Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 20 od 25 PrvaPrva ... 10 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 476 do 500 of 621

Forum: Symbian aplikacije (software)

  1. aplikacije

    cemu sluzi aplikacija screenshot-s60-3rd ?

    Started by nevidljivi, 18-05-2006 17:10
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.429
    20-05-2006 12:30 Idi na posljednji post
  2. Instaliranje N-gage igara na 6680

    Pozdrav , potrazio sam malo na serach-u da vidim dal ima tema o instaliranju igara od Nokie N-Gage na ostale symbove i nisam ništa pronašao pa budem ovdje pitao. Imam nokiu 6680 i instalirao sam onaj BLZinstaler (ili kak se već zove) i sad sam skinuo igre Call Of Duty i Wormse (wormsići su mi...

    Started by RS_BuRnOuT, 15-05-2006 21:00
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.943
    19-05-2006 17:34 Idi na posljednji post
  3. R:Opera 8.60 crack/serial

    dakle, crack ili serial za Operu 8.60 trazim... Hvala

    Started by 3aTmr, 15-05-2006 22:27
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 9.678
    18-05-2006 11:13 Idi na posljednji post
  4. n80 application

    dali imate application za n80?

    Started by nevidljivi, 17-05-2006 15:10
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.543
    18-05-2006 11:12 Idi na posljednji post
  5. Symbian 3rd edition application

    Evo mjesta da stavljat aplikacije za 3rd edition. Za sada postoje samo nekoliko aplikacija ali s vremenom (nadam se) će ih biti, uskoro dolazaze mnogi novi modeli sa 3rd edition pa da ih dočekamo spremni. :comp: :rifle: SExplorer http://rapidshare.de/files/18019095/sExplorer_v07.zip.html ...

    Started by rage99, 14-04-2006 22:52
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 7.906
    15-05-2006 22:40 Idi na posljednji post
  6. Earth Explorer

    Ima netko ovu aplikaciju ili sl.? Ja sam je imao verziju 1.00. Greškom izgubljena.

    Started by dancho, 14-05-2006 22:05
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 901
    14-05-2006 22:05 Idi na posljednji post
  7. PhotoAcute Mobile

    da li je tko upoznat sa ovov app, i da li komu radi recimo na 6600, jer na ovome linku gdje ga možete i skinuti, baš i piše 6600, meni na panasonicu X700, kada pokušam pokrenuti (nakon uspješne instalacije) fon se restartira.. :japan:

    Started by azzaman77, 12-05-2006 10:05
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 966
    12-05-2006 15:14 Idi na posljednji post
  8. symbian 9 aplikacije?!

    posto ima vec dosta novih mobacha sa symb 9, jel zna nekto dali su se pojavile i nove ver. programa?! pronasao sam nesto malo na psilock stranici, ali jos nista dobroga... jedino thema ima...

    Started by robee, 11-05-2006 10:57
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.703
    11-05-2006 22:57 Idi na posljednji post
  9. Smartmovie

    Peace.... Evo imam novi spot od RHCP na mobu i hocu to slusat dok se vracam iz skole. Al je problem sto nemrem kljucat mob dok sam u smartmovie-u A kad ga stavim u background on stane svirat, jel ima lijeka da zaklucam mob i vratim ga u dzep, a da smartmovie ostane svirajuci ????

    Started by blazzer, 04-04-2006 00:05
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.262
    08-05-2006 13:59 Idi na posljednji post
  10. Najljepši Symbian?

    Dajte mi svoja mišljenja. Koji vam se Symbian mob. najviše sviđa. Dakle gleda se dizajn, kompaktnost, ali i mogućnosti.

    Started by whiteboy, 15-12-2005 22:36
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 56
    • Pregleda: 10.738
    06-05-2006 12:04 Idi na posljednji post
  11. S60 themes ! COOL web stranica !!

    h**t//symbian.mobilethemes.com sve je super pregledno i dobro rasporedjeno :) ima i melodija, wallpaper-a, op logo.... uzhiWajtE :thumbup:

    Started by robee, 02-05-2006 21:08
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.083
    02-05-2006 21:08 Idi na posljednji post
  12. Zakljucavanje SMS-Inbox-

    Pretraživao sam po forumu gdje da nadjem neki link ili barem naziv nekog programa za lockanje sms-a al nisam uspio. Unaprijed se ispricavam zbog pokretanja ovog threada ako je vec negdje pokrenut. Dakle trazim neki program za zaključavanje poruka (messaging) i foldera. Treba mi za N3650 (S60)...

    Started by RS_BuRnOuT, 25-04-2006 09:45
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 4.289
    28-04-2006 09:02 Idi na posljednji post
  13. pitanje u vezi aplikacija

    molio bih ako netko može ukratko opisat za šta služe aplikacije za OS: agil message, profi mail, image spy( to sam instaliro al ne kužim za šta koristi), sms remainder i geo cam. hvala :-/

    Started by ljacme, 25-04-2006 18:54
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 834
    25-04-2006 18:54 Idi na posljednji post
  14. L'Amour teme za N seriju

    Evo, želite li dragu razveselit novim lijepim temama, ili ako draga želi sama sebe razveseliti.............:rotfl: http://my.opera.com/arunav/homes/Themes/L'Amour.sis http://my.opera.com/arunav/homes/Themes/L'Amour_2.sis

    Started by Drug Mile, 19-04-2006 09:42
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.441
    24-04-2006 23:18 Idi na posljednji post
  15. Question Program za kontrolu troškova

    Tražim neki program kojim bih mogao bilježiti svaki trošak i zaradu, pa da ima npr. pregled po mjesecu, danu. Eventualno bi bilo super da se to može isprintati poslije nekako. eto, ako ko zna, pomagajte

    Started by God's Servant, 15-04-2006 14:53
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 4.637
    16-04-2006 21:32 Idi na posljednji post
  16. ETi converter

    pozz Nabavih ja eti camcorder converter 1.1 verziju Ali nemam zvuka, na drugom kompu sam imao zvuka, al kod sebe nemam :( Jel ima tome pomoći, a uz to jel mogu ikako izbrisat oni driver što ide uz njega????

    Started by blazzer, 14-04-2006 18:31
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 887
    14-04-2006 18:31 Idi na posljednji post
  17. Najbolji prog za fotografiranje?

    Koji je najbolji prog za fotografiranje za ovu platformu? Molio bih da mi preporučite još neke bitne programe koje i sami koristite. :rolleyes:

    Started by God's Servant, 09-04-2006 20:38
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.105
    09-04-2006 20:49 Idi na posljednji post
  18. igre za n70

    Daj, neka mi neko preporuci neke dobre igre ? Mogu li igre na n-gage i na n70, je li vazno koji je simbijan ?

    Started by letmarebrmbarov, 06-04-2006 19:05
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 3.961
    07-04-2006 13:01 Idi na posljednji post
  19. Symbian-Java

    Moja nova akvizicija je www . symbian-java . com ... (nema sadrzaja!). Posto je ovo jedini podforum vezan za Symbiane, zanimaju me ideje, sto biste vi pokrenuli na takvoj domeni ? Download portal, news portal? Nesto slicno ? Sto bi Vas, kao krajnjeg korisnika Symbian/Java mobitela najvise...

    Started by sezam-picika, 31-03-2006 23:21
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.216
    01-04-2006 01:04 Idi na posljednji post
  20. camcorder koji snima u vga rezoluciji?

    postoji li takav?

    Started by ivegrbic, 25-03-2006 14:21
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.102
    30-03-2006 19:27 Idi na posljednji post
  21. Question smart movie i register

    Instalirala sam smart movie i sve za 5.kad se pojavi usred filma register i kaže da upišem : personal license key !!??' Gdje da ga nađem ? :wstupid: zahvalna!!

    Started by lili, 06-05-2005 15:48
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 49
    • Pregleda: 5.095
    29-03-2006 17:04 Idi na posljednji post
  22. ima tko smart guard full

    ima tko smart guard full veziju,jer nista ne nalazim na netu tog tipa.a to je zakon aplikacija.

    Started by khideg, 19-09-2005 23:09
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.012
    26-03-2006 21:47 Idi na posljednji post
  23. Mega Tracker Pack (83% Off)

    Ima li netko možda ove skinove za UIQ Tracker??? Stvarno su najbolji međutim nigdje ih nema za skinuti.... http://shop.my-symbian.com/Platform...roductId=143019

    Started by LeChuck, 09-11-2005 18:54
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 8.175
    24-03-2006 16:36 Idi na posljednji post
  24. Sta je na kraju sa DOTSIS-em !!??

    ...pisalo je da ce se preseliti na brzi srever u roku 24 sata :-/ uglavnom stranica dotsis.com ne radi... dali netko zna vise o tome??

    Started by D@viD, 13-02-2006 17:29
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 2.510
    24-03-2006 00:24 Idi na posljednji post
  25. Lightbulb MBM Whizard update by sms freak

    Evo malim istraživanjem sam napokon riješio problem rušenja ovog programa pri otvaranju .mbm datoteka iz tema za Symbian i napravio instalaciju da vam svima bude lakše napravit update.Kad vas pita dali želite prepisati(overwrite) postojeću datoteku samo potvrdite sa Da. i to je to.Možete početi sa...

    Started by sms freak, 12-02-2006 02:24
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 2.114
    23-03-2006 06:24 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 20 od 25 PrvaPrva ... 10 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove