Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 12 od 25 PrvaPrva ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 22 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 276 do 300 of 621

Forum: Symbian aplikacije (software)

  1. Najdetaljnija karta Hrvatske za gps na symbianu?

    Nov sam na forumu, nemojte me odma napasti znam koristiti http://cafe.mobil.hr/search.php Uglavnom su teme preopćenite, za starije symbiane, za pda i neznam što već a i ne razumijem se nešto strašno. Već sam skinuo Igo koji naravno ne mogu koristiti na symbianu(jer sam čuo da je najbolji) :)...

    Started by napoladinara, 07-11-2007 18:03
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 5.031
    10-11-2007 01:00 Idi na posljednji post
  2. zar je ovo ikako moguće?(iPhone)

    jednostavno-ova 4 videa,prokomentirat molim ako se da:respect: http://www.youtube.com/watch?v=g9RiIlS2OZw (sa strane još tri dijela pa kog zanima...)

    Started by blek_hrcak, 08-11-2007 00:08
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 3.507
    09-11-2007 22:38 Idi na posljednji post
  3. Codec za smartmovie neće da radiiii ?

    Uglavnom skinuo sam masu codeca i ovih i onih verzija ali telefon ga uporno odbija instalirat ??? Ima netko neki savjet ?

    Started by neonbear, 07-11-2007 15:59
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.556
    07-11-2007 21:05 Idi na posljednji post
  4. Advanced Call Manager for Sony Ericsson UIQ3

    Ima li neko link za taj program!

    Started by drbizar, 05-11-2007 12:38
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.259
    05-11-2007 12:38 Idi na posljednji post
  5. Novo UIQ sucelje

    Bez ikakvih detalja :)

    Started by rospaya, 31-10-2007 22:40
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.868
    02-11-2007 19:18 Idi na posljednji post
  6. Programi za UIQ2 (p900, p910,...)

    Kako trenutno traje očita suša što se tiče aplikacija i programa za ove modele, bilo bi lijepo kad bi se moglo na jednom mjestu naći aplikacije i objašnjenja čemi koja služi. Ja sam za sada pronašao GnuBox koji služi za povezivanje preko BT-a za na internet. Prog je free :) Što se tiče...

    Started by BrusJr, 24-10-2007 04:40
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.711
    31-10-2007 23:36 Idi na posljednji post
  7. GPS Bluetooth prijamnik

    Interesira me GPS Bluetooth prijamnik za SE P990i. Što se preporuča i po kojoj cijeni?

    Started by dancho, 14-10-2007 11:18
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 2.564
    31-10-2007 09:47 Idi na posljednji post
  8. IM+ nezeli se spojiti na msn

    imam im+ na p910 vec dugo i do prije nekih 2,3 mjeseca se uredno spajao na msn, odtada vise ne zeli. (na icq se uredno spoji). sve postavke se ispravne, probao i ponovo instalirat im+ i ne pomaze.. u cemu bi mogao biti problem? meni se cini da nije stvar do moba/programa nego nesto kao da msn...

    Started by flOoKi, 28-10-2007 12:03
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.249
    29-10-2007 12:06 Idi na posljednji post
  9. što je sa tvrtkom psion, osnivačem symbiana?

    nigdje da nađem podatak što se dogodilo sa tvrtkom psion koja je 98 bila među osnivačima symbian kompanije u londonu? http://www.symbian.com/about/overview/ownership/ownership.html ako su ovo vlasnici gdje je psion? što je s njime?

    Started by Yo!Gurth, 25-10-2007 02:52
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 2.050
    28-10-2007 23:49 Idi na posljednji post
  10. RSS na P1

    dakle mene zanima kako ovaj rss radi na P1 treba rihtati kakve postavke ili ici na stranicu. i dali ima stranica sa vremenskom prognozom ?

    Started by nevidljivi, 28-10-2007 21:50
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 735
    28-10-2007 21:50 Idi na posljednji post
  11. problem za instalacijom igara

    imam problem sa instaliravanjem igara na n73..pred kraj instalacije izbaci mi da nije moguće instalirati a igra je baš za n73,zna neko u čem je problem??

    Started by Zy-Blade, 05-10-2007 19:30
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.639
    26-10-2007 18:10 Idi na posljednji post
  12. LCG Jukebox serial ??

    Skinuo sam LCG, ali je trial verzija, pa dal ima neko možda unlock key IMEI : 356252017319564 Baš je super program, šteta ak mi istekne :)

    Started by Poggiali, 25-10-2007 17:09
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 2.494
    25-10-2007 18:21 Idi na posljednji post
  13. Program za dodjelu sms melodije?

    dakle...u imeniku symbian fona mozemo pojedinacno imenima dodjeliti melodiju, foto....pa me zanima postoji li nekakav programchic koji ce nam omoguciti da imenima dodjelimo sms melodiju tako da po primitku sms-a znamo od koga je :) dobra fora... ili ak postoji neki programchic koji ce rotirati...

    Started by robee, 28-08-2007 19:00
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.607
    25-10-2007 00:32 Idi na posljednji post
  14. UIQ 2 nestasica???

    Nedavno sam uzeo P910 i prevro sam cijeli ipmart forum i dotsis (koji je trenutno iskljucen) ali stavrno nema aplikacija (crackiranih) za njega??? sve se odnosi na UIQ 3... jel mi moze ko pomoc?

    Started by irmascher, 06-10-2007 00:20
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.082
    24-10-2007 04:11 Idi na posljednji post
  15. SMS/MMS vrijeme

    bok, imam n72 i ako mi netko posalje sms ili mms kada imam iskljucen mobitel i onda ga upalim onda mi pise vrijeme kada sam primio (znaci kada sam upalio mobitel) sms/mms, a ne kada je taj ili ta poslala. jel ima neki program koji to moze promijeniti?

    Started by Franziskaner, 22-10-2007 13:59
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 979
    23-10-2007 00:28 Idi na posljednji post
  16. Thumbs up Promjena pocetne stranice u built-in Operi [UIQ3]

    Preuzeto sa Esato foruma Link Da se neko ne zaleti!!! Samo da naglasim ovo NIJE BESPLATNO kosta oko 60 lipa (bar mene na VIP-u sa GPRS.Start). Skinite probnu verziju "NOW SMS"-a Link za registraciju

    Started by n00b, 21-10-2007 19:33
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 974
    21-10-2007 19:55 Idi na posljednji post
  17. Mape za P990i

    Jel postoje mape za P990i i di se mogu skinut? Za pocetak bih trebao HR

    Started by DarioB, 11-10-2007 20:53
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.302
    20-10-2007 20:50 Idi na posljednji post
  18. P1i ne moze da otvori .mht fajl dok i stara Nokia 6630 to moze! Necu to da verujem!

    P1i ne moze da otvori .mht fajl?! Imam Operu Browser v8.60 S60 na Nokia 6630 a otvaranje .mht ide brzo i bez problema! Na P1i Opera v8.65 dolazi vec instalirana. Pri pokusaju otvaranja bilo kog .mht fajla prijavljuje "Error opening file"! Ako je ovo stvarno tako - Onda bacam ovaj fon! I...

    Started by Djura, 18-10-2007 14:47
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 2.624
    18-10-2007 23:59 Idi na posljednji post
  19. Question instaliranje aplikacija u odredjene foldere

    instalirao sam OfficeSuite i tokom instalacije me pitalo gdje hocu da se OS instalira. odabrao sam memory card i instalacija se nastavila. software je uspjesno instaliran ali u root memorijske kartice, i sad imam par foldera (private, tmp,...) razbacanih...htio bih ih u jednom folderu na mem...

    Started by forumer9, 15-10-2007 20:33
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.779
    18-10-2007 13:57 Idi na posljednji post
  20. phoenix 2006 20_14_153

    Ima li iko ovaj Phoenix pritražio san cili net a na rapidu samo file not found ubio san se a triban updateovat mob nadan se da san pogodio podforum :P

    Started by OuttaControl, 17-10-2007 11:32
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.058
    17-10-2007 11:32 Idi na posljednji post
  21. Question Kako krenuti sa Symbianom?

    Dobio sam Nokiu N70 (Symbian series 60 2nd, ak se ne varam) i uopce ne znam kako krenuti u symbian svijet...:kitty: Pretpostavljam da ima puno vise stvari za znati nego sa "dummy" telefonima. ima kakva web stranica sa kakvim tutorialima ili vodicima? bilo kakva pomoc je dobrodosla... thanks

    Started by forumer9, 05-10-2007 17:12
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 2.538
    10-10-2007 11:33 Idi na posljednji post
  22. Question Teme - par pitanja?

    1.Da li postoji mogucnost infekcije virusom prilikom instaliranja teme? 2.Znate kakve "sigurne" sajtove sa symbian temema? 3.Ima kakav besplatni softvare za izradu tema? 4.Ak ima jos kakvih stvari na koje moram paziti a imaju veze sa temama samo pisite. thanks :hrv:

    Started by forumer9, 05-10-2007 17:16
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.460
    06-10-2007 11:48 Idi na posljednji post
  23. mig33 > kako promijeniti potpis na msnu

    Kad se logujem na msn preko mig33, ne bude standardni moj potpis sa mnsa, vec neki koji sam koristio prije par mjeseci, pa jel postoji nacin da ga nekako izbisem, ili promijenim, jer sam cackao, a nisam uspio :( Ajd ako iko zna, bio bih veoma zahvalan

    Started by Spok, 02-10-2007 13:50
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 2.964
    03-10-2007 00:53 Idi na posljednji post
  24. Image viewer hitno

    Imam Nokiu N73 i sad mi treba preglednik slika bolji od ovog original. Imam jedno 100 slika pa se sporo otvara,treba se par sekundi loadat. Koji bi mi program preporučili. Hitno mi je ovo sutra je ispit.:bat:

    Started by acidus, 02-10-2007 19:41
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.099
    02-10-2007 21:24 Idi na posljednji post
  25. Postoje li topografske karte za neki od dostupnih navigatora?

    ...recimo za TomTom ili neki drugi...naravno za ist. dio EU, za cestovnu navigaciju znam da ima , ali meni je interesantnija off road navigacija :)

    Started by drShime, 25-06-2007 17:43
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 9.009
    30-09-2007 14:02 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 12 od 25 PrvaPrva ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 22 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove