Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 8 od 11 PrvaPrva ... 4 5 6 7 8 9 10 11 PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 176 do 200 of 271

Forum: Sony Ericsson

  1. P910 ?

    kupio bi si p910 ! al neznam kolika mu je vrijednost, jel u oglasnicima ju između 1200-2000!! ja bi novog ili polovnog u dobrom stanju !! pa ak netko mi moze savjetovati koliko love da dam za njega !! :thumbup: :thumbup:

    Started by kreky, 16-09-2006 03:07
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.492
    17-09-2006 15:25 Idi na posljednji post
  2. Sony Ericsson P990 - službeno najavljen

    EDIT by whiteboy: službeni PR: http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=global&lc=en&ver=4001&template=pc3_1_1&zone=pc&lm=pc3_1&prid=3982 Evo izašala je nova SE zvijer, tj. nije izašla ali će izaći. ima symbian 9.0, hrpu stvari, totalno bolesno, još nije prestavljen u javnosti, ali bi trebao biti...

    Started by aksicni, 06-10-2005 20:18
    5 Stranica
    1 2 3 4 5
    • Odgovora: 105
    • Pregleda: 15.235
    13-09-2006 21:29 Idi na posljednji post
  3. imam M600i

    i katastrofa je!! Imam ga 10 dana al vec je razocarao na puno polja. Baterija-katastrofa, traje 1 dan s tim da samo pricas i saljes poruke. Stalno se nesto blokira. Sat namjestis i on ti se sam prebaci na neko drugo vrijeme pa ti pobrka cijeli kalendar. Kad ga hoces puniti ugasenog blokira se....

    Started by Ivy_80, 17-08-2006 13:22
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 2.572
    13-09-2006 15:21 Idi na posljednji post
  4. P910 zamjenska maska

    Da li je masku za doticni mob kupitit kod nas? Google bas ne baca zrele plodove pretrage...

    Started by Rootz, 06-09-2006 21:40
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.508
    06-09-2006 22:36 Idi na posljednji post
  5. p-990 ponovo pada na testu

    najjači adut očekivan 20 mjeseci i ponovo čorak. naime ljudi,ako kupiš telefon od 5000kn. očekuješ kad te netko nazove i kaže: daj si zapiši ovu adresu i broj telefona ti moraš imati olovku,papir,sekretaricu jer govno jednostavno ne može snimiti 30 sec razgovora.i sad nokia ne valja a ovo je kao ok.

    Started by zdravi, 29-08-2006 22:25
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.601
    31-08-2006 00:15 Idi na posljednji post
  6. Unhappy Sony Ericssonproblem sa snimanjem

    postoji li program koji bi natjerao modele iz serije P9.. da snimaju razgovor u toku razgovora? Naime jedino P 800,900 ,910,990,znači najskuplji i "najjači "ne mogu ono kaj može aparat od 100kn?????

    Started by zdravi, 28-08-2006 11:18
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 676
    28-08-2006 11:18 Idi na posljednji post
  7. p910 popravak displaya

    eto desilo se da sam nekako nespretno ajmo reci prignjecio display, nema vidljivih fizickih ostecenja (izvana), samo je na displayu jedna cudna crta ili sto vec... koja se vidi i kad je mobitel ugasen (svijetlija je od ostatka). kad se mobitel upali display je bijeli, sa ovom zuckastom cudnom...

    Started by flOoKi, 23-08-2006 16:04
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 2.811
    24-08-2006 11:10 Idi na posljednji post
  8. Sony_P910i_Sync_Station

    Ne mogu instalirati Sync Station na Pc, odnosno negdje fulam! Skinuo sam sa neta instalaciju, i to sa sony ericssonove stranice kao i Dss drivere za istu, ali... 1. prikaze mi da se na USB portu vrsi neka konekcija kada stavim mob na postolje, ali ne prepoznaje ga tj. samo govori conecting? ...

    Started by miniGPS, 09-08-2006 18:06
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 27
    • Pregleda: 2.429
    22-08-2006 18:00 Idi na posljednji post
  9. P910i trajanje baterije?

    Uzeo sam P910i koji nije korišten godinu dana , neotpakovan i sada me zanima da li je normalno da baterija traje samo jedan dan?

    Started by roko5, 17-08-2006 09:52
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 914
    17-08-2006 18:53 Idi na posljednji post
  10. p 900 veliki problem molim pomoč

    ubacim stick i izbaci card error. isao sam na onaj tajni meni i test memory stick i kaže da je kao prikopčan... molim pomoč.

    Started by Šuco, 08-08-2006 15:38
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.609
    08-08-2006 17:25 Idi na posljednji post
  11. P990i

    Ima kakvih naznaka o datumu izlaska i cijeni?

    Started by sethzg, 05-07-2006 15:06
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.158
    05-07-2006 15:06 Idi na posljednji post
  12. Exclamation P990 -iskustvo gazde iliti mene maloga II dio

    negdje prije pokušao sam pisati o P990 ali nije prošlo i sad pokušavam ponovo jer od jučer radi s novim programom :rotfl: i potpuno je funkcionalan-----jupi!!! PS i dalje sam doma bez stroja koji je prodan zbog rada na autu ali sad ponovno mogu ponekad uletit s posla a barem toliko da raščlanim SE...

    Started by abd, 13-06-2006 12:33
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.399
    15-06-2006 10:44 Idi na posljednji post
  13. Maksimalni kapacitet mem. kartice za p910i

    znači koliki je maksimalni kapacitet kartice koja ide u p910i?? vidim da ima od 2gb kartice i to neke High speed. jel to ima neke razlike ako je high speed od obične. mislim sigurno ima, brža je, ali jel može i to ić u mobitel?? i jel p910i prima memory stick DUO PRO ili samo DUO kao i p900??

    Started by zvijerka, 29-05-2006 12:04
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.603
    04-06-2006 18:24 Idi na posljednji post
  14. p900 i wifi i modem

    1) wifi ovako:: nov sam u ovom djelu foruma a i nevidim bas teme kao ovu jel moguce i sta treba za to ako je moguce::::koje su mogucnosti toga 2) jel moguce surfat s p900 po netu tako da se spoji preko telefonske veze ,,,,mislim preko carneta ako je sta mi treba zato

    Started by BATERIJA11, 10-03-2006 20:34
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.386
    03-06-2006 00:19 Idi na posljednji post
  15. maska za p900

    gdje kod nas ima kupit masku za p900?? gledam u crazy shopu i nema. a preko ebaya naručivat ne mogu jer me jebe ovaj paypal! majku mu:evil:

    Started by zvijerka, 01-06-2006 19:39
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.087
    01-06-2006 20:20 Idi na posljednji post
  16. otkodiranje p910i

    Zanima me jel problem otkodirat p910i ako je na vipu, nisam bas jako trazio po forumu, mozda je vec navedeno. No prilicno mi je hitno!

    Started by MENIT, 31-05-2006 00:08
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 2.017
    01-06-2006 18:06 Idi na posljednji post
  17. Gdje u zg (+-100km) kupiti P910

    eto ko sto sam naslov kaze: gdi kupiti novi p910 u zg ili blizu najpovoljnije? Ljudi, hvala i pozdrav

    Started by kakosamlegenda, 26-04-2006 11:33
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.313
    27-04-2006 22:18 Idi na posljednji post
  18. P900i problem

    Bok, imam problem na p900i da BT I IR uopće ne žele raditi, kada želim BT uključiti onda mi se mob smrzne. i sada sam ga spojio usb-om dss-25 i ne prepozanje ga. čuo sam se s unlockerom mar00n - on veli da je do soft problem. šta vi mislite ? jel imo tko takav problem ?

    Started by bundyboy, 18-04-2006 17:34
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.051
    18-04-2006 21:46 Idi na posljednji post
  19. P910 i obavijesti o porukama,pozivima,...

    Nedavno dobio P910 pa se sad privikavam na symbian... :-) Jel se to samo meni dogadja ili kad je na ekranu sat ne prikazuje nikakve podatke o propustenim pozivima/porukama vec moram svaki puta ili otvoriti flip ili otkljucati tast. da bih to vidio? Ima koji soft da to radi?

    Started by c-shadow, 07-04-2006 15:24
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.128
    18-04-2006 12:51 Idi na posljednji post
  20. Koju karticu za P910i?

    U dilemi sam da li uzeti 512 MB ili 1 GB? 32 MB koju sam dobio s telefonom postaje tijesna iako ne koristim puno softvera/igri/multimedie... Iako je prijenos podatka u mobitel prespor za tako veliku karticu, ali ionako koristim citac u kompu za to... Dileme ne bi bilo da imam doma jos koji...

    Started by c-shadow, 10-04-2006 13:40
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 962
    11-04-2006 16:33 Idi na posljednji post
  21. p900 flash na p910i

    jel zna netko gdje to mogu obavit i koja je cijena

    Started by BATERIJA11, 02-04-2006 11:39
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.882
    05-04-2006 11:45 Idi na posljednji post
  22. Software za SE-P910

    Ko zna gdje na netu ima za skinut besplatno razni software za SE P-910. Posebno me zanima software sa kojim mogu koristiti P-910 kao daljinski upravljač Hvala:bat: :bat: :bat:

    Started by drbizar, 18-03-2006 20:58
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.808
    19-03-2006 00:02 Idi na posljednji post
  23. P910i code

    Ljudi, jel zna netko koji je tvornički kod za P910i, jer bez njega ne mogu napraviti master reset...TnX :thumbup:

    Started by .El Nino., 08-03-2006 11:08
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 1.928
    13-03-2006 23:57 Idi na posljednji post
  24. P910i tipkovnica

    Jel netko od vas ikad slagao tipkovnicu na taj mobitel? To je nešto najgore kaj je napravljeno na ovom mobitelu i trebaš biti stručnjak da je složiš...pa *ebem ih nesposobne da to nisu mogli napraviti malo bolje!!! :mad:

    Started by .El Nino., 11-03-2006 16:16
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.284
    13-03-2006 14:27 Idi na posljednji post
  25. P910i & baterija

    Ovako, zanima me koliko traje baterija na P910i uz kontinuiranu reprodukciju mp3-ca, s tim da se puno ne dira po ekranu (koji troši najviše baterije od svega)?

    Started by .El Nino., 12-03-2006 21:41
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.640
    13-03-2006 02:40 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 8 od 11 PrvaPrva ... 4 5 6 7 8 9 10 11 PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove