Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 16 od 25 PrvaPrva ... 6 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 376 do 400 of 621

Forum: Symbian aplikacije (software)

  1. Latest 50 Mobile Phone Games

    Latest 50 Mobile Phone Games Popis: 1-2 Cobra Attack 3-3d MiniGolf 4-3d Pet Fish 4-3d Zapman 5-Alonso Racing 3d

    Started by marin, 09-03-2007 23:58
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 5.319
    20-03-2007 22:04 Idi na posljednji post
  2. N80 - SmartMovie

    Postoji li kakav video player, tipa SmartMovie za Nokiu N80? Ako postoji, jel može netko nabaciti ovdje link di se to može skinuti...zahvaljujem!

    Started by .El Nino., 18-03-2007 14:00
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.766
    18-03-2007 15:48 Idi na posljednji post
  3. Symbian games

    2 Cobra attack 3D Minigolf 3D Pet Fish 3D ZAPMAN AglieFighter allods Alonso racing 3d Anarchy boxing Another World ARC Absolute Rally Chal..

    Started by zerobravo, 26-06-2006 11:55
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 29
    • Pregleda: 12.151
    16-03-2007 22:49 Idi na posljednji post
  4. Ikone za teme

    U ovoj temi ću postavit par potpunih kolekcija ikona za Symbian teme pa ako imate ideja za izradu istih ovo će vam dobro doći. Prva je: Zelene N90 ikone NAPOMENA: Ikone su u arhivi sa extenzijom .7z jer tako zauzima najmanje mjesta* a ako nemate 7zip ima ga ovdje ili raspakirate arhivu...

    Started by sms freak, 30-06-2006 02:47
    • Odgovora: 23
    • Pregleda: 4.904
    16-03-2007 20:51 Idi na posljednji post
  5. adobe reader za N70 ???

    imam jedan koji sam koristio na 6630 ali nece da radi na N70.. koji bi treba koristit?? jel ga ima ko?? hvala:licklips:

    Started by irmascher, 15-03-2007 20:27
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 2.018
    16-03-2007 00:16 Idi na posljednji post
  6. Top aplikacije

    Ajde napisite vase top aplikacije za koje mislite da ih svakako treba imati instalirane na mobitelu... Evo mojih (bar za sada ;) ) 1. Theft Alert (ili neki slican) 2. SimWorks antivirus (moze i Kaspersky) 3. Profimail 4. Smart Movie 5. QuickOffice 6. SlovoED (jezici po potrebi)

    Started by 3aTmr, 15-03-2005 21:22
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 25
    • Pregleda: 7.116
    06-03-2007 09:44 Idi na posljednji post
  7. Full Hit filmovi

    Posto vidim da nigde nema filmova reko ja cu da vam prosledim. Ono sto sam ja uspeo da skinem je: 1)Star Wars 3 2)Kingdom of Heaven 3)War of The Worlds 4)The Interpreter sve je to na www.herros.com

    Started by Number, 08-07-2005 21:14
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 8.868
    01-03-2007 19:32 Idi na posljednji post
  8. Virtual Symbian za pokretanje na kompu? Zna li itko?

    Nešto kako je microsoft imao i ima Virtual machine za pokretanje različitih OS unutar XP - naravno virtalnih kompova, mene zanima postoji li slican program ili emulator kojim bi na kompu mogao koristiti symbian ili bar pokretati .sis programe (i to bi bilo dovoljno)

    Started by Yo!Gurth, 01-03-2007 14:36
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.332
    01-03-2007 17:58 Idi na posljednji post
  9. Editiranje SIS file-a?!

    Preko UnMake SIS ga raspakiram i onda preko mbmwizard otovrim mbm datoteku i onda vidim slicice. Kako da promjenim/zamjenim sad unutra slicice? Recimo da ubacim neke druge za signal. Nadam se da sam donekle dobro objasnio. Hvala na odgovoru..

    Started by Lejzermaster, 18-02-2007 14:18
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 2.046
    28-02-2007 21:16 Idi na posljednji post
  10. aplikacije

    malo san se potrudija i nasa neke korisne aplikacije evo SLOVOED crack http://forum.burek.co.yu/index.php?action=dlattach;topic=14782.0;id=5591 cro-eng http://forum.burek.co.yu/index.php?action=dlattach;topic=14782.0;id=5599 Fileman...

    Started by vedran/st, 05-06-2006 16:19
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 31
    • Pregleda: 9.447
    28-02-2007 18:17 Idi na posljednji post
  11. Konvertiranje MBM icona u BMP

    Da bi ste si olaksali konvertiranje icona koje su u MBM formatu mozete ih lako konvertirat u BMP. Ako zelite saznat koji icon sadrzi sliku ili sto god i zelite promjenit ili sto god evo upute: Trebate fajlove koji radu u DOS-u. Na dnu su datoteke koje trebate skinuti prije podesavanja za...

    Started by ..:|AnyCall|:.., 24-02-2007 17:42
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 2.687
    28-02-2007 18:00 Idi na posljednji post
  12. 6630 kao mp3 player, iskustva i savjeti

    Koristio bi 6630 kao mp3 player prijenosni pa bih nekoga pitao koji mp3 player preporucuje???? Takoder sam primjetio da je zvuk na slusalicama dosta los ( usporedbi sa svojim koss slusalicama na discmanu zvuk je tregican ) sto vecina ljudi kaze da je to bas do doticnih nokijinih smece...

    Started by konj, 19-03-2006 20:06
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 52
    • Pregleda: 8.100
    28-02-2007 17:53 Idi na posljednji post
  13. trebam igre

    trazim preporuku za dobar pinball, tetris, solitarie, arkanoid za Nokiu 6630 i ak moze download linkove :notooth: thx!

    Started by sendjo, 21-09-2006 11:34
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 2.630
    28-02-2007 17:44 Idi na posljednji post
  14. Bemused

    Koristi li tko ovaj program? To je program slican Control Freaku tj ista mu je namjena ali Control Freak ne postoji za UIQ, ovo je najblize njemu sto sam nasao. Da li postoji neki bolji program od ovog bemused-a, jer nisam uspio spojit mob preko bluetootha i nekako su mi komplicirane postavke...

    Started by flOoKi, 07-02-2007 21:10
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 1.722
    18-02-2007 16:08 Idi na posljednji post
  15. Symbian series 90

    ...gdje bi bilo za skinuti programe za gore navedeni symbian? ili ima netko pa da bi mi htio poslati... trazim po netu ali samo pronalazim za s60. imam nokiju 7710. Unaprijed hvala!

    Started by hercvu, 09-02-2007 23:24
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.108
    10-02-2007 20:39 Idi na posljednji post
  16. P990i & Opera Mini

    Ovako...instalirao sam na P990i Operu Mini i namjestio postavke za Internet putem T-Mobile-a, no svejedno niš od toga ne funkcionira...da li sam možda napravio neško krivo kod postavka za net ili postoje neke postavke za Operu? Postoji li neki link gdje se te postavke za net mogu ručno unijeti?...

    Started by .El Nino., 18-01-2007 18:45
    • Odgovora: 22
    • Pregleda: 3.079
    31-01-2007 17:52 Idi na posljednji post
  17. Aplikacije

    Evo malo skidam razne programe sa neta za p900 i razmisljm kako je velika većina tih programa bezveze...ajmo sastaviti neku listu najboljih aplikacija,koji su po vama najbolji programi?

    Started by Xtc 001, 28-01-2007 00:09
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.207
    28-01-2007 01:13 Idi na posljednji post
  18. Viking mp3 player za s60 9.1 BETA

    http://www.viking.tm/product.php?id=1 Evo, napokon su objavili i inačicu za s60, 3rd. Po mom sudu daleko lošiji od onoga za Symbian v2. Nema equalisera, a mislim da se sadašnja inačica za 3rd seriju i ne isplati kupovati. Zvuk je pretih! Skinite si i isprobajte, imate 10 free minuta.

    Started by Moby, 27-01-2007 23:17
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.170
    27-01-2007 23:17 Idi na posljednji post
  19. download sa Operom

    imam operu na mobitelu i kao da nema podrske za download. kad kliknem na neki link za download samo mi pise kao da je ne podrzava!!! Opera mi je java a mob. 6600

    Started by shiljak, 26-01-2007 20:02
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 932
    26-01-2007 20:43 Idi na posljednji post
  20. postoji li zamjena za psiloc ext.prifile??

    koliko pratim soft za symb...nisam jos pronasao program za rad sa profilima za novi symb 9.1 ili postoji nesto slicno :)

    Started by robee, 25-01-2007 12:41
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 734
    25-01-2007 12:41 Idi na posljednji post
  21. Blackbarry klinijent na P910i

    Jel moguce za koristiti i sta trebam napraviti?

    Started by miniGPS, 24-01-2007 14:55
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.206
    24-01-2007 14:55 Idi na posljednji post
  22. programi za p990

    jel zna netko stranicu s programima za p990

    Started by ljevi, 24-01-2007 10:45
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.155
    24-01-2007 12:14 Idi na posljednji post
  23. PuppetMaster

    Skinio sam doticni program sa http://www.lim.com.au/PuppetMaster/ ali ga nemogu nikako pretvoriti u full verziju. Nasao sam ovdje na forumu i neku stariju verziju (crackanu) ali ne radi bas najbolje tj. kao da nije crackana. Jel zna netko gdje bih mogao nacu FULL (free)? Hvala!

    Started by Srky, 21-01-2007 15:33
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.042
    22-01-2007 23:07 Idi na posljednji post
  24. Lightbulb P990 & virusi

    Ovako...uzeo sam web'nwalk XL paket i odlučio ozbiljnije koristiti internet na mobitelu. Imam instaliran anitivirusni program McAfee VirusScan koji trenutno i koristim... Znaima me kolika je opasnost da pokupim neki virus ili neko smeće s neta (tipa da mi nabija impluse i slično) i koliko je ovaj...

    Started by .El Nino., 22-01-2007 00:16
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.037
    22-01-2007 00:48 Idi na posljednji post
  25. Thumbs up Opera 8.65 za S60 3rd sa keygenom

    Testirano - RADI!! Link: http://rapidshare.com/files/9268302/opera_865_symbian93rd_with_keygen.zip

    Started by gervasius, 08-01-2007 13:24
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.487
    13-01-2007 22:47 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 16 od 25 PrvaPrva ... 6 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove