Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 17 od 25 PrvaPrva ... 7 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 401 do 425 of 621

Forum: Symbian aplikacije (software)

  1. Aplikacija za vrijeme

    Dali netko zna koja je ovo aplikacija i gdje ju se može skinuti. Molim pomoć

    Started by Trayche, 10-01-2007 22:45
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.354
    11-01-2007 17:56 Idi na posljednji post
  2. Antivirus za p910i

    Koji antivirus mi mozete preporuciti i ako moze link? Probao sam se registrirati na http://www.iphone-forum.org/viewforum.php?f=78 no ne primaju nove clanove. Dali ima neka alternativa tome forumu od kuda bih mogao skidati software za p910i? Hvala unaprijed!

    Started by SunBlade, 21-12-2006 00:38
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.292
    22-12-2006 01:02 Idi na posljednji post
  3. Karta Zagreba za Symbian OS telefone

    evo sada vidio na mobilovoj stranici, jeste isprobali? mislim da je gog napiso clanak

    Started by coma_zgb, 28-11-2004 18:23
    • Odgovora: 24
    • Pregleda: 11.711
    20-12-2006 10:05 Idi na posljednji post
  4. Teme za p910i

    Googlam, googlam no ne nalazim bae neke tema za doticni mob pa dali mi moze netko reci gdje ima dobrih tema za skinuti i naravno da su free? Dali mi mozete reci i to od kuda skidate programe i koje programe najcesce koristite? Izvinjavam se radi toliko pitanja, no ovo mi je prvi symbian kojega...

    Started by SunBlade, 17-12-2006 19:05
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.131
    17-12-2006 21:39 Idi na posljednji post
  5. Slanje pjesama na N6600

    Evo kupio sam i ja svoj prvi Symbian ;D ...Jer ikako mogu namjestiti kada mi netko šalje pjesme preko bluetootha da ih automatski spremi na karticu? Frend mi slao pjesmu i izbaci mi poruku da je memorija puna. Jer netko zna dobar link za downlaod programa, codeca i ostalih gluposti?

    Started by mrkva, 09-12-2006 00:06
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.050
    09-12-2006 00:16 Idi na posljednji post
  6. PDF viewer

    Tražio sam po forumu neki PDF program za nokiu 6680, i nisam baš uspio u tome pa me zanima dal netko ima navedeno? Skinuo sam neku verziju sa symbian mobilea al ta mi ne radi a hitno mi je!!!!!!!!!!!!!

    Started by RS_BuRnOuT, 08-12-2006 18:40
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.601
    08-12-2006 20:37 Idi na posljednji post
  7. Salling Clicker mob-PC

    jel ima ko iskustva sa ovim programom to je program za upravljanje PC-jem pomocu mobitelapreko bluetooth-a imam problema sa povetivaljen pa bi molio pomoc! SallingClicker mob-PC

    Started by juka vk, 07-12-2006 00:23
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.244
    08-12-2006 12:04 Idi na posljednji post
  8. Please finish the installation on the phone user interface.

    imam n 80 i htel sam instalirat FExplorer_113,islo je ovak,mob + usb + pc + pcsuit,i stisnem -> i status bar na dnu ekrana krene,dojde do pol i dobim poruku: Please finish the installation on the phone user interface. kaj je to? kaj krivo radim,please help! fala

    Started by wsad, 05-12-2006 22:31
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 3.033
    06-12-2006 11:13 Idi na posljednji post
  9. McAfee VirusScan Mobile 1.11

    Mobile devices are the next frontier for hackers and virus writers. All mobile devices that access the Internet and receive or send text messages are vulnerable to malware. Some devices, known as smartphones, can obtain viruses from downloading and installing an application. Mobile viruses can...

    Started by fliponja, 05-12-2006 16:34
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 4.790
    05-12-2006 16:34 Idi na posljednji post
  10. Thumbs up Aplikacije Za P910, P900, P800

    Konačno nakon dugo traženja evo stranice s koje možete skinuti sve programe igrice....novo, staro, crack, serial, ma sve, za UIQ telefone: http://www.iphone-forum.org/viewforum.php?f=78 Potrebno se registrirati, inače vidite samo postove, besplatno je!!! Stranica se sporo učitava pa imajte...

    Started by kiflica, 09-09-2005 13:47
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.765
    05-12-2006 00:09 Idi na posljednji post
  11. video player!!!

    postoji neki simbian player koji cita avi i podrzava titlove?.. tipa bs-player i ini za komp...

    Started by wsad, 01-12-2006 01:13
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.584
    01-12-2006 01:58 Idi na posljednji post
  12. Program za pojačivanje zvuka

    i im li kakav takav program koji miže pojačat ton na mobu kad se slušaju mp3 itd... znam da s kompa mogu pojačat s svakakvim programima a ima li koji sis ??

    Started by OuttaControl, 27-11-2006 23:35
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.204
    27-11-2006 23:35 Idi na posljednji post
  13. mp3 player

    ima li ko za 6600???

    Started by shiljak, 24-11-2006 21:15
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 867
    25-11-2006 01:44 Idi na posljednji post
  14. Spajanje na net preko BlueTootha i PC-a

    Spajam mobitel i komp preko SP2. Zanima me koje postavke podesiti i tocno koje enable, disable, sta sherati...na P910 i PC-u...za spajanje na net, izlaz je preko LAN-a Ovo je vec objasnjeno na UIQ, series 60,ali sta god da sam pokusao nisam se uspio spojiti... molim nekoga da mi pojasni tko...

    Started by miniGPS, 14-11-2006 10:43
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.777
    20-11-2006 09:14 Idi na posljednji post
  15. Talking OnMobile - Kick a Ball

    na ovu igru sam duuuugo čekao da izađe. Bit igre je pucati na gol, ali ne sa gumbima več sa vlastitom nogom:) upalite igru i uperite kameru u nogu :thumbup: Download

    Started by V3rt!g(o), 05-07-2006 13:36
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 30
    • Pregleda: 3.565
    15-11-2006 23:43 Idi na posljednji post
  16. avi player

    pokusao sam naci ali uzalud. Ko ima bilo kakav nek se javi

    Started by shiljak, 09-11-2006 13:09
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.410
    15-11-2006 22:07 Idi na posljednji post
  17. mp3 stream

    Jel moguce slusati pjesme streamingom preko Bluetootha? Znam da nije veliki domet, ali...

    Started by centar137_, 14-11-2006 23:19
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.416
    14-11-2006 23:29 Idi na posljednji post
  18. Handy Tools Pro for UIQ 3.0

    Ima li itko Handy Tools Pro for UIQ 3.0 ? hvala, pozdrav

    Started by kristijan_zg, 02-11-2006 23:08
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.305
    07-11-2006 13:05 Idi na posljednji post
  19. prebacivanje fajla od MB

    Snimio sam jedan klip na mobitelu i sad ne mogu da ga prebacim na PC ili IC. Pojavi mi se poruka da nemam nekakvog prostora (a na kartici imam 10MB + 4MB interne-praznog prostora)!!! Pokusao sam instalirati neki zip pa da ga kompresuje ali nemoze pojavi mi se ista poruka!!! Sta sad???

    Started by shiljak, 30-10-2006 00:21
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 988
    30-10-2006 10:34 Idi na posljednji post
  20. snimanje videa i zvuka neograniceno

    Treba mi ta dva programa!! symbian60 ili 70 (nokia 6600)

    Started by shiljak, 08-10-2006 14:21
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.351
    27-10-2006 22:49 Idi na posljednji post
  21. FaceWarp

    FaceWarp Nasao sam trail verziju, ima li netko full verziju ili crack za ovo? Thx!

    Started by miniGPS, 17-10-2006 14:38
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 2.625
    23-10-2006 12:38 Idi na posljednji post
  22. Arrow FIFA World Cup 2006 thema i Tmobile tema

    FIFA world Cup 2006 tema za symbianer. isprobano na n70. tema je napravljena po uzor u na onu ediciju softwera it T-mobilea T-mobile FIFA edition, ikonice su izvadene i to bi trebalo dobro izgledati... pa navalite.. http://www.megaupload.com/?d=EWW1JM4O e da takoder je i t-mobile...

    Started by khideg, 30-09-2006 15:43
    • Odgovora: 20
    • Pregleda: 2.793
    14-10-2006 13:48 Idi na posljednji post
  23. Micanje operator logo-a

    zna li neko kako vratiti stari operator logo ili da nebude nista... nervira me svaka slika :evil:

    Started by lov2xlr8, 12-10-2006 20:02
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.892
    13-10-2006 21:01 Idi na posljednji post
  24. Free Sudoku za UIQ3

    Našao sam besplani i odličan suboku za UIQ. Instalirao sam ga na W950i i radi dobro. http://www.allaboutsymbian.com/software/item/SudoX_UIQ_3.php

    Started by ZaX, 13-10-2006 15:44
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 2.531
    13-10-2006 15:44 Idi na posljednji post
  25. OfficeSuite vs QuickOffice?

    Vidim da je izašao novi Quickoffice, a ja sam za sada na OfficeSite pa me zanima koji je bolji od ova dva? Ako je netko koristio na starijoj symbian platformi. Kod officesuita me smo smeta sto mu treba uzasno puno da sačuva fajl. S60 3rd 9.1 platforma.

    Started by Mikeyy, 13-10-2006 14:10
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.643
    13-10-2006 14:10 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 17 od 25 PrvaPrva ... 7 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove