Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 4 od 11 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 7 8 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 76 do 100 of 271

Forum: Sony Ericsson

  1. P910i signalna lampica

    Zanima me jel normalno da signalna lampica svijetli stalno ? ili bi trebala blinkati?

    Started by McLaren, 26-03-2008 00:16
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 948
    26-03-2008 13:41 Idi na posljednji post
  2. P1-konstantno blokira

    Tjedan dana imam p1 i od prvog dana imam čudan problem. Mobitel uredno radi dok nešto radim na njemu, al čim ga pustim da miruje neko vrijeme u standbyu (nekad mu treba sat,nekad 2, a nekad mu je dosta i 10min) on se blokira-al ne tako da se "smrzne" nego izgubi se zvuk iako je uključen i ne mogu...

    Started by goranm, 13-03-2008 03:16
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 2.715
    24-03-2008 23:47 Idi na posljednji post
  3. P1 - problem sa instalacijom Garmina

    Molim pomoć: Pošto sam pokrenuo ručnu instalaciju Garmin DMobile XT on mi nakon instalacije umjesto da pokrene aplikaciju uporno javlja aplikacija zatvorena kod razloga: KERN-EXEC broj razloga 3. da li ima pomoći i kako riješitin problem na Sony P1i. Napominjem da sam stavio...

    Started by dpurgar3, 07-03-2008 15:40
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 2.084
    24-03-2008 00:50 Idi na posljednji post
  4. p900 phone lock

    zna li netko kako maknuti phone lock sa sony ericssona p900?? mob nije kodiran na neku mrežu, samo ima taj šugavi phone lock.. kombinacije 0000, 1234 i slično ne pale.. bi možda neki novi soft rješio problem? ili master reset nekako?

    Started by kMra, 12-03-2008 01:09
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 969
    12-03-2008 03:04 Idi na posljednji post
  5. M600->w950

    dali je tko pokušao ili nesta nasao na internetu.. Zanima me dali je moguče

    Started by jazz, 23-10-2007 14:41
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 4.381
    20-02-2008 02:40 Idi na posljednji post
  6. P990i new firmware?

    Kako kazu: "New firmware for "Generic World 1" just released and ready to update over SEUS. * Phone: CXC162037 R9EC001 * Bluetooth: CXC162058 R5A01 * Organizer: CXC162036 R4B03 * CDA: CDA162007/1 R4B03 "

    Started by beetleman, 06-02-2008 12:51
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 2.398
    14-02-2008 13:00 Idi na posljednji post
  7. Olovka za M600

    tj mislim sve su olovke za touchscreen iste, e zanimam me gdi se moze kupit i kolika je cijena?? ako tko zna

    Started by jazz, 10-10-2007 16:09
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 7.216
    06-02-2008 12:47 Idi na posljednji post
  8. p1 pitanje SMS

    Ovak, juce sam uzeo si p1, nastavljam tradiciju SE :bigjump: Ono sto me interesuje je sto imam...dosta poruka sms na k750 i zelim ih prebacit na... p1. KAko radite takve stvari sobzirom da k750i je kao stick.. a ovo je mnogoo komplikovanije..

    Started by pepeljara, 05-02-2008 11:40
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.055
    05-02-2008 11:40 Idi na posljednji post
  9. Exclamation (P1i) Poruke

    Posljednjih par dana imam problem u vezi poruka. Jednostavno mi se više ne prikazuju na ekranu nego se samo pojave u inbox. Nema nikakvog alarma ni melodije ni bilo kakve obavjesti da sam dobio poruku. To mi se još nije nikad dogodilo. Molim pomoc.

    Started by dmilohni, 30-01-2008 14:54
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.484
    04-02-2008 03:20 Idi na posljednji post
  10. Se P990i

    zanima me sve sto mogu napraviti nakon sto kupim ovaj mob da ga ubrzam i ucinim boljim sto se tice softvera i ostalih komponenti svi savjetio dobrodosli! moze i na msn dmocic6@hotmail.com

    Started by DMocic, 22-01-2008 16:46
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.456
    22-01-2008 19:46 Idi na posljednji post
  11. Treba mi flash ili MP za P910i

    treba mi flash ili MP za se P910i. i programi kojim mogu ubacit flash. pleas help

    Started by stunk, 22-01-2008 02:03
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 864
    22-01-2008 02:03 Idi na posljednji post
  12. p1i animirana pozadina?!

    Imam P1i, i jako sam zadovoljan mobitelom, samo kaj me mući, tj.mislim da mu je nedostatak, animirana pozadina?! dali je to ikako moguće stavit ili?! ja sam pokušavo al bezuspijeha...

    Started by microhard, 16-01-2008 09:44
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.629
    16-01-2008 18:49 Idi na posljednji post
  13. P1i Blackberry aplikacija

    Pokušao sam instalirati Blackberry 4.33 na svoj P1i, i nakon što komp instalira pola, instalaciju moram nastaviti na mobu. Ne želi mi instalirat, već mi izbacuje: Instalation aborted. Push email is already installed on your phone. You must uninstall it before installing BlackBerry.

    Started by perman111, 05-01-2008 14:36
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.946
    13-01-2008 17:41 Idi na posljednji post
  14. P990 software pitanje

    Pozdrav svima, naime ne znam kako ovo rijesit: Imao sam instalirane neke programe na mobu i sad sam ih maknuo, no pri svakom paljenju mobitela prije nego sto se mob upali, dolaze mi poruke da instaliram tih nekoliko programcica koji su bili instalirani, i to me lagano zivcira. Gdje bi se...

    Started by beetleman, 04-01-2008 11:50
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.424
    04-01-2008 19:38 Idi na posljednji post
  15. Red face M600 problemi i očaj :)

    Eh da...shvaćam da je za većinu vas M600 i svi njegovi bug-ovi svršena priča ali za mene je itekako aktualna...vidim da ću poludit s ovim čudom:cry: ;kada uključim mob,stignu mi sva izvješća od valjda zadnjih mjesec dana,baterija katastrofa,nema mreže nikad ali sve bih to mogla izdržat da mi ne...

    Started by honey b, 24-12-2007 13:50
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 2.740
    28-12-2007 06:47 Idi na posljednji post
  16. Se M600i>P1

    dali je to moguće

    Started by pero_marin, 01-12-2007 22:14
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.917
    17-12-2007 19:54 Idi na posljednji post
  17. Wink Promjena ikona u meniu za p990

    Ako nekoga zanima... Sve sto trebate napraviti je snimiti ove fileove na memory stick tj. u direktorij D:\resource i resetirati mobitel... Nove ikone nisu potpune (ne mjenja ikone za multimediju, Media player i entertaiment), ali vrijedi ih pogledati... Kada vam dosade, jednostavno izbrisite sa...

    Started by n00b, 02-07-2007 01:29
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 4.465
    17-12-2007 14:26 Idi na posljednji post
  18. P1 promjena ikona

    dali se mogu promjeniti ikone na P1?

    Started by nevidljivi, 16-12-2007 21:17
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.827
    16-12-2007 22:23 Idi na posljednji post
  19. Doc. Sty. P910i

    Problem... na sluzbenom putu sam izgubio baznu stanicu, tj. ostao mi je u hotelu na uticnici...no malo kasno sam reagirao..i... nije to sada bitno...zanima me dvije stvari. 1. imali netko za prodati polovnu baznu stanicu, stolno postolje? 2. jel moguće ostvariti konekciju univerzalnim...

    Started by miniGPS, 13-12-2007 10:47
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.199
    15-12-2007 14:43 Idi na posljednji post
  20. Sony Ericsson P910i

    znaci imam se p910i na njemu je:Symbian OS v7.0, UIQ v2.1 UI softver dal mu ja mogu stavit noviji softver unutra? npr. v9.0?

    Started by cyb3r, 07-12-2007 02:39
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.568
    13-12-2007 18:36 Idi na posljednji post
  21. P990i - jeli postoji log book?

    evo ovako.kad sam imao symbian nokiju na njoj je postojala jedna jako korisna stvarcica zvana log(zapisnik) i ona je sve zivo biljezila.smsove,wlan vrijeme itd.jeli postoji tako nesto za p990i.

    Started by Red Dwarf, 07-12-2007 09:23
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.200
    12-12-2007 11:18 Idi na posljednji post
  22. Torbice za p990i - katastrofa

    SE ima katastrofalnu ponudu torbica za P990i. Žalosno je što torbica ne dolazi u paketu. Tako sam morao kupiti SE Business case. No ista se poparala za 5 minuta pa sam je vratio. Jedino što valja jesu kožne samsonite torbice iz hame za 130 kn, iako su zapravo za fotiće. Kakve vi torbice koristite?

    Started by speedcats, 24-05-2007 00:20
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 6.346
    07-12-2007 14:55 Idi na posljednji post
  23. P990 problem

    Pozdrav, eto nazalost imao sam nezgodu s P990 i nakon ostavljanja mobitela u servisu dobio sam odgovor da ne podlijeze jamstvu i da je potrebna zamjena maticne ploce, znali tko: a) dali se to isplati b) i koliko to kosta?

    Started by beetleman, 30-11-2007 15:51
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 3.679
    06-12-2007 22:22 Idi na posljednji post
  24. m600 pitanje

    da li se na main screenu mogu staviti shortcuti od instaliranih aplikacija i da li se moze stavit vise od 4 ikone? jel ima mozda kakav program.. thx ;)

    Started by Spirit81, 01-09-2007 12:22
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 30
    • Pregleda: 5.327
    06-12-2007 19:31 Idi na posljednji post
  25. p990i - postoji li maska a da nije srebrna

    evo ovako znaci.imam p990i i sad me zanima postoji li gdje u hrv za naruciti npr potpuno crnu ili bijelu ili bilo kakvu masku samo da nije srebrna.jednostavno me zivcira srebrna boja na ovom modelu.

    Started by Red Dwarf, 04-12-2007 11:14
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.918
    04-12-2007 16:43 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 4 od 11 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 7 8 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove