Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 18 od 25 PrvaPrva ... 8 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 426 do 450 of 603

Forum: LG

  1. Exclamation lg kg800

    jel se može na lg kg 800 čokolada staviti msn? i kako ?? jel tko zna ako zna neka kaže!!! molim vas pomozite

    Started by dane17, 14-11-2008 16:25
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.088
    14-11-2008 18:06 Idi na posljednji post
  2. LG KF510 (Tele2 ponuda)... Iskustva?

    Pozdrav, nasao sam jedan thread korisnika KF510... Ima li jos netko da koristi navedeni telefon, da vidim isplati li ga se uzimati? Hvala

    Started by sezam-picika, 14-11-2008 14:39
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.761
    14-11-2008 14:39 Idi na posljednji post
  3. [KP152]-najava

    http://www.gsmarena.com/lg_kp152-2591.php

    Started by Vepar, 10-11-2008 20:56
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 897
    10-11-2008 21:50 Idi na posljednji post
  4. [KC560]-najava

    * Connectivity: Tri-band GSM, GPRS, and EDGE * Display: 2.4", QVGA resolution, showing up to 262 thousand colours * Camera: 3.2 MP, with LED flash * Memory: MicroSD card slot * Extras: Bluetooth and USB connectivity, FM Radio ...

    Started by Vepar, 10-11-2008 20:53
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 666
    10-11-2008 20:53 Idi na posljednji post
  5. KE 970 java

    Trenutno imam kod sebe ovaj telefon,pa me zanima koji program da koristim za ubacivanje java aplikacija u njega (i gdje ga mogu naci) preko bluetootha(ako je moguce naravno,jer nemam usb kabla).Pozdrav.

    Started by Lexxon, 10-11-2008 15:48
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.202
    10-11-2008 17:02 Idi na posljednji post
  6. Question KF310 - podržavanje .txt, .pdf, .mhtml formata i instalitanje java app

    Poštovani, pocetnik sam i imam par pitanja. Oprostite na mojem neznanju. 1. Da li je ikako moguce da KF310 pregledava .txt, .pdf i mhtml datoteke? 2. Ne mogu instalirati nijednu java app, kako to? Imam jedan SE star 5 godina i sve to može, pa sam u neznanju mislio da ce i ovaj LG to...

    Started by njama, 06-11-2008 09:36
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.454
    06-11-2008 09:36 Idi na posljednji post
  7. [LG KE970] Kako koristiti memorijsku karticu?

    Ubacio sam 1 gb karticu, i na statusu memorije prikazuje je (pise velicina i 0% zauzeto). Kako sad da je koristim tj. kako da spasava direkotno na nju kad posaljem mp3 ili video preko bluetootha? nigdje nisam nasao opcije. Usput, nov sam sa LG-ijem, mozda fulam nesto ocito.

    Started by syd, 03-11-2008 17:23
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.926
    03-11-2008 19:59 Idi na posljednji post
  8. [KS500]-najava,slike,komentari....

    http://www.gsmarena.com/lg_ks500-2567.php

    Started by Vepar, 31-10-2008 11:51
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 810
    31-10-2008 11:51 Idi na posljednji post
  9. [lg u900] problem sa sim karticom

    danas sam nabavio u900 pa me zanima dok palim tv dojde poruka INVALID USIM CARD pa me zanima kak da to riješim a dok ga palim dojde poruka invalid sim ali onda stisnem emrgenci i telefon radi normalno na t-mobil mrežu bio bih vam zahvalan na pomoči

    Started by axl1, 29-10-2008 00:53
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.297
    29-10-2008 00:53 Idi na posljednji post
  10. [KF750 Secret] problem sa zvonom poruke

    pozdrav,ovak zanima me da li se vama koji imate taj mob desava isto sto i meni.. ovak koliko vama zvoni znak za poruku???.. recimo ja sam sebi stavio mp3 pjesmu,i kada dodje poruka zvoni oko 10 sec.. i onda prestaje.. nije mi jasno zasto ne zeli cijelu pjesmu odvrtit? probao sam mijenjati ali...

    Started by bubib5, 19-10-2008 17:31
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 2.503
    22-10-2008 12:34 Idi na posljednji post
  11. Lg Kf750 Secret unlocking i unbranding

    hi ljudi..imam ovaj mob ali iz t-mobile ponude.. ima li netko nekakav link na software kojim bi ga otključao i stavio originalan lg software a ne ovaj od t-mobile? zahvaljujem..

    Started by bubib5, 20-10-2008 10:07
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 2.117
    20-10-2008 18:30 Idi na posljednji post
  12. [Lg C3300] Unlock (Otključavanje)

    da li tko od ovih dobrih ljudi moze otkodirat lg-ija koji je zakljucan na ht mrezu??i po kojoj cijeni

    Started by Symbian, 15-05-2005 10:35
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 40
    • Pregleda: 18.764
    01-10-2008 19:55 Idi na posljednji post
  13. [KP500]-najava

    http://www.gsmarena.com/lg_kp500-2536.php

    Started by Vepar, 30-09-2008 18:57
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.619
    01-10-2008 19:37 Idi na posljednji post
  14. [KC780]-najava

    http://www.gsmarena.com/8_megapixel_lg_kc780_in_the_works_aiming_at_the_midrange-news-604.php Jod jedan LG sa 8MP,nema dosta informacija pa o tome necu govoriti,po meni ružan

    Started by drama, 24-09-2008 19:35
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.038
    25-09-2008 18:16 Idi na posljednji post
  15. [U8138] spajanje na pc

    imam lg u8138.povezivao sam ga na pc sa usb kablom pomocu programa koji sam dobio uz tel.Sve je radilo kako treba.Kada sam podesavao mms(rucno) mjenjao sam postavke u "access points".Neko vrijeme poslije toga nisam povezivao tel na ps(nisam imao vremena). Sad sam pokusao ali ne moze.Imam...

    Started by rastaman88, 23-09-2008 21:29
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 699
    23-09-2008 21:29 Idi na posljednji post
  16. [CB630 Invision]-najava

    http://www.gsmarena.com/lg_cb630_invision-2504.php

    Started by Vepar, 02-09-2008 13:32
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 905
    22-09-2008 19:19 Idi na posljednji post
  17. [KB770]-najava

    http://www.gsmarena.com/lg_kb770-2517.php

    Started by Vepar, 08-09-2008 16:09
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 902
    08-09-2008 16:09 Idi na posljednji post
  18. [KF310] brisanje igrica

    Kako obrisati Demo igrice koje sam dobio sa mobitelom? Mob je kupljen u Vipu i ima onaj debilni Vodafone soft.

    Started by omahen, 08-09-2008 13:30
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.599
    08-09-2008 13:30 Idi na posljednji post
  19. [KG800]Par pitanja...

    Naime imam navedeni mobitel.Zanima me : 1.Jel ima koji verzija software koja ima speakerphone , mogućnost da se stavi svoja pjesma za alarm , staviti neka igra ili aplikacija ili općenito da je mobitel brži. 2.preporuka za neke dobre slušalice za mobitel jer su ove preslabe , npr. vozim se u...

    Started by SE K750..., 26-08-2008 16:07
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.044
    27-08-2008 00:10 Idi na posljednji post
  20. [KE970Shine] Gdje kupiti usb kabel?

    Kao sto kaze naslov topica,gdje se moze kupit to cudo? Inace zivim u Dubrovniku ali idem i u Zagreb uskoro pa mozete reci slobodno.Thanx :jump:

    Started by chega, 23-08-2008 15:01
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 2.027
    26-08-2008 15:42 Idi na posljednji post
  21. [LG KG800 čokolada] melodije za SMS

    Naci imam taj mobitel koj je naveden gore i zanima me di mogu naci molodije za sms poruke. i dali je moguce neke druge melodije postaviti gore za sms i kako?! Hvala Pozdrav

    Started by motov3x, 23-08-2008 13:24
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 2.429
    23-08-2008 13:50 Idi na posljednji post
  22. [LG KP199]-najava

    http://www.gsmarena.com/lg_kp199-2492.php

    Started by Vepar, 19-08-2008 21:37
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 929
    21-08-2008 12:35 Idi na posljednji post
  23. [KG320] Dekodiranje

    Pozdrav Kupio sam navedeni mob u tele2 i htio bi ga dekodirati da mi radi na 098 posto ne zelim mjenjat broj...trazio sam po forumu ali nema nista o tome .. vidio sam par tema ali nekuzim bas... dali moze netko pomoc ? hvala unaprijed

    Started by ved23, 17-08-2008 14:39
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 2.964
    19-08-2008 10:22 Idi na posljednji post
  24. [lg shine] "acoustic driver" dali postoji?

    :welcome: moja mama ima shine i žali se da se slabo čuje pa mislim da postoji nekakav aocustic driver kao što postoji za sony ericssone hvala:beer: p.s. i treba mi program sa kojim ću to ubaciti

    Started by .:TailS:., 17-08-2008 15:00
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.400
    18-08-2008 08:29 Idi na posljednji post
  25. [KF 390]-najava

    http://www.gsmarena.com/lg_kf390-2488.php

    Started by Vepar, 15-08-2008 17:55
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.044
    15-08-2008 17:55 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 18 od 25 PrvaPrva ... 8 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove