TomTom Mobile v5.20 Multilanguage UIQ Symbian Evo dame i gospodo pa ako nekome treba: http://rapidshare.de/files/24565134/...HSpda.rar.html To je crackirana verzija!
da li neko zna stranicu gdje se moze skinuti?
Ljudi sta mislite koji symbian da uzmem. Trenutno zelim nesto jeftinije kategorije, cijene slicne kao k700i. Evo cetiri modela zbog kojih sam u nedoumici nokia 6630 7610 3230 i Siemens SX 1. Sta mislite i imate li jos kakvu petu preporuku.:jump:
DIVX Video player vrlo sličan Smartmovie sve je skoro isto. Ali ima malih problema sa čitanjem videa većeg bitratea i ima za 30-40% lošiji zvuk, pogotovo na slušalicama... Ali je freeware!! :thumbup:
Zanima me koji je najeftiniji symbian sa stereo mp3 playerom?:thumbup:
Crystal2Mobile is a bundle of C2M Player, the video player for the smartphones and C2M Producer, PC desktop tool, enabling fast DVD conversion into mobile-friendly format. C2M Player screenshots: C2M Player features:
Help... skinuo nekoliko verzija (2.54.,2.72,3.0,3.11,3.12) navodno s keygenom... E, sad, cijeli taj proces je malo smuljan...il sam ja glup il tu nekaj ne valja. Keygen mi trazi name i daje broj...a player na mobu nudi IMEI i trazi broj. E, sad to ne prolazi ni u kojem slucaju...Sto se ...
eh evo posto zelim da symbian userima i ja malo priblizim cool symbian igrice (kolko budem u mogucnosti) otvorio sam ovaj topic.
Eto, ako koga zanima, na http://beta.bitdefender.com/mobile se moze skinuti beta inacica tog antivirusa za smybian i windowsmobile.. Ko voli nek izvoli ;)
ej jel neko zna kak na N7610 napravit da video bude kao rington???? :-/
Evo ovdje mozete postaviti svoje zahtjeve za igrice aplikacije i ostalo....pozdrav...mozete mi se i javit na MSN Messenger
Kao što kod nas imamo MobyMap aplikacije (imam za Zg i za Rijeku), sad bi mi trebalo nešto slično za München i Stockholm. Ima li tko kakve linkove za ovo? Any ideas? :thumbup:
Kako stoji u naslovu, trebao bi aplikaciju za gašenje procesa na mobu. Na Nokiji 6680 imao sam Sys manager, pa ako tko ima dotičnog ili nešta slično bio bih zahvalan.
Evo kolege, ako netko nema već ovu verziju možete ju naći ovdje: h**p://rapidshare.de/files/31690431/Docs2Go_2_00_build_43.zip Doba mučenja sa QuickOffice-om je iza nas. Sada možete komotno scrolati dokumentima bez trzanja, po meni glavni nedostatak QuickOffice-a. Još im samo fali...
Dobar dan ekipo nije me dugo vremena bilo ( službeno odsutan) ali sam opet među vama. U međuvremenu sam promjenio mob. sa Nokie na SE .Sada imam SE P910i te bi trebao savjet i pomoć gdje mogu naći crackan O2 PHONE MENAGER za UIQ telefone. pozdrav Nele
Koji je najbolji player za filmice i koji konverter? i zasto kad konvertiram u mp4 format, ne mogu playat na mobu, da li treba neki codec? da li je ko probavao divx i xvid? ajde ako ste se igrali malo s ovim pomozite, imam n80 dajte linkove ili ako ima netko full verzije programa koje mi...
fitness asistent na mobitelu ima li itko neš slično? ak može na pm obično sam na nokia forumu
ima li ko kakav program za symbina trece generacije da se goristi za pregledavanje slika??????
U 3. mjesecu sam supportu ProfiMaila poslao upit dali namjeravaju dodati Mark/Unmark opciju u ProfiExplorer,prvi put me nisu skužili jer su mislili da pitam za ProfiMail pa sam malo pojasnio pitanje i odgovor koji sam od njih dobio danas me oduševio :jump: Prenosim citat: Nisam mislio da...
Nešto ako appman, samo puno bolje, dodan i scandisk alat http://www.dotsis.com/mobile_phone/showthread.php?t=19951&highlight=Unreal+Device+Manager>othread
E prijatelji, ako ste sretnici koji imaju Symbian OS 7 il više onda ovo nebi bilo fino propustiti ETI je napravio soft za komp i mobitel koji se zove Fly Cam Instalirate sis file na mobitelu, a onda instalirate i soft za kompjuter E kažu na forumima vrlo dobra stvarčica, meni na SX-u ne radi i...
Pozdrav svima treba mi BScaller 1.0 3rd edition i ne neki drugi koji se mogu dobiti.tp trebam za nokia e61. ako neko to ima molim da mi to ako je toliko ljubazan , posalje. Pozdrav svima ales
Je li postoji program koji omogučava BT mrežu između 2 s60 mobitela na naćin da jedan može pristupati MMC kartici drugoga i obrnuto?
jeli ga ko pokrenija na nokiji N70 i da li uopce funkcionira taj program???
nisam znao u koji dio foruma da ovo postavim pa posto je rijec o n80 onda valjda nisam puno fulao... Kad se spajam preko wlana da pregledam email kaze da je spojen a ne dobivam nista na telefon, mailove mogu normalno slati na bilo koji drugi...
Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.
Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.
Order threads in...
Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.
Pravila foruma