Evo ljudi,tražim bateriju(novu) za KG225, gdje se može kupiti dotična baterija ? Sory adminu u slučaju da sam krivo postao ali nisam se snašao gdje to spada.
Ovako, naime mob nije zakljucan (to smo otkrili u procesu otkljucavanja),no ne prima niti Tele2 niti VIP sim karticu, iako kad se pali, pise Vodafon. Uredjaj bi trebao biti otkljucan... any suggestions? Ja vise nemam ideja, iako se radi o Windows Mobile uredjaju.
Jedan zgodan mob slican onim jeftinim nokijama,no ima radio i gprs,al ekran 128x128...al dizajn mi se svida http://www.gsmarena.com/lg_gb160-3029.php
128x160 ekran 12 mb memory Proširivo do 2gb Vga kamera Fm radio Heh,mob me podsjeca na sonyericsson w880/w890i totalka..,al ekran je mal�*,jos da cijena bude do 500kn i ok...al svida mi se izgled,al nekuzim tipke na slici na gsm areni izmedu crnog i rozog,zakaj su drukcije? ...
Dakle novi LG SHINE Dvojka...dizajnom slican jedinici,ali po meni ljepse oblikovan...Kamera 2mpx ,ekran 240x320,3g,nadam se da ce imat glasniji zvucnik od jedinice i da je brzi po izborniku,cista sminka,u pocetku je shine bio skup a na kraju spao na 500kn...a ovaj je samo izgledom bolji od jedinice...
Zanima me kako ubaciti u ovaj telefon nofi firmware, skinuo sam sa interneta bin fajl ali ne znam preko koga programa da ga ubacim, neki program koji sam nasao nije mi pomogao, pa bih Vas molio da mi pomognete u tome HVala unaprijed
jel ima kakav noviji firmwere za coockie ? i preko kojeg programa se flesha LG coockie hvala
Evo ovako... Imam LG KS360, i kada instaliram neku aplikaciju na njega koja koristi bluetooth (npr. neki bomberman, sve radi i kad doem na multiplayer sam se zblesira), aplikacija ne radi uopce ili djelomicno. Da li se to moze IKAKO popraviti? Isto je tako bilo i sa bivsim burazovim LG Shine-om,...
http://www.gsmarena.com/lg_gu280_popcorn-3021.php
ako ima tko kakve linkove bio bi mu jako zahvalan....
http://mobile.softpedia.com/phones/LG/LG-KM555E.shtml
http://www.gsmarena.com/lg_bl20_new_chocolate-2945.php
http://www.gsmarena.com/lg_ks360-2467.php Ima li itko ovaj mobitel i kakav mu je?meni je baš super ona tipkovnica na izvlacenje
http://www.gsmarena.com/lg_bl40_new_chocolate-2916.php
http://www.gsmarena.com/lg_gb190-2976.php
gdje se može naći adapter micro usb s jedne strane a 3,5mm s druge konkretno radi se o telefonu lg gt 500...hvala
Ako jos nekom nece, kao meni, ajd probajte, nemrem se prijavit na jebenu stranicu! -.-' http://za.lgmobile.com/web/web.common.Main.laf ak zna neko zkj, javite plz! :(
E ovako, imam ovaj tel i ne radi mi flash na njemu, nekad se on upali, ali to je mozda jednom ili dvaput u toku dana, pa me zanima je l' neko imao slicnih problema i kao ih je rijesio, ja sam probavao sa novim firmwerom ali opet nista...
Jel postoji način da se free skine simlock s ovog modela? kupio sam ga danas a inace koristim t-mobile pa bi ga treabo unlockat...:comp:
Na GPS-u mi pokazuje da sam ui Zagrebu dok sam ja u Dugoj Resi. Da li se to kako popraviti?
Zvucnik mi je bio pun prasine i isao sam to ispuhat, medjutim, mada sam pazio, sada je zvuk jako tih. Medjutim, iduci nekom logikom, zakljucio sam da je membrana gurnuta prema unutra. I zbilja, kad sa usisavacem usisavam na zvucniku, zvuk bude normalan, medjutim membrana ne zeli tako ostat, vec se...
http://www.gsmarena.com/lg_kc910-2495.php
Napravio sam nadogradnju na mobu, al je mob kupljen u slobodnoj prodaji, i kad metnem t-mobile kaze umetnite ispravnu sim karticu! ZASTO??
Neslužena najava nekoliko LG-jevih modela u prvom kvartalu 2010-te. http://www.gsmarena.com/lg_2010_q1_roadmap_spotted_cookie2_around_the_corner-news-1151.php
http://www.gsmarena.com/lg_gb220-2705.php U jesenskoj vip ponudi za 339kn u kompletu za mene je dosta jeftina odma pocetna cijena,eh dali mob ima video snimanje i kakav je glasan zvucnik?
Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.
Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.
Order threads in...
Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.
Pravila foruma