Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 18 od 25 PrvaPrva ... 8 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 426 do 450 of 621

Forum: Symbian aplikacije (software)

  1. TomTom Mobile v5.20 Multilanguage UIQ Symbian

    TomTom Mobile v5.20 Multilanguage UIQ Symbian Evo dame i gospodo pa ako nekome treba: http://rapidshare.de/files/24565134/...HSpda.rar.html To je crackirana verzija!

    Started by fliponja, 02-07-2006 00:29
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 9.493
    12-10-2006 22:24 Idi na posljednji post
  2. themes creator za 3250

    da li neko zna stranicu gdje se moze skinuti?

    Started by Vepar, 12-10-2006 13:10
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 993
    12-10-2006 13:10 Idi na posljednji post
  3. Talking Odabir pravog Symbiana

    Ljudi sta mislite koji symbian da uzmem. Trenutno zelim nesto jeftinije kategorije, cijene slicne kao k700i. Evo cetiri modela zbog kojih sam u nedoumici nokia 6630 7610 3230 i Siemens SX 1. Sta mislite i imate li jos kakvu petu preporuku.:jump:

    Started by Ico86, 18-09-2006 08:11
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 35
    • Pregleda: 2.814
    04-10-2006 11:00 Idi na posljednji post
  4. Freeware divx player for 9.1 3rd

    DIVX Video player vrlo sličan Smartmovie sve je skoro isto. Ali ima malih problema sa čitanjem videa većeg bitratea i ima za 30-40% lošiji zvuk, pogotovo na slušalicama... Ali je freeware!! :thumbup:

    Started by Symbeq, 02-10-2006 12:54
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 2.355
    03-10-2006 17:17 Idi na posljednji post
  5. Najeftiniji symbian sa stereo mp3

    Zanima me koji je najeftiniji symbian sa stereo mp3 playerom?:thumbup:

    Started by S.Silva, 27-08-2006 15:50
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 2.166
    03-10-2006 08:55 Idi na posljednji post
  6. Crystal 2 Mobile Player v2.10 UIQ

    Crystal2Mobile is a bundle of C2M Player, the video player for the smartphones and C2M Producer, PC desktop tool, enabling fast DVD conversion into mobile-friendly format. C2M Player screenshots: C2M Player features:

    Started by zerobravo, 28-06-2006 10:57
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 4.422
    29-09-2006 16:43 Idi na posljednji post
  7. Kako regat smartmovie?

    Help... skinuo nekoliko verzija (2.54.,2.72,3.0,3.11,3.12) navodno s keygenom... E, sad, cijeli taj proces je malo smuljan...il sam ja glup il tu nekaj ne valja. Keygen mi trazi name i daje broj...a player na mobu nudi IMEI i trazi broj. E, sad to ne prolazi ni u kojem slucaju...Sto se ...

    Started by c-shadow, 04-07-2006 16:05
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 883
    29-09-2006 16:38 Idi na posljednji post
  8. Best Symbian Games

    eh evo posto zelim da symbian userima i ja malo priblizim cool symbian igrice (kolko budem u mogucnosti) otvorio sam ovaj topic.

    Started by X-FusIOn, 25-09-2006 23:45
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 3.517
    26-09-2006 00:15 Idi na posljednji post
  9. Besplatan antivirus za S60 , s80 i windowsmobile

    Eto, ako koga zanima, na http://beta.bitdefender.com/mobile se moze skinuti beta inacica tog antivirusa za smybian i windowsmobile.. Ko voli nek izvoli ;)

    Started by matrixcore, 24-09-2006 21:13
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.102
    25-09-2006 10:49 Idi na posljednji post
  10. Question Video Rington

    ej jel neko zna kak na N7610 napravit da video bude kao rington???? :-/

    Started by X-FusIOn, 24-09-2006 00:30
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.135
    24-09-2006 09:30 Idi na posljednji post
  11. Arrow Zahtjevi za aplikacije

    Evo ovdje mozete postaviti svoje zahtjeve za igrice aplikacije i ostalo....pozdrav...mozete mi se i javit na MSN Messenger

    Started by B@re, 21-02-2006 22:24
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 30
    • Pregleda: 9.011
    18-09-2006 08:40 Idi na posljednji post
  12. Mobilne mape europskih gradova

    Kao što kod nas imamo MobyMap aplikacije (imam za Zg i za Rijeku), sad bi mi trebalo nešto slično za München i Stockholm. Ima li tko kakve linkove za ovo? Any ideas? :thumbup:

    Started by ::diaboliq::, 13-08-2006 14:45
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 27
    • Pregleda: 5.440
    16-09-2006 14:22 Idi na posljednji post
  13. Sys manager ili nešto slično

    Kako stoji u naslovu, trebao bi aplikaciju za gašenje procesa na mobu. Na Nokiji 6680 imao sam Sys manager, pa ako tko ima dotičnog ili nešta slično bio bih zahvalan.

    Started by AXL, 04-09-2006 18:05
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.533
    04-09-2006 20:58 Idi na posljednji post
  14. Documents2Go 2.00 UIQ

    Evo kolege, ako netko nema već ovu verziju možete ju naći ovdje: h**p://rapidshare.de/files/31690431/Docs2Go_2_00_build_43.zip Doba mučenja sa QuickOffice-om je iza nas. Sada možete komotno scrolati dokumentima bez trzanja, po meni glavni nedostatak QuickOffice-a. Još im samo fali...

    Started by Wisher, 02-09-2006 16:45
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.045
    04-09-2006 14:24 Idi na posljednji post
  15. O2 Phone Menager

    Dobar dan ekipo nije me dugo vremena bilo ( službeno odsutan) ali sam opet među vama. U međuvremenu sam promjenio mob. sa Nokie na SE .Sada imam SE P910i te bi trebao savjet i pomoć gdje mogu naći crackan O2 PHONE MENAGER za UIQ telefone. pozdrav Nele

    Started by nele, 31-08-2006 14:23
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.030
    01-09-2006 09:10 Idi na posljednji post
  16. video player za 9.1

    Koji je najbolji player za filmice i koji konverter? i zasto kad konvertiram u mp4 format, ne mogu playat na mobu, da li treba neki codec? da li je ko probavao divx i xvid? ajde ako ste se igrali malo s ovim pomozite, imam n80 dajte linkove ili ako ima netko full verzije programa koje mi...

    Started by alonso, 31-08-2006 19:05
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 2.074
    31-08-2006 19:28 Idi na posljednji post
  17. fitness

    fitness asistent na mobitelu ima li itko neš slično? ak može na pm obično sam na nokia forumu

    Started by iwek, 28-08-2006 23:35
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 866
    28-08-2006 23:49 Idi na posljednji post
  18. symbian 9.1

    ima li ko kakav program za symbina trece generacije da se goristi za pregledavanje slika??????

    Started by vedran/st, 28-08-2006 19:52
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.087
    28-08-2006 20:03 Idi na posljednji post
  19. Ispunili su moju želju! [ProfiExplorer u v2.52 Mark/Unmark funkcija dodana]

    U 3. mjesecu sam supportu ProfiMaila poslao upit dali namjeravaju dodati Mark/Unmark opciju u ProfiExplorer,prvi put me nisu skužili jer su mislili da pitam za ProfiMail pa sam malo pojasnio pitanje i odgovor koji sam od njih dobio danas me oduševio :jump: Prenosim citat: Nisam mislio da...

    Started by sms freak, 27-07-2006 02:55
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 2.289
    22-08-2006 23:03 Idi na posljednji post
  20. Unreal device manager

    Nešto ako appman, samo puno bolje, dodan i scandisk alat http://www.dotsis.com/mobile_phone/showthread.php?t=19951&highlight=Unreal+Device+Manager&gtothread

    Started by Drug Mile, 14-08-2006 17:00
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.008
    16-08-2006 09:49 Idi na posljednji post
  21. Symbian mobitel kako BT web kamera

    E prijatelji, ako ste sretnici koji imaju Symbian OS 7 il više onda ovo nebi bilo fino propustiti ETI je napravio soft za komp i mobitel koji se zove Fly Cam Instalirate sis file na mobitelu, a onda instalirate i soft za kompjuter E kažu na forumima vrlo dobra stvarčica, meni na SX-u ne radi i...

    Started by blazzer, 03-05-2006 20:01
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 2.609
    07-08-2006 21:56 Idi na posljednji post
  22. Trebam BEST FULL SCREEN CALLER

    Pozdrav svima treba mi BScaller 1.0 3rd edition i ne neki drugi koji se mogu dobiti.tp trebam za nokia e61. ako neko to ima molim da mi to ako je toliko ljubazan , posalje. Pozdrav svima ales

    Started by aleskravanja, 02-08-2006 16:02
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.497
    05-08-2006 17:19 Idi na posljednji post
  23. Pristup fileovima na drugom Symbian mobitelu

    Je li postoji program koji omogučava BT mrežu između 2 s60 mobitela na naćin da jedan može pristupati MMC kartici drugoga i obrnuto?

    Started by MrBlc, 20-06-2006 18:18
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.025
    15-07-2006 22:59 Idi na posljednji post
  24. Blooover

    jeli ga ko pokrenija na nokiji N70 i da li uopce funkcionira taj program???

    Started by vedran/st, 15-06-2006 13:14
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.064
    13-07-2006 11:16 Idi na posljednji post
  25. email klient

    nisam znao u koji dio foruma da ovo postavim pa posto je rijec o n80 onda valjda nisam puno fulao... Kad se spajam preko wlana da pregledam email kaze da je spojen a ne dobivam nista na telefon, mailove mogu normalno slati na bilo koji drugi...

    Started by alonso, 10-07-2006 22:39
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.017
    10-07-2006 22:39 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 18 od 25 PrvaPrva ... 8 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove