Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 9 od 25 PrvaPrva ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 201 do 225 of 621

Forum: Symbian aplikacije (software)

  1. slovoed

    da li ko ima slovoed hrvatsko - engleski a da nije trial

    Started by vedran/st, 27-12-2006 14:37
    • Odgovora: 21
    • Pregleda: 6.538
    10-05-2008 13:30 Idi na posljednji post
  2. File transfer to WM6

    Znate li za neki program s kojim se moze maksimalno jednostavno prebacit sve sa p910 (kontakti, ali i svi fileovi) na neki WM uredjaj...

    Started by dorian_gray, 01-05-2008 21:54
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.227
    01-05-2008 23:50 Idi na posljednji post
  3. Arrow Nokia 7650 trebam programe

    ovako za nokiu 7650 trebam program za daljinski neznam kako se zove onda trebam mp3 player i program za snimanje videa nada se da ne gnjavim:spin:

    Started by Sipe, 04-11-2005 11:11
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 3.462
    29-04-2008 19:58 Idi na posljednji post
  4. Trebam sis unpacker

    trebam program koji otpakira sis file... imal sam ga prije nemogu ga sad nikak nać

    Started by .:SlayeR:., 20-06-2006 10:11
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 3.414
    27-04-2008 14:23 Idi na posljednji post
  5. [UIQ3] Walkman - Walkman/skin

    jel zna netko od vas kak da stavim walkman player sa w960 na P1i pa da to izgleda ovak...

    Started by glucop, 25-04-2008 23:25
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 3.073
    26-04-2008 18:27 Idi na posljednji post
  6. [UIQ 3] Openoffice 4.0

    Ovaj update za office je namjenjen za sve UIQ 3.0 mobitele osim W950 koji nema Office, pa nema sto updateati. Malo upozorenja: Ima bugova, npr kada udjete u fullscreen i zelite izaci onda vam javi gresku i zatvori pregledavanje. NIKAKO ne instalirate na karticu. Ja sam se tu zeznuo, tako ne...

    Started by n00b, 22-04-2008 20:04
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 995
    22-04-2008 20:04 Idi na posljednji post
  7. P1i GPS-wayfinder

    Evo ovak... Kak to radi,mislim kako ga osposobiti za rad? Tnx...

    Started by dcesarec, 28-10-2007 10:08
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 28
    • Pregleda: 12.190
    17-04-2008 20:42 Idi na posljednji post
  8. [6680] glasnoca mp3 playera

    pozdrav svima! svoju 6680 koristim kao mp3 player sa HS-23 slusalicama. koristim mplayer (onaj player od n70 cini mi se) i odlican mi je, ali mi je zvuk na slusalicama dosta tih. jel ima kakvo rijesenje za poglasnjat zvuk?

    Started by gljiva1000, 10-04-2008 17:29
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 959
    14-04-2008 09:54 Idi na posljednji post
  9. GPS navigacijske karte

    gdje se mogu nabaviti i kolika im je cijena??

    Started by Sony Ericssonac, 05-04-2008 19:52
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 6.364
    12-04-2008 10:31 Idi na posljednji post
  10. bluetooth spy 2008 by runede

    Jeli netko čuo za bluetooth spy 2008 by runede. Navodno ne traži autorizaciju pri spajanju kao svi ostali koje sam koristio. Ako netko zna gdje i kako ga besplatno skinuti molim da mi javi. Ili bilo koji drugi program koji ne traži autorizaciju pri spajanju. Zahvaljujem. :dunno:

    Started by Klappy, 08-01-2008 01:01
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 3.159
    05-04-2008 18:49 Idi na posljednji post
  11. Free WLAN u centru grada (ZG)

    Evo malo veselja za sve koji koriste WLAN, a iz Zagreba su... I jos legalno... Divota! :) http://www.iskon.hr/o_iskonu/press_centar/objave_za_medije/iskon_omogucio_besplatan_internet_u_centru_zagreba

    Started by n00b, 05-04-2008 01:23
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.954
    05-04-2008 02:31 Idi na posljednji post
  12. Zaštita aplikacija

    Ovako,zanima me da li postoji neki program za symbian koji zaključava poruke,galeriju itd. kao npr samsung,motorola....

    Started by randall, 21-01-2008 00:40
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.719
    01-04-2008 22:11 Idi na posljednji post
  13. Unhappy PCSuite - Pojavljuje se BSOD prilikom spajanja

    Više stvarno neznam što da radim. Očito je da je stvar u mom kompjuteru ali nikako da nađem rješenje. Radi se o x64 visti, Nokia E51 i najnovijem PCSuitu Problem je taj što ne mogu spojiti E51 u PCsuite modu. Kada uključim kabel u komp i odaberem PCSuite način, pojavi se "plavi ekran" i...

    Started by Yo!Gurth, 22-03-2008 14:48
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.264
    28-03-2008 01:20 Idi na posljednji post
  14. UIQ v3.3

    Eto,nije im dugo trebalo, ocito cim je Windows mobile najavio 6.1 verziju, eto nam i UIQ-a :) UIQ je najavio novu verziju, verzija 3.3, koji ce podrzavati d-pads u 5 smjerova te dodane tipke end i send na uredjajima. UIQ v3.3 je redizajnirana kako bi se prilagodila, kako su to u UIQ-u rekli,...

    Started by beetleman, 28-03-2008 00:18
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.231
    28-03-2008 00:44 Idi na posljednji post
  15. Dali se gubi garancija promjenom CDA broja?

    Trebam odnest P1 na servis pa me zanima, posto sam ga debrandirao, dali ce mi proc garancija. Jel neko vec probao slat na servis s wg softverom!?

    Started by goranm, 25-03-2008 16:34
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 827
    25-03-2008 19:06 Idi na posljednji post
  16. Moving Ball on N95

    Info video: http://www.youtube.com/watch?v=xRRsgu64F6Y Download: http://research.nokia.com/files/MovingBall_Example.sisx

    Started by Boys, 25-12-2007 23:01
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 2.585
    24-03-2008 14:10 Idi na posljednji post
  17. Nova verzija Quickoffice programa za UIQ 3 uredjaje

    Eto dobih vijest pa je sirim dalje.. sto se tice poboljsanja, najvise mi se svidja poboljsanje preformansi prilikom rada sa dokumentima veceg formata... http://mobile-place.info/home/index.php?option=com_content&task=view&id=125&Itemid=1

    Started by beetleman, 19-03-2008 11:54
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 979
    19-03-2008 11:54 Idi na posljednji post
  18. P1i i tom tom eastern europe

    Molio bih da li znate ima li razloga da updateom karte za istočnu europu ( hr)? pozdrav

    Started by roko5, 17-03-2008 10:12
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 2.360
    17-03-2008 10:12 Idi na posljednji post
  19. n95 free aplikacije

    bok,dali mi neko moze rec dali postoji neka stranica gdje mogu dobit aplikacije za n95 za koje nije potrebno certifikat??barem da nesto imam na njemu dok ovaj symbiansigned ne proradi!!hvala

    Started by dgrgic37, 01-03-2008 13:01
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 3.923
    08-03-2008 20:26 Idi na posljednji post
  20. [N82] Koja aplikacija za povezivanje s PC-om?

    Koju alikaciju koristiti za povezivanje N82 i PC-ja, tj. za kontrolu sa PC-ja i uređivanje npr. imenika i drugih stvari na mobitelu (nešto slično kao neprežaljeni FMA za Sonyje). Probao sam Oxygen za Symbian, i on se OK spoji, ali ne može ništa eksportirati na telefon, tako da mi je sve uređivanje...

    Started by DMan, 06-03-2008 10:14
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 820
    08-03-2008 14:29 Idi na posljednji post
  21. SE P990i navigacija

    Ima li koja dobra navigacija za SE P-990i osim TOM-TOM 6 i ako može link! :hrv: :hrv: :hrv: :hrv:

    Started by drbizar, 06-03-2008 14:00
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.626
    07-03-2008 00:01 Idi na posljednji post
  22. Handy Clock problem

    alarm neradi dok je mobitel ugašen, kako kod vas to radi, u pitanju je n73 dali možda što je instaliran na mem kartici

    Started by Slatky, 26-02-2008 17:30
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.337
    26-02-2008 20:07 Idi na posljednji post
  23. Question Symbian i RAM ?!

    Koliko zauzme Symbian rama u mobu bez ikakvih drugih pokrenutih programa ?:wave:

    Started by Mentor, 21-02-2008 00:52
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.390
    21-02-2008 22:17 Idi na posljednji post
  24. [N80] Red Alert 2

    skinuo sam red alert 2 mobile... pri kraju instalacije mi kaže "odobrenje nije uspjelo" jel se može taj problem riješit ikako??

    Started by espanjole, 17-02-2008 16:03
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.355
    21-02-2008 16:06 Idi na posljednji post
  25. ne radi mi glasovni pretinac na tele2

    i ne mogu preslušavati glasovnu poštu,da znam ko me zvao kad mi je ugašen mobitel.Piše usluga je blokirana,molim pomoć

    Started by morski covik, 20-02-2008 02:17
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 569
    20-02-2008 02:17 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 9 od 25 PrvaPrva ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove