Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 13 od 25 PrvaPrva ... 3 9 10 11 12 13 14 15 16 17 23 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 301 do 325 of 621

Forum: Symbian aplikacije (software)

  1. 6600 programi

    http://www.youtube.com/watch?v=CEymeyOCfyc zanima me znali itko kako ovo stavit na mob i di to naci ili ako itko ima da mi posalje. triban ovo

    Started by zootalmighty, 25-09-2007 14:00
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.668
    25-09-2007 17:05 Idi na posljednji post
  2. Arrow P1 (uiq3) preporuke softwarea

    obzirom da mi se ne testira sve zivo molim preporuke za najbolji (onaj prokusan i na opcem glasu kao koristan i kvalitetan) software i opcenito, a posebno za slijedece: task manager file manager media player (mp3 player) divx player organizator manipulator pozivima manipulator smsovima...

    Started by Archangel, 25-09-2007 09:52
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.845
    25-09-2007 10:31 Idi na posljednji post
  3. n80 Upnp

    zna li tko ovdje kako namjestiti da radi sa xp-om,bilo preko wmp11,simplecentra ili svejedno. browsanje preko wifia ide normalno,ali kad se pokusam spojit preko home networka u gallery ili kada ukljucim sharing resetira mi ruter(zyxel prestige 600).

    Started by berko, 05-09-2007 12:53
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.039
    19-09-2007 09:22 Idi na posljednji post
  4. office na Nokia 6680

    Instalirao sam office, ali kada bi poceo raditi u njemu, za par minuta bi mi se izgasio (desava se i da se orvo nesto poremeti, kao npr. nemozes kliknuti u tabelu (u jedmu celiju, da bi kucao tekst), i onda se izgasi program(exel)). Mozda nije namjenjen za moj mob? Ako ima neko da mi postavi...

    Started by shiljak, 16-09-2007 21:46
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.119
    17-09-2007 19:19 Idi na posljednji post
  5. fscaller-konacno FULL verzija

    non-stop sam ju trazio, i evo konacno full verzije. z aone koji neznaju-> FSCALLER ilitiga FULL SCREEN CALLER, prikazuje kod odlaznog/dolaznog poziva, sliku preko cijelog ekrana osobe iz kontakta. evo vam down link, uploadao sam ju na RS. meni radi na E50, poslao sma ih frendovima pa ce mi...

    Started by cime, 14-06-2007 13:21
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 4.681
    08-09-2007 16:55 Idi na posljednji post
  6. Aplikacije & igre za UIQ 3.0

    Evo, da otvorim jedan thread gdje se mogu stavljati aplikacije i igre za UIQ 3.0! Za početak, tražim neke dobre igre ako netko ima da pukne ovdje :)

    Started by .El Nino., 12-01-2007 19:42
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 36
    • Pregleda: 12.844
    08-09-2007 15:51 Idi na posljednji post
  7. m600 i tom tom

    device id koji je to broj.

    Started by mrcina, 13-06-2007 12:40
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 4.403
    05-09-2007 21:05 Idi na posljednji post
  8. Music Player za N73

    Može li mi tko objasniti kako bih mogao utočiti software od Nokie N73 Music Edition i hrvatski jezik? Moja Nokia N73 ima software prilagođen talijanskoj mreži TIM.

    Started by Njoka N73, 04-09-2007 22:28
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 2.322
    04-09-2007 23:46 Idi na posljednji post
  9. program za hide files

    da li netko zna program s kojime se moze sakriti slike, video, contacts i poruke, ali da bude jedan program i da je kompatibilan za n73??? znam da ima posebno za media fileove i posebno za ostalo ali ako netko zna all in one bio bih zahvalan..

    Started by killah, 20-08-2007 23:20
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.240
    29-08-2007 18:39 Idi na posljednji post
  10. Net monitor za s60v3

    Da li ima neki način za pokretanje net monitora na symbianu v3? Ili neki dodatni softver koji radi to isto. Malo sam gledao po netu i nisam naletio na ništa adekvatnoga. Treba mi za očitati broj punjenja baterije koja je u mobu. Znam da se to moglo u net monitoru na starijim nokiama...

    Started by Faca555, 10-08-2007 20:52
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.956
    28-08-2007 23:14 Idi na posljednji post
  11. msn za uiq3?

    ima li nekaj tak za p990 i da radi preko wi-fi?

    Started by smogovac, 24-08-2007 16:46
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 2.657
    28-08-2007 01:58 Idi na posljednji post
  12. novi u uiq

    pa molim malu pomoć kupio sam m600i ima li neki post gdje su objašnjene najvažnije stvari vezano za uiq da li postoji program za gledanje .wmv i .mpg videa koji je najbolji mp3 player

    Started by dejan08, 23-08-2007 17:36
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 4.503
    27-08-2007 17:57 Idi na posljednji post
  13. Symbian Web stranice

    jel mozete napisati najbolje web stranice za symbian sto se tice podrske? tipa dosisa.

    Started by vjeko, 25-06-2007 14:24
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 2.557
    24-08-2007 02:18 Idi na posljednji post
  14. Software and maps for navigation

    Narode Bog Evo jasam novi tu pa i od mene nesto http://rapidshare.com/users/NVTO7M Software and maps for TomTom Navigator

    Started by Mate.S, 13-06-2007 11:05
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 5.045
    22-08-2007 21:24 Idi na posljednji post
  15. Mobiteli sa gps-om??

    Koje mobitele sa gps-on mozemo kupit kod nas na hrvatskom trzistu? Ono, da ja obiljezin di zelin doc i on bi na ekranu prikazuje ulice i smjer kretanja! :respect:

    Started by lujito, 12-08-2007 12:24
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 8.037
    20-08-2007 22:19 Idi na posljednji post
  16. Arrow Phoenix Service Software - instalacija i korištenje

    U ovom malo podužem tekstu ću objasniti kako instalirati i koristiti Phoenix Service Software namijenjen za održavanje, nadogradnju i podešavanje Nokijinih mobitela. Zašto Phoenix? Osim što vam omogućuje dodavanje zadnje verzije softvera na vaše mobitele, samo uz pomoć CA-53/DKU-2 USB kabla,...

    Started by T-Maca, 19-08-2007 20:09
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 17.012
    19-08-2007 20:09 Idi na posljednji post
  17. Question Koji mp3 player bi omogućio korištenje .mp3-ca za zvonjavu?

    Znam da OGG Play daje za .ogg mjuzu ali za mp3 nikako da nađem nešto.Ili ako postoji mp3 plugin za OGG Play? Hvala!

    Started by sms freak, 20-03-2005 20:08
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 47
    • Pregleda: 11.023
    10-08-2007 11:16 Idi na posljednji post
  18. LCGJukebox : Kako stavit lycris-e u njega?

    Zanima me kako u taj program stavit rijeci pjesme? Vidim da ima posebno za gledat lycris, ali ja nemam ni na jednoj pjesmi.:angry:

    Started by avantgard, 09-08-2007 23:12
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 3.211
    10-08-2007 01:00 Idi na posljednji post
  19. Python aplikacija za kameru

    Kopajući po raznim symbian forumima naletio sam na jednu zanimljivu python skriptu za fotografiranje. Korištenjem te skripte izbjegava se glavnina procesiranja slike i komprimiranje jpg-a, zato je i veličina dvostruka. Moj mob nema pretjerano dobru kameru, ali svejedno sam ovdje stavio primjere...

    Started by Faca555, 06-08-2007 18:20
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 3.012
    09-08-2007 13:59 Idi na posljednji post
  20. (NEW) S60v2 Theme -high rez

    napokon sam nasao postene teme rezolucije cirka 350x420 ne znam tocno.. najsavrsenija tema ikad napravljena za symbian fonove - ,,Digitiles'' stavio sam link. imate jos par viskoko rez thema. DOWNLOAD http://rapidshare.com/files/45726252/Theme-N70_i_N90_Visoka_reza..rar.html

    Started by vjeko, 29-07-2007 14:28
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.688
    07-08-2007 21:48 Idi na posljednji post
  21. Question Milijunaš za symbian

    jer postoji ta igrica za symbian, vidio sam kod frenda na nokiji 6230. ako netko ima nek stavi link za download. hvala

    Started by ljacme, 26-08-2006 17:40
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 5.238
    07-08-2007 18:38 Idi na posljednji post
  22. Sharing ADSL veze preko BT-a s mobom?

    ...naime, da li je moguće da se za surfanje na mobu koristi DSL veza s kompa, ak kužite što hoću reći...

    Started by //Wild-Boy\\, 05-06-2006 12:04
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 34
    • Pregleda: 6.824
    04-08-2007 11:35 Idi na posljednji post
  23. Program za slati .sis fajlove

    Za seriju 9.1, postoji li aplikacija koja omogućuje prebacivanje .sis datoteka s jedne Nokije na drugu? Trebalo bi mi s E70 na N80.

    Started by Moby, 05-05-2007 19:04
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.619
    04-08-2007 10:57 Idi na posljednji post
  24. Question Handy Weather UIQ3

    dosli smo do zakljucka da handy weather ne radi jer navodno u njihovoj bazi mora biti IMEI uredjaja na koji se hoce skidati update prognoze i da se to ne moze crackati (odnosno tesko). medjutim, posto isti proizvod ima i za windows mobile uredjaje (crackan), znaci da je to probijeno... evo linka...

    Started by kristijan_zg, 14-07-2007 23:07
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 2.616
    31-07-2007 18:48 Idi na posljednji post
  25. N73 Video Converter

    Trebao bi smartmovie converter i player crackiran i potpisan

    Started by Share Hunter, 31-07-2007 17:57
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.340
    31-07-2007 17:57 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 13 od 25 PrvaPrva ... 3 9 10 11 12 13 14 15 16 17 23 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove