Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 19 od 25 PrvaPrva ... 9 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 451 do 475 of 621

Forum: Symbian aplikacije (software)

  1. Angry Flash 1.1 problem...

    Instalirao sam flash 1.1 na 7610 i ne radi.(to je program koji cita macromedia flash file-ove,ne znam puni naziv programa)stavio sam happy tree friends u pravi folder jedino sto cujem je zvuk na pocetku a ekran je bijeli.Zanima me dal netko ima taj program i da li mu radi...

    Started by Nomofylax, 14-03-2006 13:12
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 2.164
    08-07-2006 18:15 Idi na posljednji post
  2. Antivirus

    dakle, trebao bi mi neki antivirus koji radi na S60 3 OS9.x - full dakako... THX

    Started by 3aTmr, 06-07-2006 21:39
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.769
    07-07-2006 19:14 Idi na posljednji post
  3. Opera S60 3 OS9.x

    Opera mini advanced Opera basic

    Started by 3aTmr, 06-07-2006 21:27
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.041
    06-07-2006 21:27 Idi na posljednji post
  4. GPS navigacija

    koliko sam skuzio, treba imati vanjski gps adapter za prihvat gps signala, program Route 66 i mogucnost ubacivanja raznih karata (ima i hrvatska). pa me zanima, koliko kosta takav gps adapter, i dali se to placa

    Started by flOoKi, 08-03-2006 13:10
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 10.742
    05-07-2006 08:14 Idi na posljednji post
  5. SMS 007 Basic

    dali netko ima SMS 007 is a system for secure encryption of your SMS communication. It provides you with privacy against eavesdropping and message interception. To achieve this, modern cryptographic techniques (AES cipher, SHA-2 hash function) are employed. The SMS messages are transmitted...

    Started by nevidljivi, 04-07-2006 17:35
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.010
    04-07-2006 17:35 Idi na posljednji post
  6. Konektiranje P910i sa računalom?

    ljudi....dali je moguće spojit P910i na komp sa onim usb kablom što ide od baze punjača....ako da - kako?

    Started by Ghostalitious, 11-03-2006 21:34
    • Odgovora: 20
    • Pregleda: 3.173
    30-06-2006 19:46 Idi na posljednji post
  7. Nokia All in one app.

    All in One Nokia programčiči! Zgodna kolekcija (osnovna) za one koji su tek kupili symbian ima : Ultra MP3 Camera FX Pro Call Recorder anti virus

    Started by Nono01, 13-04-2006 12:12
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 7.040
    21-06-2006 19:44 Idi na posljednji post
  8. Smile morse code za nokiu

    zna li netko za nekakvu aplikaciju za nokiu koja bi mogla desifrirati morsovu abecedu? barem ime aplikacije..onda cu ju sama pokusati naci na netu..pliz.. :) znaci nebi to bio program koji bi smsove slao u morsovoj abecedi nego kad bi mobitelom snimio zvuk neke poruke na morsovoj abecedi pa da...

    Started by mania, 19-06-2006 15:43
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.304
    19-06-2006 23:28 Idi na posljednji post
  9. Igrate li Another World???

    Ja sam ovu igricu instalirao pre nekoliko dana i odusevljen sam njome!!!! Ponovo sam se vratio u slavna vremena Amige... Kako vam se cini igra,dokle ste stigli,postoji li kakva caka na nekom od nivoa???

    Started by Pinocio, 19-07-2005 21:29
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 44
    • Pregleda: 6.381
    19-06-2006 23:22 Idi na posljednji post
  10. List of apps for s60

    ovako, ovo je abecedni popis svih aplikacija sa linkovima za download i opisom na I-phone forumu! da bi mogli vidjeti popis morate biti registrirani (2 minute posla), evo stvarno ima dosta toga na 4 strane, sve po abecedi, a ne razbrčkano ko na dotsisu! predlažem da registraciju prvo napravite...

    Started by Nono01, 13-06-2006 19:10
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 2.376
    19-06-2006 22:10 Idi na posljednji post
  11. TV daljinski za n3650

    Pozdrav grupi, zanima me koji program za daljinsko upravljanje tv-om koristite za n3650, n6600, jer s ovim psiloc-ovim imam problema, jednostavno se zatvori :envy: ?

    Started by Zarko, 24-05-2006 00:05
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 3.967
    18-06-2006 16:36 Idi na posljednji post
  12. Series 60 3rd edition (n80)

    FIFA.World.Cup http://rapidshare.de/files/23209027/Electronic_1_.Arts.FIFA.World.Cup.v1.4.13.S60.J2ME.Retail-daddyfatsax.zip.html

    Started by nevidljivi, 16-06-2006 17:40
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.453
    18-06-2006 14:37 Idi na posljednji post
  13. N70 + CameraFX Pro v2.6

    Imam "mali" problem s ovom kombinacijom. U CameriFX vidim samo gornju lijevu četvrtinu slike. Zna li netko kako to riješiti?

    Started by MrBlc, 17-06-2006 09:50
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 980
    17-06-2006 19:26 Idi na posljednji post
  14. Malo pitanje o S60 v2

    Da li je moguće u primjerice 6630 ugrađivati S60 kakav je u n70? Pokušano? Mane/brzina?

    Started by ::diaboliq::, 17-06-2006 11:30
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 839
    17-06-2006 12:56 Idi na posljednji post
  15. Autoexec aplikacija pitanje

    dakle u čemu je problem; kad sam tek kupio symbian nokiju i kad sam počeo učit o symbianu, zapamtio sam ovu aplikaciju po lošem. dakle, pri svakom paljenju moba, javljao mi je da je autoexec aplikacija zatvorena, i onda nakon nje su se sve aplikacije pozatvarale, a ja sam odmah povezao tu...

    Started by zerobravo, 14-06-2006 11:07
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 981
    14-06-2006 22:25 Idi na posljednji post
  16. Jel ima neko serijski cod za Quickoffice.Premier

    Jel ima neko serijski cod za-Quickoffice.Premier.2005.v3.00.UIQ.SymbianOS7 Zahvaljujem:thumbup:

    Started by drbizar, 10-06-2006 19:34
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.620
    14-06-2006 10:48 Idi na posljednji post
  17. Symbian vs Windows mobile

    Koji je od od ova dva osa bolji? Naime mislim si kupiti mobitel sa symbianom ali bi htio imati windows mobile. Da li je moguce instalirati windows mobile na nokiu? Te kakvi se sve mogu programi instalirati na symbian?

    Started by lukas1234, 12-06-2006 21:26
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 3.574
    13-06-2006 12:46 Idi na posljednji post
  18. izrada thema

    koji program koristite za izradu teme? konkretno za nokia n80

    Started by nevidljivi, 06-06-2006 20:05
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.208
    07-06-2006 10:20 Idi na posljednji post
  19. Symbian 9.2 - S60 3rd ed. feature pack 1

    Dakle, krajem godine izlazi S60 3d Edition Feature Pack 1 kojeg pogoni Symbian 9.2 operativni sistem. Neće biti nikakve inkompatibilnosti između ove verzije i prethodne (9.1) jer će aplikacije buti međusobno kompatibilne. Uvodi se podrška za VGA ekran i bolja prilagodljivost aplikacija...

    Started by Drug Mile, 06-06-2006 09:04
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.589
    06-06-2006 21:46 Idi na posljednji post
  20. BlackBaller

    moze li mi ko poslat ovaj program za nokiu N70 one verzije sa dotsis san sve proba i nitijedna mi ne radi program se uredno instalira i kasnije mozes uc u njega i u njegove postavke i postavit broj koji zelis po zelji itd... ali kad te neko zove onda program ne funkcionira:) zahvaljujem

    Started by vedran/st, 31-05-2006 13:32
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.061
    05-06-2006 00:58 Idi na posljednji post
  21. P910i popis poruka...

    U popisu primljenih/poslanih poruka prikazuje mi imena kontakata, ali to kao da cita sa SIM-a!?? Uglavnom, za brojeve koje nemam na SIM-u prikazuje samo broj, za ostale naziv kontakta, takodjer sa SIM-a. Zna li netko da li mu je to feature ili sam ja propustio neku postavku negdje... Osim toga,...

    Started by c-shadow, 18-04-2006 13:00
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 994
    04-06-2006 11:56 Idi na posljednji post
  22. Opis - Nokia Web Browser S60 (OSS Browser)

    Evo kompletnog elaborata ;D novog web browswea u s60 3rd edition. http://www.mobile-review.com/review/nokia-webbrowser-en.shtml

    Started by Drug Mile, 29-05-2006 11:56
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.984
    29-05-2006 16:42 Idi na posljednji post
  23. SymbiaN 9.1

    evo link na kojem mozete procitati sto je i koje su razlike kod symb 9.1 i ranijih :) h**p://www.iphone-forum.org/phones-review/t-n80-n91-3250-etc-symbian91-98713.html

    Started by robee, 21-05-2006 17:41
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 3.343
    23-05-2006 17:07 Idi na posljednji post
  24. smartmovie S60-3rd

    Dakle, smartmovie za S60 3 OS 9.x na zalost nema keygen-a još za registraciju programa... http://rapidshare.de/files/21164003/smartmovie_symbian_lcg_3_20.rar.html

    Started by 3aTmr, 23-05-2006 11:21
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.876
    23-05-2006 11:21 Idi na posljednji post
  25. Master Code By Dejan Kaljevic

    ********************************************************************* DCT3-4 Master Code Calculator v1.00 (Jul 17 2005) Copyright (c)2005 Dejan Kaljevic All Rights Reserved Web: http://users.net.yu/~dejan eMail: dejan@net.yu...

    Started by Rootz, 13-04-2006 18:36
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 26
    • Pregleda: 14.613
    21-05-2006 07:17 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 19 od 25 PrvaPrva ... 9 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove