Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 22 od 25 PrvaPrva ... 12 18 19 20 21 22 23 24 25 PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 526 do 550 of 621

Forum: Symbian aplikacije (software)

  1. Question scientific calculator

    jel zna tko za kakav dobar scientific calculator?

    Started by punkic, 17-01-2006 11:23
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.209
    22-01-2006 23:04 Idi na posljednji post
  2. SmartGuard Pro

    Instalirao sam ovaj program i radi odlično na 6630. Ali ima već nekih 5 dana,kad želim prebaciti slike koje su zaključane odn. skrivene, mob javi Error in rehideing, transfer failed. I, ne želi uopće "otključati" sliku. Postoji li nešto da ja tu sliku otključan? I još nešto, skidao sam dosta...

    Started by Moby, 17-01-2006 22:07
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 2.325
    22-01-2006 22:50 Idi na posljednji post
  3. Pregledanje datoteka preko BLuetootha

    Ma sigurno svi znate da mnogi mobiteli podrzavaju hajmo rec upadanje preko bluetootha. Nije to nikakvo upadanje, nego ono da spojite uredjaje, pa da ti netko moze prckati po tvojim fileovima, mijenjati ih, brisati itd... Dosao mi rodjak iz ZG ljetos, imao on d500, pa hajde on ce meni "upast", on...

    Started by blazzer, 14-10-2005 22:34
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 3.335
    18-01-2006 17:38 Idi na posljednji post
  4. Cool Prve .exe aplikacije na Symbian OS-u?

    Ovo sa vidio prilikom završetka instalacije krknutog programa,ne sjećam se koji je bio ali me stvar ugodno iznenadila svojom pojavom.Inače su obe animirane.Ova zelena je Xtra. Inače se instaliraju i pokreću iz: Ovaj sam vidio prvi: A ovaj drugi:

    Started by sms freak, 14-08-2005 00:17
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 2.780
    16-01-2006 21:47 Idi na posljednji post
  5. 3GP kad me netko zove

    Jel ima koji program koji omogucava da vidim video kad me netko zove, a da radi na SX1. Imao sam ja nekih hrpu programa, ali ne nadjoh nijedsan za SX1, ako ima netko ikakve informacije pliz help

    Started by blazzer, 07-11-2005 22:00
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.301
    16-01-2006 21:44 Idi na posljednji post
  6. brisanje aplikacija poslanih putem Bluetootha

    iam panasonic x700 i potem blututa sam poslao instalaciju za neki program..i sad kad zelim zbrisati -pise: general in use! kak se to zbrise??

    Started by vjeko, 14-10-2005 00:11
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.618
    13-01-2006 16:34 Idi na posljednji post
  7. Opera na 6680

    Imam problem kada preko opera preglednika idem na internet. Par puta mi je otvorio stranicu, a nakon toga nista, pise illegal address. Da li netko zna postavke za operu, spajam se preko t-mobila.

    Started by predator, 03-01-2006 16:36
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.074
    10-01-2006 19:11 Idi na posljednji post
  8. Foobar remote?

    Znam da ima par programa koji podržavaju daljinsko upravljanje winampom, no da li postoji koji za Foobar?

    Started by Punio4, 22-12-2005 21:20
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 993
    22-12-2005 21:20 Idi na posljednji post
  9. Prebacivanje podataka na nokiju 3650

    Eto imam i ja konacno pitanje,zanima me kako prebaciti 10 tak mb na nokiu 3650 putem bluetootha? Naime uvijek mi javlja da imam premalo memorije pa ako ima neki programcic.... Molio bih pomoc :creep:

    Started by dado e550, 15-12-2005 18:36
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 3.473
    22-12-2005 20:29 Idi na posljednji post
  10. Kompatibilnost UIQ-a, i neka dodatna pitanja

    Valjda se ovo ovako zove, ehhehe, to je ono s touchscreenom, ma znate sta mislim Sad nadjoh ja na netu mobitel Motorola A1000, pise tamo user Interfence UIQ, dobro to mi je jasno, znam sta je ovaj momak UIQ, ali pise i Symbian OS 7 E sad me zanima jel na njega idu sve aplikacije koje rade pod...

    Started by blazzer, 19-12-2005 19:13
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.554
    20-12-2005 00:14 Idi na posljednji post
  11. Problem sa terracro-om

    evo kada ocu ic na terracro trazi me sifru a ja je nemam pa nemogu skinut programe molio bih za pomoc jer mi trebaju neki programi

    Started by artis, 11-12-2005 21:40
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 881
    12-12-2005 16:23 Idi na posljednji post
  12. povezivanje moba i PC-a

    Pozdrav svim simbiašima! Pitanje glasi koji program da koristim da povežem mob i kompič,naravno putem bluetootha.U praksi bi to trebalo ovako izgledati,gledam film na kompu,lezim na krevetu te sad bi htio malo preskočiti pojedine djelove filma pa da se ne dižem da mogu putem moba.Nadam se da sam...

    Started by strelicar, 05-12-2005 21:21
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.143
    07-12-2005 23:45 Idi na posljednji post
  13. aplikacije za poruke

    jel ima koja zamjenska aplikacija za poruke? trebo bi neku u kojoj bi mogo lijepo napravit neki filter za brisanje poruki ( da mi npr. izbrise poruke starije od 10 dana...) jer ih imam gomilu i neda mi se to rucno a necu ih sve pobrisat...

    Started by pedala, 06-12-2005 00:00
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 842
    06-12-2005 00:00 Idi na posljednji post
  14. Exclamation Brisanje aplikacija s SX1?!!

    tek sam kupio SX1 pa me zanima kako mogu napraviti unninstall nekih aplikacija?

    Started by sfreak, 05-12-2005 12:30
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 965
    05-12-2005 19:26 Idi na posljednji post
  15. BlackBaler za N 6680

    Skinuo sam BlackBaler, trial version, i instalirao ga na N 6680 ali ne radi. Da li postoji neka caka kod instalacije i pokretanja? Da li postoji neki drugi sličan program koji moze odbiti sms od odredenog broja?

    Started by predator, 06-11-2005 16:28
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.184
    05-12-2005 00:48 Idi na posljednji post
  16. Screen FTP

    Znam da je već bila tema o ovoj aplikaciji na forumu, ali ju nikako nemogu naći, pa ako ima netko link za download, da li bi ga možda mogao ovdje staviti. btw. Za one koji neznaju, to je aplikacija koja se instalira na mobitel i na komp. Datoteke se prenose tako da se pokrenu te aplikacije, na...

    Started by Dark, 29-11-2005 00:24
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.181
    29-11-2005 12:14 Idi na posljednji post
  17. Thumbs up Animirane teme!!

    XPFuture2.sis AnimSeaSpaceLighthouse.sis ButterflySnow.sis Za detaljnije zanimanje za : Windows Mobile 2003 (Smartphone) Windows Mobile 2003 (PocketPC) Series 60

    Started by VuKi, 28-11-2005 01:11
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 2.078
    28-11-2005 12:21 Idi na posljednji post
  18. Antivirusni program

    Ovako...tražim savjet za nekoliko najboljih i najkvalitetnijih antivirusnih programa za Series 60, te ako možete ubaciti neki link di da ih skinem :dunno: :comp: Unaprijed zahvaljujem :thumbup:

    Started by .El Nino., 21-11-2005 01:29
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.084
    27-11-2005 14:10 Idi na posljednji post
  19. Opet pomoć

    Stas, glup , pa glup................................. Vidija san da neko na forumu ima THEME EDITOR , i pari mi se bash fora, ako kogod moze dat link di bi ga moga for freee skinit............ 2. I tija san još pitat, postji li za symbijanere neki program tipa MUSIC DJ, na...

    Started by Freak_onja, 26-11-2005 16:58
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 2.164
    26-11-2005 21:43 Idi na posljednji post
  20. jar.datoteke

    Pozdrav svima,imam jedno pitanje u vezi stavljanja programa u mobitel.Pošto to nije sis.file na koji način da ga prebacim u mobitel N-3230 jer koristim PC-suite. Program je skinut sa dotsisa metnut ču ga pa da vidite o čemu se radi. p.s.-nije da je to jedini program ima ih jako puno da imaju...

    Started by strelicar, 20-11-2005 11:55
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.509
    20-11-2005 13:38 Idi na posljednji post
  21. Opera za SX1

    Hy, jel ima netko operu za Siemens SX1 koja radi, ili mozda keygen za operu, jer ja imam trail i proslo mi je 14 dana isprobavanja :( :crazy:

    Started by blazzer, 12-11-2005 14:49
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 899
    12-11-2005 14:49 Idi na posljednji post
  22. Oxford Dictionaries

    Pozdrav, MOlio bih ako mi netko može mailati ili dati link gdj ebih gore navedene mogao skinuti, našao sam neke rječnike(uglavnom java) imam i slovoed, no volio bih vidjeti kakvi su oxfordovi. Pozdrav! Gleep!

    Started by Gleep!, 29-10-2005 13:57
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.073
    08-11-2005 00:16 Idi na posljednji post
  23. Ogame preko mobitela

    Hy. hy, mene sad zanima mogu li ja igrati o Game preko mobitela, tj. imam ja onaj NetFont i kad s njime otvorim oGame stranicu samo ima neki frame i na tome ostane, izbaci jos ponekad neku poruku da nesto ne moze ucitati. Sad ja sumljam da on ne podrzava one frameove kao sto koristi OGame. Jel...

    Started by John Frusciante, 06-11-2005 14:14
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 3.719
    07-11-2005 21:50 Idi na posljednji post
  24. ir remote

    Pozdrav,molio bih za pomoć ako mi neko može poslati ili napisati koji je link za taj program. (daljinski za televizor)Jako mi se ćini zgodan,te praktićan.Naravno da je kompatibilan sa 3230 te da je full a ne demo.Unaprijed Hvala tomislav.kaic@vip.hr

    Started by strelicar, 28-09-2005 08:49
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 2.672
    26-10-2005 17:31 Idi na posljednji post
  25. Postoji li update Symbiana

    1. Moze li se i na koji nacin izvrsiti up date symbian OS-a? 2. Da nezna neko slucajno dali ima negde na netu (ja nisam nasho) OS symbian za seriju 60

    Started by Šile, 30-03-2005 21:39
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 35
    • Pregleda: 4.479
    24-10-2005 22:34 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 22 od 25 PrvaPrva ... 12 18 19 20 21 22 23 24 25 PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove