Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 14 od 25 PrvaPrva ... 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 24 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 326 do 350 of 603

Forum: LG

  1. LG KU990 Viewty-jaci zvuk u slusalicama i zvucniku

    zanima me postoji li mogucnost da se pojaca zvuk u slusalicama i zvucnuiku kao sto je moguce kod sony ericsonovih mobitele do sad san imao k750i /w800 kod kojeg sam pojacao zvuk i bio sam pre zadovoljan dok je kod ovog lg -a skroz tih zvuk u slusalicama

    Started by ŠTULIĆ, 12-07-2009 15:56
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 3.834
    14-07-2009 22:45 Idi na posljednji post
  2. [KU990]Neaktivna USIM kartica ?

    Pozdrav! nabavio sam rabljeni KU990 ,i počeo sam ga koristiti, no nakon nekog vremena izgubi mrežu i napiše "NEAKTIVNA USIM KARTICA " (inactive USIM)... prvo sam mislio da je samo moj telefon takav ,no malo sam guglao i vidim da jako puno ljudi ima taj problem i to na novim telefonima ,koje...

    Started by bob the biker, 01-05-2009 00:27
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 2.750
    14-07-2009 11:12 Idi na posljednji post
  3. LG KU990 Memorija Internet Pomoć

    Kako podesiti u postavkama telefona ( LG KU990) da mi se slike i video pohranjuju u externu (vanjsku) memoriju od 2 GB. U postavkama mi je vanjska memorija glavna , a opet sprema u njegovu internu memoriju.Tada sljedi mukotrpan proces ručnog prebacivanja slike po slike iz interne u vanjsku...

    Started by izlatko, 13-07-2009 11:42
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 2.363
    13-07-2009 19:18 Idi na posljednji post
  4. Najava: LG new black label 4 (LG BL40)

    http://dailymobile.se/2009/07/13/new-black-label-4-by-lg-lg-bl40/

    Started by blek_hrcak, 13-07-2009 14:25
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.080
    13-07-2009 17:32 Idi na posljednji post
  5. lg gb102 Hitno!!!! otkljucati

    trebam otkljucati mob vec danas jer treba staroj hitno ako se moze otkljucati preko kodova

    Started by drale21, 10-07-2009 14:43
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.306
    10-07-2009 14:43 Idi na posljednji post
  6. ebuddy error

    Pozz. Instaliro sam aplikaciju Ebuddy na mob i kada se pokusam spojit na msn kaze mi wrong username or and password.. A ako odem na ebuddy.com tamo se normalno mogu spojit samo sto je tako pre komplicirano jel je sve sitno a mobitel je prespor da se stalno zumira nesto.. Inace koristim kp500...

    Started by zg_marko, 08-07-2009 00:35
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.585
    08-07-2009 00:35 Idi na posljednji post
  7. [LG KP500] internet

    ovako mene zanima kako ja mogu ici na internet na ovom mobu, jel ikako moguce ici preko kompa, znaci spojim s kompom i surfam na mobu ?. ako nije jel je moguce kupiti neki paket za mjesecno placanje za internet ili ?

    Started by mate_dgo, 20-02-2009 21:34
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 5.513
    04-07-2009 06:47 Idi na posljednji post
  8. [KC550] - Misljenja, iskustva...

    Prilicno sam zaintersiran za ovaj mob, a na forumu ne mogu naci prakticno nikakvih komentara. Cini se super zanimljiv ( kamera, UI, 2GB memorije, cijena , igre , TV-out...) Stoga, sva misljenja / iskustva / reviewi su dobrodosli!

    Started by Quark, 10-12-2008 22:31
    • Odgovora: 20
    • Pregleda: 10.108
    28-06-2009 09:45 Idi na posljednji post
  9. LG KF750 blokiranje sms-a

    Dal kome radi ta opcija i ako da kako ste ju uspjeli postaviti da proradi ? Hvala .

    Started by cook22, 22-06-2009 13:54
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 871
    22-06-2009 13:54 Idi na posljednji post
  10. [KU990]-Slike slikane sa flashom su bijele

    Znači kad slikam slike su mi previše bijele tj svijetle help :cry:

    Started by race boy, 19-06-2009 20:57
    ku990
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 974
    20-06-2009 08:59 Idi na posljednji post
  11. KU990-problem sa kamerom

    Ovako kad stisnem slikanje piše učitavanje i ništa restarta se tu i tamo se učita alu u 95% slučajeva se ne učita što da radim?? Updateo sam firmwire i opet isto

    Started by race boy, 17-06-2009 20:00
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 903
    19-06-2009 20:54 Idi na posljednji post
  12. [KM900]-najava

    http://www.gsmarena.com/lg_km900_arena_leaks_touchscreen_fans_leap_with_joy-news-769.php spec: http://www.gsmarena.com/lg_km900_arena-2666.php

    Started by Vepar, 03-02-2009 20:11
    • Odgovora: 61
    • Pregleda: 12.170
    19-06-2009 15:11 Idi na posljednji post
  13. [KS660]-najava,slike

    -dual-SIM, -3-inch TFT touchscreen WQVGA resolution (400x240), -5 megapixel camera with autofocus and video recording at 720x480@15fps, -50MB internal storage, -microSD expansion slot, -GSM/GPRS/EDGE connectivity.

    Started by Vepar, 29-12-2008 20:23
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.196
    19-06-2009 01:21 Idi na posljednji post
  14. backup za lg ku990

    zelio bih da mi neko posalje backup za lg ku 990, jer sam prilikom ubacivanja teme obrisao neke stavke , a nisam prije napravio navedeni backup. hvala :hrv:

    Started by goliathus, 14-06-2009 10:46
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.006
    14-06-2009 10:46 Idi na posljednji post
  15. Exclamation koji mobitel izabrati?

    ovako... dvoumim se između par mobitela: samsung f480 (koji je meni nekako najviše se dopao,lg viewty i lg cookie. malo sam švrljala netom u vezi lg-evih mobitela,i dosta njij je reklo da lg kao marka nije bas kvalitetna tj. da se dosta kvari,za razliku recimo od samsunga koji svi...

    Started by chicita, 12-06-2009 16:10
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.089
    12-06-2009 18:06 Idi na posljednji post
  16. EFS Media Builder ne prepoznaje uređaj

    Već nekoliko dana pokušavam spojiti EFS Media Builder i LG KP500 Cookie ali bez uspjeha. Naime želio sam promijeniti temu ali izgleda da neće ići. Kad spojim mobitel pokaže mi da je tu, ali kad pritisnem konekciju traži da izaberem model uređaja. Problem je to što Cookie nije na tom popisu. Tražio...

    Started by tractor, 12-06-2009 13:44
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 2.254
    12-06-2009 16:09 Idi na posljednji post
  17. [LG Versa] Info

    Sluajno sam naišao na ovaj aparat, vidim da ga nitko ne spominje, iskreno ni sam neznam hoce li uopce biti dostupoank kod nas, ako netko dobije više infoa neka javi. Ono što ovaj mobitel istice je mogucnost spajanja gamepada ili querty tipkovnice na njega: Dakle telefon stavite u ovo...

    Started by sheep1501, 12-06-2009 09:33
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.031
    12-06-2009 13:12 Idi na posljednji post
  18. [LG KC910]-spajanje s compom

    kako cu namjestit da mogu ulazit u memoriju uredaja i memorijsku karticu preko My Computera..kao npr mp3...hvala

    Started by lordbabo, 11-06-2009 11:47
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 926
    11-06-2009 12:29 Idi na posljednji post
  19. [GC900 Viewty Smart]-najava,info

    http://www.gsmarena.com/lg_gc900_viewty_smart-2785.php

    Started by Vepar, 15-04-2009 15:15
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 2.622
    10-06-2009 15:53 Idi na posljednji post
  20. [KS360]-najava

    http://www.gsmarena.com/lg_ks360-2467.php

    Started by Vepar, 18-07-2008 21:05
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.890
    05-06-2009 07:28 Idi na posljednji post
  21. [GT505,GW520]-najave

    http://www.gsmarena.com/lg_gt505-2815.php http://www.gsmarena.com/lg_gw520-2814.php GT505 GW520

    Started by Vepar, 02-06-2009 08:45
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.449
    02-06-2009 17:18 Idi na posljednji post
  22. LG Cookie novi firmware

    Može li se na LG Cookie staviti firmware od kojeg drugog modela npr. Arene, Reinora ili nekog drugog modela koji ima touchscreen?

    Started by tractor, 01-06-2009 21:37
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 3.157
    01-06-2009 22:15 Idi na posljednji post
  23. [GD900 Crystal]-najava,info

    http://www.gsmarena.com/lg_gd900_crystal-2788.php

    Started by Vepar, 17-04-2009 20:14
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.509
    27-05-2009 22:47 Idi na posljednji post
  24. POPRAVAK LG KG800-hitno

    dali mi može netko reci dali je moguce popraviti (rastaviti mobitel i sve to), a da se sacuvaju sve poruke i slike i svi podaci iz mobitela. jako mi je bitno da sve ostane. mobitel je lg kg800. molim da mi odgovorite sto prije. inace,mislim da je kvar u onom utoru gdje ide punjac,i da se to mora...

    Started by nenaa, 22-05-2009 19:42
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 2.347
    25-05-2009 10:48 Idi na posljednji post
  25. [LG KP500] zvuk okidača kamere

    ee ovako..naci imam taj LG kuki .. i okrenuo sam cjeli mobitel i sve opcije u kameri da nađem kako stišati zvuk okidaca prilikom slikanja.. probo sam i pod profilima i sve sam stavio na tiho a kad slikam idalje se cuje zvuk.. pa me zanima dali je netko uspio to sredit , ako nije dali je moguce ?...

    Started by motov3x, 21-05-2009 16:52
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.584
    22-05-2009 17:07 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 14 od 25 PrvaPrva ... 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 24 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove