Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 2 od 21 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 12 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 26 do 50 of 506

Forum: Tele 2

  1. Exclamation Tele2, zaključani i nezaključani modeli

    Volio bih iskustva kupaca i onih koji znaju, koji su modeli zaključani, u tele2 vele da su svi, ali for real, znamo da nisu hvala

    Started by Niđo87, 29-05-2007 10:22
    • Odgovora: 339
    • Pregleda: 159.255
    07-05-2015 12:19 Idi na posljednji post
  2. Tele 2 - sve tarife 95 kn

    http://www.tele2.hr/privatni-korisnici/promocije/sve-tarife-za-95-kuna/p128/ Sve više tarife (125 - 400) prvih godinu dana 95kn umjesto punog iznosa. Duplo više minuta i poruka daju tijekom čitavog trajanja ugovorne obveze, tj. pune dvije godine.

    Started by zvorkapic.os, 07-05-2015 12:12
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 7.320
    07-05-2015 12:12 Idi na posljednji post
  3. Brisanje Tele2 Moj portal

    Da li neko zna kako da obrišem svoj nalog na Tele2? I da li se on možda automatski briše broj kad prestane da bude aktivan? Od 14.11.2014-te mi je istekla valjanost bona,pa sad ne mogu da pristupim svim podacima.

    Started by NorthGate, 17-04-2015 03:58
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 2.705
    17-04-2015 16:07 Idi na posljednji post
  4. Tele2 sprema nešto novo...

    Ima li itko više info...:rolleyes1:

    Started by Expresso, 19-03-2015 14:44
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 7.101
    19-03-2015 14:44 Idi na posljednji post
  5. kako da prekinem smiley tarifu na bonove

    kako da prekinem smiley tarifu na bonove

    Started by schutz, 25-02-2015 22:32
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 4.268
    25-02-2015 23:26 Idi na posljednji post
  6. Duplo više svega

    Nije loše.. Za pretplatu i bonove http://www.tele2.hr/privatni-korisnici/promocije/duplo-vise-svega/p105/

    Started by igor999, 15-01-2015 15:15
    • Odgovora: 20
    • Pregleda: 5.144
    23-01-2015 01:47 Idi na posljednji post
  7. Nova revolucija?

    Jel zna netko nešto više o ovome? Nisam našao nigdje na njihovim stranicama niti u cjeniku. Reklama se vrti na tv-u.

    Started by m..., 02-06-2014 23:58
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 4.463
    16-09-2014 10:35 Idi na posljednji post
  8. HAKOM pritisnuo Tele2

    Dakle došlo je i vrijeme kada će TELE2 morati investirat u vlastitu infrastrukturu. Gledajući politiku tele2 u drugim državama ovakav iznenadni ultimatum HAKOMa bi mogao prisliti Tele2 da proda svoje poslovanje što je do sada bila praksa u ostalim državama. Što vi mislite? Da li ostajemo bez...

    Started by Memphis, 30-08-2013 16:20
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 6.885
    10-09-2014 10:15 Idi na posljednji post
  9. Ne mogu doci do racuna...

    Dakle, ovi u Tele2 su stvarno idioti. 25.06. presao sam na drugu mrezu i tada su mi ukinuli pristup na moj.tele2.hr. Obzirom da sve racune primam elektronski, sada ne mogu doci do racuna za lipanja. Na mail mi ne zele odgovoriti. Slao sam vec 3 puta. Sto ciniti?

    Started by sezam-picika, 15-07-2014 07:06
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 2.130
    22-07-2014 12:08 Idi na posljednji post
  10. nova revolucija tarifa pitanje

    što mogu sa ovom 3 GB podatkovnog prometa mislim da li mi je to dostatno recimo da pregledam film na youtubu ili recimo uključim navigaciju kad mi treba ili je to samo za surfanje,naime do sada sam imao plan za obitelj XL od 300kn. plus neka davanja tako da bi me došlo sve 350kn. plus tri broja...

    Started by robi64, 25-06-2014 14:58
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.221
    28-06-2014 13:53 Idi na posljednji post
  11. Napumpani start paket (Tele2 & INA)

    Napumpani Start paket uključuje: - SIM karticu s početnih 20 kuna na računu - osnovnu tarifu - mogućnost aktivacije Smart tarife s 3 GB prometa - 50 kuna bounusa sljedećih 12 mjeseci za svaku nadoplatu od barem 50 kuna Više

    Started by akoj, 20-06-2014 22:16
    ina, smart, smart tarifa, tele 2, tele2
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 9.176
    25-06-2014 09:30 Idi na posljednji post
  12. Prijelaz s pretplate na bonove - 8 radnih dana?

    Bio sam jučer u Tele2 centru u Av. Mallu te zatražio raskid ugovora kako bih prešao na bonove. Jučer je naime bio i istek moje ugovorne obveze od godinu dana. Zabezeknuo sam se kad mi je mladi gospodin tamo rekao da procedura prebacivanja s pretplate na bonove traje do osam radnih dana i da...

    Started by duke, 01-01-2012 14:06
    • Odgovora: 25
    • Pregleda: 31.053
    20-06-2014 20:49 Idi na posljednji post
  13. Prijenos broja u Tele2 mrežu - dugovanje

    Imam neko dugovanje u Tele2 kad sam bio prije davno kod njih na pretplati. Htio bi sada prebaciti jedan 098 broj na bonove samo u Tele2 mrežu naravno na bonove. Da li netko zna da li je to moguće ijako sam dužnik njima za davnu pretplatu koju sam imao Znači išao bi samo prijenos broja iz 098...

    Started by Zyex, 08-06-2014 23:27
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 2.805
    11-06-2014 23:36 Idi na posljednji post
  14. Nove Mix tarife

    http://www.tele2.hr/privatni-korisnici/tarife/#uz-pretplatu

    Started by igor999, 15-04-2014 12:48
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 9.932
    25-05-2014 12:05 Idi na posljednji post
  15. Nedostupnost obavljanja odlaznih i primanje dolaznih poziva i poruka - pretplata

    Od jučer nisam u mogućnosti primati pozive, primati sms poruke, nemogu ja zvati ni slati sms poruke, a cak ni zvati SZK. Kontaktirao sam podrsku preko FB i preko maila ali nista konkretno mi nisu rekli. Pise mi da se mogu uputiti samo SOS pozivi ali i kad to pokusam nije moguće. Pokušao sam...

    Started by Zyex, 23-05-2014 08:51
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 22.512
    24-05-2014 04:02 Idi na posljednji post
  16. Gašenje Tele2 webmail usluge

    Danas dobio mail da će Tele2 od 6 lipnja ugasiti uslugu Tele2webmail. Mail je poslan s no-reply@tele2.hr, odakle su mi stizali mailovi kada bih nešto kupio putem Webshopa. Jel patka ili je ozbiljno?

    Started by Moby, 09-05-2014 16:36
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 8.869
    12-05-2014 17:34 Idi na posljednji post
  17. Tele2 laze kod otkljucavanja uredaja

    19.2 poslao sam tele2 sve podatke u vezi otkljucavanja uredaja. Cekao sam do jucer,znaci nekih 20ak dana,i iako je tele2 rekao da kad dobiju kod od proizvodaca i cim ga dobiju,salju ga meni,to se nije dogodilo. Nakon 20 dana oni kazu da su nekom provjerom utvrdili daje moj uredaj otkljucan na sve...

    Started by Expresso, 11-03-2014 12:44
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 7.176
    01-04-2014 11:56 Idi na posljednji post
  18. alcatel i samsung tab

    Alcatel Evo 8 HD  Samo 120kn mjesečno tijekom 24 mjeseca  ušteda od čak 600kn u odnosu na redovnu cijenu  3GB Internet prometa tijekom 24 mjeseca  Cijena uređaja samo 199kn SAMSUNG GALAXY Tab 3  Samo 145kn mjesečno tijekom 24 mjeseca  ušteda od čak 600kn u odnosu na redovnu cijenu...

    Started by posjedon1, 11-02-2014 22:52
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 5.806
    11-02-2014 22:52 Idi na posljednji post
  19. Duljina trajanja tarife nakon isteka bonova

    Imam ovakvu situaciju. Imam trenutno 30kn na računu, znači ne mogu kupiti tarifu a bon mi istječe 16.12. 1. Kad bi kupio bon od 25kn koji traje 10dana(tada bi imao 55kn) i kupim tarifu SMILEY, bi li mi ta tarifa istekla nakon tih 10 dana? 2. Ako ne kupim bon i uz ovih 30kn koji mi traju do...

    Started by kapitali, 07-12-2013 22:42
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.044
    08-12-2013 12:40 Idi na posljednji post
  20. Tele2 besplatno poklanja sim kartice

    Ukoliko nekome treba besplatna sim kartica http://www.tele2.hr/privatni-korisnici/promocije/janko-dijeli-kune/p45/

    Started by RAUL, 28-08-2013 13:00
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 9.111
    06-12-2013 16:56 Idi na posljednji post
  21. Božićna ponuda 2013

    Božićna ponuda 2013 http://www.tele2.hr/privatni-korisnici/promocije/najpozeljniji-bozicni-paketi-pod-borom/p61/?desktop

    Started by pero vragec, 15-11-2013 20:17
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 6.693
    19-11-2013 11:00 Idi na posljednji post
  22. Hit tarifa za DM

    Pozdrav, Danas vidjeh ovo na FB. http://www.tele2.hr/privatni-korisnici/promocije/hit-tarifa-za-dm/p51/ Što mislite o tome? Prvo mi je upalo u oko da nema uspostave poziva (doduše samo prema Tele2 mreži, eh) Malo mi je nejasna i točka 5 iz uvjeta korištenja: 5. Podatkovni paket 512 MB...

    Started by admiral, 06-11-2013 11:07
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 3.474
    11-11-2013 19:13 Idi na posljednji post
  23. Jeste li vidjeli moga sina Janka?

    Uglavnom, slušam radio i čujem svako malo pjesmu iz naslova :) Vidio u ZG-u reklamu i stranicu janko.hr pa me zanima kaj to je? Po tipografiji i dizajnu vidljivo je da Tele2 stoji iza toga. IP adresa stranice vodi na hosting koji koristi Tele2, sapienti sat :D

    Started by Mario92, 26-02-2013 14:16
    janko, tele2
    • Odgovora: 40
    • Pregleda: 14.397
    06-08-2013 20:06 Idi na posljednji post
  24. Kupi bon

    Da li je tko koristio ovu uslugu? http://www.tele2.hr/kupi-bon/ Da li se dobije 50% više iz akcije zauvjek? Znaći da li se dobije pri nadoplati bona od 100kn 50kn za zauvijek akciju te 25 za akciju preko interneta 100+50+25=175

    Started by kresoml, 09-03-2013 14:44
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 5.086
    03-07-2013 16:57 Idi na posljednji post
  25. Nova Smiley tarifa - prepaid

    http://www.tele2.hr/mobilna_telefonija/smiley.html

    Started by igor999, 02-09-2010 12:15
    • Odgovora: 99
    • Pregleda: 26.054
    26-06-2013 13:08 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 2 od 21 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 12 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove