje. Mobitel je star 5,5 mjeseci. Strah me je ostaviti ga preko noći da me budi jer ako se ugasi - alarm ga ne...

    Started by Mario92, 27-05-2008 19:40
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.975
    01-06-2008 12:11 Idi na posljednji post
  4. [KP105,KP110]-najave

    KP 105 http://www.gsmarena.com/lg_kp105-2390.php KP 110

    Started by Vepar, 30-05-2008 18:52
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.179
    30-05-2008 18:52 Idi na posljednji post
  5. [KF755 Secret]-najava

    http://www.gsmarena.com/lg_kf755_secret-2392.php

    Started by Vepar, 30-05-2008 18:46
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 932
    30-05-2008 18:46 Idi na posljednji post
  6. [LG KE970] Otvara li pdf datoteke?

    Jel LG KE970 čita PDF ili Word datoteke ?

    Started by sparco_zd, 20-05-2008 19:24
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.340
    20-05-2008 23:10 Idi na posljednji post
  7. [KG 810] Dojmovi nakon par tjedana korištenja

    Kako koristim više pretplata u Tele2 nisam mogao odoliti ponudi da za 1 kn uzmem ovaj mob. Po principu, kakav god je da je vrijedi tu kunu, a pretplatu ionako plaćam. Nakon par tjedana mogu reći da me taj mob nije ni pretjerano oduševio, ali ni previše razočarao. Sama kvaliteta izrade, izgled pa...

    Started by Sljaka, 07-04-2008 23:31
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 3.458
    20-05-2008 19:57 Idi na posljednji post
  8. Cool [KE 850 PRADA] problem s gmail aplikacijom

    Imam problema kod ucitavanja gmaila-a. Postavke sam vise puta provjerio sa sluzbom za korisnike t-mobile-a,izgleda da je do mobitela;skinuo sam aplikaciju gmail za mob,i cim se idem spojit,nece da funkcionira. Postoji li koja mogucnost da se to osposobi? Da li je jos netko imao slicnih problema?...

    Started by vedro1, 13-05-2008 16:33
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.354
    13-05-2008 21:46 Idi na posljednji post
  9. [Ku990 Viewty] Gdje kupiti futrolu?

    Gdje se u Hrvatskoj može nabavit ova fotrola http://viewty.lgmobile.com/ ....pođete pod About Viewty/VIEWTY Accessories

    Started by Dominik3333, 19-04-2008 12:57
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 2.681
    12-05-2008 21:39 Idi na posljednji post
  10. [KF 700]-najava

    jos jedan top model LG-a: http://www.gsmarena.com/lg_kf700-2245.php

    Started by Vepar, 10-02-2008 18:39
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 2.237
    10-05-2008 16:59 Idi na posljednji post
  11. [KG800] - HelpDesk

    Zanima me da li se može javiti na poziv na navedenom mobitelu, a da se pritom ne otvara slide, nego pritiskom na neku tipku? Još nisam skužio da li se može, pa molim pomoć...zahvaljujem! :thumbup:

    Started by .El Nino., 06-09-2006 13:11
    4 Stranica
    1 2 3 4
    • Odgovora: 97
    • Pregleda: 16.829
    06-05-2008 21:55 Idi na posljednji post
  12. Question [LG KG290] - Kako instalirati java igre

    pozz pitanje u vezi ovog mobitela,dali mozda netko zna kako instalirati java igrice na ovaj mobitel,jer sam ja probao na vise nacina i mislim da je to nemoguce!!:notworking: ako je netko uspio to uciniti neka mi javi!!!:thumbup:

    Started by makaay, 06-05-2008 19:38
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 2.672
    06-05-2008 19:38 Idi na posljednji post
  13. [kg 375] Mms

    Jedno pitanje: Ima li KG 375 MMS? (kupio bi ga u Tele2 paketu)

    Started by lika091, 05-05-2008 20:41
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.201
    06-05-2008 07:32 Idi na posljednji post
  14. [KP 320]-najava

    http://www.gsmarena.com/lg_kp320-2365.php

    Started by Vepar, 05-05-2008 13:28
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.296
    05-05-2008 13:28 Idi na posljednji post
  15. [KG800] - Kako promjeniti i gdje skinuti teme

    Zašto ja ne mogu pronaći teme za ovaj mob na netu? Dali se uopče mogu mijenjati? Gledao sam na ne ovim ponuđenim linkovima ali nema ništa za ovaj mobitel. Ako tko ima kakav dobar link bio bih vam jako zahvalan...

    Started by Gabber, 28-04-2008 16:13
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.911
    30-04-2008 02:39 Idi na posljednji post
  16. LG KE800 Themes & Software

    Pozdrav, Zanima me ako netko zna gdje ima thema i igrica za ovaj model,gledao sam na onom zedg-u koji je stavljen u linkovima,ali kad skinem temu(pise KE800), ima nastavak .thm,a kolko ja znam to su za SE teme,pa ako mi netko moze pomoci bio bi mu zahavalan!

    Started by El Tompa, 19-04-2008 16:07
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 2.046
    19-04-2008 16:07 Idi na posljednji post
  17. [KU250] ne mogu poslati SMS

    Pozdrav svima. Situacija je sljedeca: ne mogu poslati sms i nemam blage veze kako se to dogodilo pa vas molim za pomoc. Dakle, mogu napisati poruku, mogu odabrati komu cu je poslati, ali kad pritisnem tipku "OK" koja u tom trenutku ima pridruzenu funkciju "Posalji", ne dogadja se apsolutno nista....

    Started by jankob, 19-04-2008 11:47
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 2.130
    19-04-2008 12:46 Idi na posljednji post
  18. Pokretne pozadine za LG Shine

    Pozdrav! Nemogu pronaci nigdje pokretne pozadine za Shine (prvenstveno mislim na Zedge :) ). Bilo kakva pomoc/link bi mi puno znacio. Hvala!:respect:

    Started by nix.payne, 12-04-2008 12:35
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 9.343
    12-04-2008 12:44 Idi na posljednji post
  19. [KE970] Uklanjanje java security-a

    Evo kupio sam doticni mobitel i fino pobacah standardne neke aplikacije na njega i sve se to fino pokrene i onda - mauna. Ne mogu im dati dopustenja za read/write po filesystemu mobitela. Kad odem na dopustenja jedina opcija je zabrani :cry: Ako je netko upucen, molio bih da napise sta tocno...

    Started by aco95, 08-04-2008 23:56
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 2.129
    09-04-2008 09:32 Idi na posljednji post
  20. Exclamation [KU990] - problem sa Youtubeom i netom

    Ovako, na KU990 neće mi vrtiti filmiće na Youtubeu. Prvo je sve radilo OK, no kad sam vratio tvorničke postavke, uvijek mi baca poruku "Spajanje nije uspjelo"...složio sam sve postavke i ne radi. Drugo, net mi radi, ali se zna dogoditi da se ne želi odmah spojiti, te je jako sporo loadanje i...

    Started by .El Nino., 03-04-2008 22:36
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.933
    05-04-2008 15:25 Idi na posljednji post
  21. [KE800]-Problem s baterijom,brzo se isprazni

    Kupio sam platinum čokoladu kao poklon i ne mogu se načuditi kako kratko traje baterija. Napunim ga navečer i već drugo popodne ga moram opet punit a da sam ga možda tri puta "slajdao" i malo čačkao po meniju. Ima li ko kakva iskustva s ovim mobitelom? Je li to baterija u ovom specifičnom modelu...

    Started by Hamanu, 16-02-2008 18:18
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 4.139
    02-04-2008 00:04 Idi na posljednji post
  22. [canU801Ex]

    ovaj model nazalost nece biti u prodaji kod nas(samo Japan i Koreja),ali kad pogledate specifikacije vidjet cete sto propustamo: -zaslon dijagonale 2,8 inča i razlučivosti 800x480 piksela, -4 GB flash memorije, -1 GB RAM memorije, -microSD , -3G i CDMA, -kamera 5,1 megapiksela 9-point...

    Started by Vepar, 25-03-2008 21:02
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.054
    01-04-2008 16:45 Idi na posljednji post
  23. [KE990 Viewty]-najava

    http://www.gsmarena.com/lg_ke990_viewty-2332.php jedine razlike u odnosu na standardni Viewty je sto ovaj nema 3G i HSDPA nego samo EDGE,sto ce se vjerojatno povoljno odraziti i na cijenu.

    Started by Vepar, 31-03-2008 15:09
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.357
    01-04-2008 09:32 Idi na posljednji post
  24. [KG375]-Unlock (otključavanje)

    jel se da kg 375 iz Tele2 paketa prek koda dekodirati?

    Started by cirano, 27-03-2008 03:26
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.916
    27-03-2008 03:43 Idi na posljednji post
  25. SHINE U TELE2 za 995 kuna

    ima li netko iskustva s Shineom, naime namjeravam ga kupiti za poklon a cijena mu je sada samo 995 kuna. Znam da je prije nekoliko mjeseci bio gotovo 2.000 kuna. Dobro je to što se dobije 995 kuna na računu. Eto, ako imate kakvo mišljenje. Meni se ovo čini odličnim izborom za te novce.

    Started by tomas, 26-03-2008 16:20
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.717
    26-03-2008 23:05 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 20 od 25 PrvaPrva ... 10 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove