Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 5 od 11 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 101 do 125 of 271

Forum: Sony Ericsson

  1. P990i destop shortcuts

    Da li postoji neki aplikacija pomoću koje je moguće natrpati na pozadinu od P990i kratice kao kod P1?

    Started by homeboy, 02-12-2007 14:00
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 969
    02-12-2007 16:16 Idi na posljednji post
  2. Zaštitna folija za ekran za SE P-990i

    Gdje ima za kupiti Zaštitna folija za ekran za SE P-990i u crazy shopu nema? :hrv: :hrv:

    Started by drbizar, 24-11-2007 22:18
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 2.239
    01-12-2007 09:25 Idi na posljednji post
  3. SE P910i Flash Files???

    Ima li tko flash fileove za P910i, ili mozda zna gdje ih mogu naci?????? hvala:)

    Started by vine4life, 17-11-2007 17:01
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.457
    26-11-2007 15:59 Idi na posljednji post
  4. M600 iz VIP-a (hitno)

    Vidim da ih jos imaju, da li je brandiran? Razmisljam o produljenju pretplate kod njih pa bi mozda umirovio starog dobrog P910... E, sad, isplati li mi se to, dosao bi me u VIP-u oko 1000kn? P990 ne bi, ne bi vise preklop, P1 mi malo jos uvijek preskup, tim vise sto mi nije bas za silu mijenjati...

    Started by c-shadow, 19-11-2007 15:28
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.133
    19-11-2007 16:16 Idi na posljednji post
  5. Novi u P990

    Eto, bas sam jednom korisniku malo objasnio o P990 koji sam jucer dobio, naime postoji jedna nepoznanica koju ne znam, a to je kako je i dali je moguce da mi se prikazu kalendarski aktivni taskovi na desktop-u? tj. u screenu kada je u standbyu. Nokia to ima kao active desk mislim, a windows...

    Started by beetleman, 17-11-2007 19:57
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.557
    18-11-2007 22:16 Idi na posljednji post
  6. P1i grupe pozivatelja - zvono, instalacija aplikacija

    Pozdrav. Pomalo glupo pitanje, ali jednostavno nisam uspio skužiti. 1. Dakle znam napraviti grupe kontakata u imeniku tipa, ali kako pojedinoj grupi dodijeliti posebno zvono tako da mi zvoni različito kad me netko zove iz grupe "obitelj" a različito iz grupe "prijatelji". Jednostavno nisam...

    Started by nmail, 18-11-2007 19:14
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.345
    18-11-2007 20:23 Idi na posljednji post
  7. SE P990i iskustva

    Molio bih vas da oni koji su koristili dotični uređaj ili ga još uvijek koriste bace mali kritički osvrt na mob, pozitivne osobine i mane jer planirao sam uzimat dotični uređaj u skorije vrijeme. Puno hvala unaprijed!

    Started by FiZor, 15-11-2007 19:33
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.182
    17-11-2007 19:50 Idi na posljednji post
  8. M600 Gps

    Koji TomTom koristite i koju verziju mape za EastEuro

    Started by duggi, 09-11-2007 18:16
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.627
    17-11-2007 14:35 Idi na posljednji post
  9. SE P1i i njegov imenik

    Da li se ikako moze podesiti na tom smartphoneu imenik da pokazuje najprije ime, prezime (a ne samo prezime, ime)?

    Started by damirux, 12-09-2007 02:01
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.889
    10-11-2007 21:21 Idi na posljednji post
  10. p1i-Kako se mjenja thema

    Instalirao sam themu neku ko apelova.Ali ocu vratiti na onu pocetnu ali neznam kako.Iso sam tamo na opcije pa themes.I nasao to ali nema opcije za stavljanje theme

    Started by marin, 07-11-2007 19:24
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.057
    07-11-2007 20:26 Idi na posljednji post
  11. w950

    jel mi moze ko rec di mogu nac onaj swiss manager i neki program na kojem bi mogao gledati filmove na ovom mobu(ako je to moguce) , please , stvarno mi je vazno , i neke druge programe koje vi koristite na tom mobu...(nemojte mi davat one linkove di ne rade linkovi:notooth: )

    Started by DumDum, 14-09-2007 22:11
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 3.903
    02-11-2007 00:58 Idi na posljednji post
  12. P1i poruke...

    Kupio sam P1i...Mob je odličan,a kvaliteta izrade je stvarno na visini.Nemam prigovora.Kamera je odlična i video je čist ok na mobu.... Ima toliko stvari da se niti ne mogu snać normalno tak da sam se malo zeznuo kaj mi j to prvi symbian...Ali svi mi kažu kad se naviknem svaki drugi mob bit će mi...

    Started by dcesarec, 23-10-2007 21:10
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 3.576
    29-10-2007 12:29 Idi na posljednji post
  13. Anketa Anketa: P1i kao nasljednik P990i

    Baš razmišljam bili trebao promijeniti svoj P990i za novi P1i. Njegovo ime ga predstavlja kao nasljednika mog sadašnjeg mobitela. Malo sam razmišljao, što bih ja uopće dobio s tim mobitelom, za kojega bih morao nadoplatiti još 1.5k kuna? Bolju kameru i par sitnih, ali baš sitnih poboljšanja u...

    Started by Futurama, 29-09-2007 13:06
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 2.754
    28-10-2007 10:04 Idi na posljednji post
  14. P990i ne starta

    Nakon što se tokom rada smrznuo nisam vidio drugog rješenja do gašenja moba. Ni to nije išlo pa sam izvadio bateriju. Nakon desetak sekundi stavio sam ponovno bateriju i podizanje krene, dođe negdje do pola i opet kreće od početka. Molim cijenjena mišljenja i ako je netko imao sličan problem. ...

    Started by dancho, 21-10-2007 12:13
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.742
    21-10-2007 21:39 Idi na posljednji post
  15. M600i mp3 player pitanje

    bratić ima M600i i preko originalnog playera neće da otvara sve pjesme i onda si je instaliro neki lcc jukebox i otvara mu sve pjesme al mu se često ruši plavi ekran i onda mora vadit bateriju, ima neko neki pametan programčić za pjesme (UIQ3) ili neko dobro rješenje :hrv:

    Started by M A R I N, 01-10-2007 13:37
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 2.074
    21-10-2007 14:03 Idi na posljednji post
  16. M600 promjena ikona

    Imam m600i i kad instaliram temu n emijenjaju mi se vanjske shortcut ikone. Kako to napravit.... A vidim u slici od teme da su promjenjene... Primjerice Iphone tema, obične ikone od deafolt teme

    Started by mortal, 23-09-2007 13:27
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 3.060
    20-10-2007 17:41 Idi na posljednji post
  17. P990i tipkovnica

    Postovani kolege imam jednu ponudu za p990i cijena je 1400kn ali ima jedna mana nutarnja tipkovnica uređaja je ruska cirilica e a meni bi vise odgovaralo da je querty pa me zanima gdje se i po kojoj cjeni moze nabaviti querty tipkovnica za navedeni uređaj

    Started by CyB3thuG, 17-10-2007 23:48
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 945
    18-10-2007 17:09 Idi na posljednji post
  18. Exclamation Imam P990i - zanima koga sto?

    Eto slikao sam nas novi tomato na ekranu.. (slika sa N6230)

    Started by jsp_m, 21-06-2006 02:07
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 65
    • Pregleda: 13.057
    05-10-2007 15:09 Idi na posljednji post
  19. p990i i firmwire

    Ovako, htio bi update-at firmwire na svom mob-u...posto je moj na CDA - R3B01 Skinuo sam novu javu, novi PC suite i novu verziju softwarea za moj mob - sa SESU - Update_Service_Setup-2.7.9.14-1 Problem je u tome sto mi nece startat taj update javi mi se ovo: pa me zanima jel ima tko...

    Started by Swordfish, 03-10-2007 23:57
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.569
    04-10-2007 23:44 Idi na posljednji post
  20. SE P800 unlock

    Pozdrav svima, eto htio bi staviti tele2 karticu u P800 koji ocito prima samo VIP kartice, e sada, nasao sam na internetu razne fore kako se moze otkljucat preko neta (naravno uz neko placanje itd..) kako ne volim koristit takve servise obracam se vama :) Skinuo sam i universal unlock...

    Started by beetleman, 23-09-2007 18:38
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.527
    30-09-2007 00:27 Idi na posljednji post
  21. t-mobile p990

    aj da tu pitam:) dakle jel moguce debrandirat p990 sa t-mobilea ovako od kuce i da li bih sto dobio time, osim sitnice poput one da vjerojatno pri pokretanju web browsera ne bi pisalo web n walk, nego opera?

    Started by gotham_child, 07-09-2007 00:04
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.044
    07-09-2007 11:52 Idi na posljednji post
  22. Stišan zvuk

    Kupio sam w950 prije mjesec dana. Prije par dana mi je slušalica postala neobično tiha. Kad je pojačana na najglasnije jedva uspijem čuti sugovornika. To jako živcira jeer moram biti u potpunoj tišini da bi čuo sugovornika.:mad: Ako tko zna kako to riješiti molio bih da to podijeli s nama.

    Started by kico87, 01-09-2007 21:48
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.886
    06-09-2007 22:54 Idi na posljednji post
  23. P900i, jel ima jos za kupiti

    Pozdravljam sve , znaci zanima me jel jos ima uvijek ovoga ljepotana u igri na trzistu il ako ne jel ga mogu igdje nabaviti?:wave:

    Started by Zakk Malmsteen, 28-08-2007 22:01
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 2.389
    30-08-2007 14:35 Idi na posljednji post
  24. w950..soft update

    pročitao na stranici da ima dostupan novi firm za w950 pa onak ja lijepo pitam jel ja to mogu prek onog njihovog programa smao lijepo da ne fantaziram bzvz i da će mi se ako to radim prisat aplikacije i media fajlovi koje sam stavio jer ih ima pun ***** a uz to frendu se nije niš desilo no njegov...

    Started by blek_hrcak, 29-08-2007 13:19
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.772
    29-08-2007 22:45 Idi na posljednji post
  25. stanje računa na se w950

    Naime ne mogu provjeriti stanje računa na w950. Pokušao sam i sa simpom i sa vipom. Zašto? hvala!

    Started by Tecra, 18-02-2007 18:56
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 3.534
    29-08-2007 15:54 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 5 od 11 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove