Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 15 od 25 PrvaPrva ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 351 do 375 of 621

Forum: Symbian aplikacije (software)

  1. symbian virus - ''cadomesk''

    jucer sam na internetu i po prvi puta bio na mobu i to bas na ovom mobilovom forumu, i naravno pokupio virus. usnimio sam puno antivirusnih programa, ali nista ne pronadju, osim jednog koji ga pronadje i ukloni, ali on se-visus opet stvori - pise da se zove - ''cadomesk'' svaki puta se nalazi u...

    Started by vjeko, 14-06-2007 14:41
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.403
    15-06-2007 00:36 Idi na posljednji post
  2. Comic Reader???

    Uskoro idem na put pa ne umrem od dosade kada ne budem na poslu ponecu kelekciju stripova ZAGOR (imam skoro sve brojeve na CD-ima). Trtazio sam neku aplikaciju za lakse citanje na mobitelu M600i, ali nisam nista nasao zna li neko ovakav soft da moze citati JPG (ili slicno format) u landscape modu...

    Started by voodooman, 14-06-2007 21:10
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.374
    14-06-2007 21:10 Idi na posljednji post
  3. S60 aplikacija - Mp3 player

    Dakle tražim razne aplikacije mp3 playera za n6260, a da nisu Ultra MP3 Power MP3 Alon MP3 Mp3Go Viking Mp3 Player po mogučnosti ako netko ima ovaj (ali za S60)

    Started by zerobravo, 04-04-2006 19:36
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 56
    • Pregleda: 12.240
    10-06-2007 18:05 Idi na posljednji post
  4. Question Dobre igrice i programi za P900?

    E frend je kupio P900 i sad bi mu trebalo preporučit dobre igrice i progz" Trebalo bi mu nešto kao FExplorer sa S60 i neke fora igrice.... Samo mi recite kako se zovu pa ću ja nabavit na dotsis il gdje vec... Znam da vi znate što je najbolje... Hvala unaprijed

    Started by cash911, 07-06-2007 04:44
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.582
    10-06-2007 16:41 Idi na posljednji post
  5. streaming - Video nadzor

    Koja je najbolja aplikacija da se slozi kamera negdje i da streama i da se streaming moze vidjeti na mobu. Nekada sam imao nesto slicno na 9500 ali sam zaboravio kako se zove.

    Started by KaKaV NeReD, 07-06-2007 18:21
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 2.878
    08-06-2007 10:55 Idi na posljednji post
  6. Dobar traffic counter za Symbian 9.1

    Molio bih vas da mi preporučite dobar traffic counter, a i zanima me da li je dobro osloniti se na 'Packet data log' ugrađen u OS, koliko je on pouzdan?

    Started by marko6630, 07-03-2007 22:44
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 4.482
    04-06-2007 23:33 Idi na posljednji post
  7. Kako saznat koja je verzija symbian

    Symbian S60 1st i 2nd edition, Symbian S60 3rd edition, imam nokia n72, i kad gledam sve te aplikacije malo sam zbunjen, ovaj kako saznat ovo (Symbian S60 1st i 2nd edition, Symbian S60 3rd edition), tj koju verziju symbiana imam. Btw trebo bi par prijedloga za programe, treba mi neki...

    Started by süß, 02-06-2007 13:32
    • Odgovora: 20
    • Pregleda: 2.985
    03-06-2007 01:46 Idi na posljednji post
  8. Smartmovie converter problem

    Kako promjeniti izlaznu rezoluciju u Smartmovie converteru da film mogu gledati 1:1 na Nokiji N80?

    Started by Rockatansky, 29-05-2007 18:10
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.146
    31-05-2007 07:59 Idi na posljednji post
  9. UIQ3 problem paljenje

    Reko ja idem napravit neku temu, skinio themes maker ovo ono, napravio neku minimalističnu temu ( all black ) i to sve predivno izgleda, no nisam mogao pokrenit nijedan prog , i tako ja ugasim mob, opet upalim i evo stoji, ne želi se upalit, na pola bootanja. e sad, zanima me, đe je hard...

    Started by Krompirko, 30-05-2007 10:59
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 2.050
    30-05-2007 13:42 Idi na posljednji post
  10. Block Breaker deluxe

    Jel ima itko ovu igricu ili ista slicno ovome, mozete pogledati na googlu o cemu se radi....

    Started by B@re, 24-05-2007 23:04
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 2.027
    24-05-2007 23:04 Idi na posljednji post
  11. Advanced Device Locks for UIQ 1.01

    Jel ima netko ovo...ili nesto slicno tipa -advanced personal wallet ili nekakvog protectora za sms,dokumente, slike, snimke, pinove...bla,bla Thx!

    Started by miniGPS, 17-05-2007 11:46
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 885
    17-05-2007 11:46 Idi na posljednji post
  12. Za s60 mobove-Theme,Igre,programi

    Evo ako znate neke dobre programe za s60 seriju napisite ga tu... Wormsici http://files.filefront.com/Worms_World_Party_by_Flamerar/;6714098;;/fileinfo.html ako ste igrali worms na PC..onda vam je ovo potpuno isto na mobitelu...isto sve s60 7.0 verzije....preporučam..

    Started by marin, 18-03-2007 16:56
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 3.504
    14-05-2007 23:16 Idi na posljednji post
  13. Webcam soft?

    Zna netko neki soft da glumi web cameru pod UIQ 2? Nasao sam na ipmart forumu Mobiola Web Camera, ali mi ne radi, a osim toga nemaju niti serial za to. Spominje se jos neki "Luminosity"... Zna netko nesto o tome kako P910 iskoristiti kao web kamericu?

    Started by c-shadow, 08-05-2007 10:08
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.319
    08-05-2007 21:51 Idi na posljednji post
  14. Tempes GTx i p990

    Pozdrav ekipa, naime pitanje je slijedece dosad sam koristio Tempesov GTx na Nokii N80 za mjerenje ubrzanja i prelaska putanje preko GPS-a. Dali netko zna postoji li verzija GTx-a za SE p990 ili mozda neka druga ali jako slicna aplikacija tome?

    Started by Punto_HGT, 06-05-2007 09:25
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 852
    08-05-2007 09:25 Idi na posljednji post
  15. [REQ]Appz

    Trazim slijedece aplikacije. Aplikaciju moraju biti NECRACKIRANE. Znaci, obicne trial/demo verzije. Aplikacije su slijedece: ProfiMail 2.56 (S60) ProfiMail 2.60 (S60) ProfiMail 2.65 (S60) ProfiMail 2.70 (S60) Posaljite na mail argv.cpp@gmail.com Fala unaprijed dobrim dusama.

    Started by argv, 05-05-2007 02:46
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 996
    05-05-2007 02:46 Idi na posljednji post
  16. Nokia ZIP.manager

    Može li mi netko mejlati ili na Pm poslati Nokia ZIP manager? Pokušao sam skinuti s Nokijinog weba, ali mi otvara prazan zip attachment. Ako netko ima zip.sisx. Mejl-vum@vip.hr. Hvala. (e, da ovo je za n80)

    Started by Moby, 04-05-2007 06:04
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.271
    04-05-2007 16:12 Idi na posljednji post
  17. Gnubox i P910?

    Jel uspio to netko sloziti da radi? Meni nikako ne uspijeva...

    Started by c-shadow, 17-01-2007 17:25
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 3.181
    24-04-2007 11:55 Idi na posljednji post
  18. Koliki su problem virusi?

    Koliki su stvarni problem virusi na Symbian telefonima? Ako jesu koji AV bi bio vasa preporuka?

    Started by Ble, 27-03-2007 23:20
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.301
    23-04-2007 09:44 Idi na posljednji post
  19. trebam pomoc sa p910i konekcijom

    treba mi pomoc meni se ne zeli spojit preko bluetootha imam p910i i usb bluetooth program koji koristim zove se BlueSoleil napravio sam i diel up vezu sa (*99***1#) i probo taj DUMMY account ali nikako da se spoji kaze mi "TPC/IP CP reported error 738:the server didnt assign an adress ajde...

    Started by tep1h, 19-04-2007 17:42
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.061
    21-04-2007 16:21 Idi na posljednji post
  20. Revolucija mobinog gayminga stize i na symbian

    Dobio sam informaciju da se planira portiranje MMORPG igre Shadow of Legend i na symbian platformu. Za sve one koji imaju web n walk ili wlan, na mobu ce moci igrat prvi mobilni MMORPG :headbang: Igra tek 28.4. prelazi u closed beta fazu i za sad je jedino dostupna podrska za Windows Mobile...

    Started by Shamanix, 15-04-2007 21:21
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 2.440
    19-04-2007 09:49 Idi na posljednji post
  21. aac player za 7650

    ima li tko da mi da stranicu di su mp3 playeri ili aac playeri za 7650?samo da nije dotsis.com jer tamo ništa nemogu,regan sam i sve to,al i dalje neće. Hvala,hitno!!!!!

    Started by mstaglicic, 12-04-2007 21:24
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 965
    12-04-2007 21:24 Idi na posljednji post
  22. Cool Symbian 9.5

    http://www.symbian-freak.com/news/007/03/symbian_v95_on_horizon.htm Dakle, novi Symbian će biti predstavljen sutra. Ovo je review Symbiana 9.5:http://www.mobile-review.com/review/nokia-s60-fp2-en.shtml

    Started by Destroyer, 25-03-2007 13:07
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 27
    • Pregleda: 4.819
    06-04-2007 14:38 Idi na posljednji post
  23. linux na mob

    jel zna mozda netko na koje mobitele se sve moze stavt linux. ja sam cuo da se moze na sx1 al me zanima dali se moze na nekim drugima symbian mobitelima:beer:

    Started by odiss, 23-03-2007 23:35
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 2.239
    25-03-2007 13:18 Idi na posljednji post
  24. Neke od aplikacija za Symbian 3rd ed.

    Slučajno sam naletio na ovu stranicu. Većina je programa niš koristi, ali neki su OK. http://pfeeds.com/1b74

    Started by Moby, 14-01-2007 12:42
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 2.407
    25-03-2007 12:20 Idi na posljednji post
  25. symb na dummy nemogucha misija???

    Jel bi teoretski bilo moguche stavit symb s njoke 5500(208x208 pix) na 6230i koja nije za to predvidjena,al jel bi bilo moguche skroz izbrisat njen soft i strpat symb???

    Started by ExTaza, 24-03-2007 13:07
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.758
    24-03-2007 18:49 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 15 od 25 PrvaPrva ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove