Nov sam na forumu, nemojte me odma napasti znam koristiti http://cafe.mobil.hr/search.php Uglavnom su teme preopćenite, za starije symbiane, za pda i neznam što već a i ne razumijem se nešto strašno. Već sam skinuo Igo koji naravno ne mogu koristiti na symbianu(jer sam čuo da je najbolji) :)...
jednostavno-ova 4 videa,prokomentirat molim ako se da:respect: http://www.youtube.com/watch?v=g9RiIlS2OZw (sa strane još tri dijela pa kog zanima...)
Uglavnom skinuo sam masu codeca i ovih i onih verzija ali telefon ga uporno odbija instalirat ??? Ima netko neki savjet ?
Ima li neko link za taj program!
Bez ikakvih detalja :)
Kako trenutno traje očita suša što se tiče aplikacija i programa za ove modele, bilo bi lijepo kad bi se moglo na jednom mjestu naći aplikacije i objašnjenja čemi koja služi. Ja sam za sada pronašao GnuBox koji služi za povezivanje preko BT-a za na internet. Prog je free :) Što se tiče...
Interesira me GPS Bluetooth prijamnik za SE P990i. Što se preporuča i po kojoj cijeni?
imam im+ na p910 vec dugo i do prije nekih 2,3 mjeseca se uredno spajao na msn, odtada vise ne zeli. (na icq se uredno spoji). sve postavke se ispravne, probao i ponovo instalirat im+ i ne pomaze.. u cemu bi mogao biti problem? meni se cini da nije stvar do moba/programa nego nesto kao da msn...
nigdje da nađem podatak što se dogodilo sa tvrtkom psion koja je 98 bila među osnivačima symbian kompanije u londonu? http://www.symbian.com/about/overview/ownership/ownership.html ako su ovo vlasnici gdje je psion? što je s njime?
dakle mene zanima kako ovaj rss radi na P1 treba rihtati kakve postavke ili ici na stranicu. i dali ima stranica sa vremenskom prognozom ?
imam problem sa instaliravanjem igara na n73..pred kraj instalacije izbaci mi da nije moguće instalirati a igra je baš za n73,zna neko u čem je problem??
Skinuo sam LCG, ali je trial verzija, pa dal ima neko možda unlock key IMEI : 356252017319564 Baš je super program, šteta ak mi istekne :)
dakle...u imeniku symbian fona mozemo pojedinacno imenima dodjeliti melodiju, foto....pa me zanima postoji li nekakav programchic koji ce nam omoguciti da imenima dodjelimo sms melodiju tako da po primitku sms-a znamo od koga je :) dobra fora... ili ak postoji neki programchic koji ce rotirati...
Nedavno sam uzeo P910 i prevro sam cijeli ipmart forum i dotsis (koji je trenutno iskljucen) ali stavrno nema aplikacija (crackiranih) za njega??? sve se odnosi na UIQ 3... jel mi moze ko pomoc?
bok, imam n72 i ako mi netko posalje sms ili mms kada imam iskljucen mobitel i onda ga upalim onda mi pise vrijeme kada sam primio (znaci kada sam upalio mobitel) sms/mms, a ne kada je taj ili ta poslala. jel ima neki program koji to moze promijeniti?
Preuzeto sa Esato foruma Link Da se neko ne zaleti!!! Samo da naglasim ovo NIJE BESPLATNO kosta oko 60 lipa (bar mene na VIP-u sa GPRS.Start). Skinite probnu verziju "NOW SMS"-a Link za registraciju
Jel postoje mape za P990i i di se mogu skinut? Za pocetak bih trebao HR
P1i ne moze da otvori .mht fajl?! Imam Operu Browser v8.60 S60 na Nokia 6630 a otvaranje .mht ide brzo i bez problema! Na P1i Opera v8.65 dolazi vec instalirana. Pri pokusaju otvaranja bilo kog .mht fajla prijavljuje "Error opening file"! Ako je ovo stvarno tako - Onda bacam ovaj fon! I...
instalirao sam OfficeSuite i tokom instalacije me pitalo gdje hocu da se OS instalira. odabrao sam memory card i instalacija se nastavila. software je uspjesno instaliran ali u root memorijske kartice, i sad imam par foldera (private, tmp,...) razbacanih...htio bih ih u jednom folderu na mem...
Ima li iko ovaj Phoenix pritražio san cili net a na rapidu samo file not found ubio san se a triban updateovat mob nadan se da san pogodio podforum :P
Dobio sam Nokiu N70 (Symbian series 60 2nd, ak se ne varam) i uopce ne znam kako krenuti u symbian svijet...:kitty: Pretpostavljam da ima puno vise stvari za znati nego sa "dummy" telefonima. ima kakva web stranica sa kakvim tutorialima ili vodicima? bilo kakva pomoc je dobrodosla... thanks
1.Da li postoji mogucnost infekcije virusom prilikom instaliranja teme? 2.Znate kakve "sigurne" sajtove sa symbian temema? 3.Ima kakav besplatni softvare za izradu tema? 4.Ak ima jos kakvih stvari na koje moram paziti a imaju veze sa temama samo pisite. thanks :hrv:
Kad se logujem na msn preko mig33, ne bude standardni moj potpis sa mnsa, vec neki koji sam koristio prije par mjeseci, pa jel postoji nacin da ga nekako izbisem, ili promijenim, jer sam cackao, a nisam uspio :( Ajd ako iko zna, bio bih veoma zahvalan
Imam Nokiu N73 i sad mi treba preglednik slika bolji od ovog original. Imam jedno 100 slika pa se sporo otvara,treba se par sekundi loadat. Koji bi mi program preporučili. Hitno mi je ovo sutra je ispit.:bat:
...recimo za TomTom ili neki drugi...naravno za ist. dio EU, za cestovnu navigaciju znam da ima , ali meni je interesantnija off road navigacija :)
Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.
Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.
Order threads in...
Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.
Pravila foruma