jel se može na lg kg 800 čokolada staviti msn? i kako ?? jel tko zna ako zna neka kaže!!! molim vas pomozite
Pozdrav, nasao sam jedan thread korisnika KF510... Ima li jos netko da koristi navedeni telefon, da vidim isplati li ga se uzimati? Hvala
http://www.gsmarena.com/lg_kp152-2591.php
* Connectivity: Tri-band GSM, GPRS, and EDGE * Display: 2.4", QVGA resolution, showing up to 262 thousand colours * Camera: 3.2 MP, with LED flash * Memory: MicroSD card slot * Extras: Bluetooth and USB connectivity, FM Radio ...
Trenutno imam kod sebe ovaj telefon,pa me zanima koji program da koristim za ubacivanje java aplikacija u njega (i gdje ga mogu naci) preko bluetootha(ako je moguce naravno,jer nemam usb kabla).Pozdrav.
Poštovani, pocetnik sam i imam par pitanja. Oprostite na mojem neznanju. 1. Da li je ikako moguce da KF310 pregledava .txt, .pdf i mhtml datoteke? 2. Ne mogu instalirati nijednu java app, kako to? Imam jedan SE star 5 godina i sve to može, pa sam u neznanju mislio da ce i ovaj LG to...
Ubacio sam 1 gb karticu, i na statusu memorije prikazuje je (pise velicina i 0% zauzeto). Kako sad da je koristim tj. kako da spasava direkotno na nju kad posaljem mp3 ili video preko bluetootha? nigdje nisam nasao opcije. Usput, nov sam sa LG-ijem, mozda fulam nesto ocito.
http://www.gsmarena.com/lg_ks500-2567.php
danas sam nabavio u900 pa me zanima dok palim tv dojde poruka INVALID USIM CARD pa me zanima kak da to riješim a dok ga palim dojde poruka invalid sim ali onda stisnem emrgenci i telefon radi normalno na t-mobil mrežu bio bih vam zahvalan na pomoči
pozdrav,ovak zanima me da li se vama koji imate taj mob desava isto sto i meni.. ovak koliko vama zvoni znak za poruku???.. recimo ja sam sebi stavio mp3 pjesmu,i kada dodje poruka zvoni oko 10 sec.. i onda prestaje.. nije mi jasno zasto ne zeli cijelu pjesmu odvrtit? probao sam mijenjati ali...
hi ljudi..imam ovaj mob ali iz t-mobile ponude.. ima li netko nekakav link na software kojim bi ga otključao i stavio originalan lg software a ne ovaj od t-mobile? zahvaljujem..
da li tko od ovih dobrih ljudi moze otkodirat lg-ija koji je zakljucan na ht mrezu??i po kojoj cijeni
http://www.gsmarena.com/lg_kp500-2536.php
http://www.gsmarena.com/8_megapixel_lg_kc780_in_the_works_aiming_at_the_midrange-news-604.php Jod jedan LG sa 8MP,nema dosta informacija pa o tome necu govoriti,po meni ružan
imam lg u8138.povezivao sam ga na pc sa usb kablom pomocu programa koji sam dobio uz tel.Sve je radilo kako treba.Kada sam podesavao mms(rucno) mjenjao sam postavke u "access points".Neko vrijeme poslije toga nisam povezivao tel na ps(nisam imao vremena). Sad sam pokusao ali ne moze.Imam...
http://www.gsmarena.com/lg_cb630_invision-2504.php
http://www.gsmarena.com/lg_kb770-2517.php
Kako obrisati Demo igrice koje sam dobio sa mobitelom? Mob je kupljen u Vipu i ima onaj debilni Vodafone soft.
Naime imam navedeni mobitel.Zanima me : 1.Jel ima koji verzija software koja ima speakerphone , mogućnost da se stavi svoja pjesma za alarm , staviti neka igra ili aplikacija ili općenito da je mobitel brži. 2.preporuka za neke dobre slušalice za mobitel jer su ove preslabe , npr. vozim se u...
Kao sto kaze naslov topica,gdje se moze kupit to cudo? Inace zivim u Dubrovniku ali idem i u Zagreb uskoro pa mozete reci slobodno.Thanx :jump:
Naci imam taj mobitel koj je naveden gore i zanima me di mogu naci molodije za sms poruke. i dali je moguce neke druge melodije postaviti gore za sms i kako?! Hvala Pozdrav
http://www.gsmarena.com/lg_kp199-2492.php
Pozdrav Kupio sam navedeni mob u tele2 i htio bi ga dekodirati da mi radi na 098 posto ne zelim mjenjat broj...trazio sam po forumu ali nema nista o tome .. vidio sam par tema ali nekuzim bas... dali moze netko pomoc ? hvala unaprijed
:welcome: moja mama ima shine i žali se da se slabo čuje pa mislim da postoji nekakav aocustic driver kao što postoji za sony ericssone hvala:beer: p.s. i treba mi program sa kojim ću to ubaciti
http://www.gsmarena.com/lg_kf390-2488.php
Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.
Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.
Order threads in...
Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.
Pravila foruma