Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 25 od 26 PrvaPrva ... 15 21 22 23 24 25 26 PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 601 do 625 of 641

Forum: T - Mobile

  1. Besplatno Cronet???

    Evo čitam kako Vip ima ovo besplatno i ima ono besplatno... A šta nam nudi Cronet??? (naravno besplatno)

    Started by Oryon, 29-08-2003 08:56
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 37
    • Pregleda: 9.441
    10-11-2003 08:27 Idi na posljednji post
  2. Lightbulb Fora...

    ...je u tom da ako imate pretplatu na Cronetu i uzmete Twin card u tom slučaju ako imate aktiviran megasurf na obje kartice plačate samo pretplatu na osnovnoj dok na dodatnoj ne i evo dodatnih 10 MB GPRS-a mukte... :D

    Started by dmi, 30-10-2003 11:26
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.122
    31-10-2003 08:44 Idi na posljednji post
  3. M zona

    ...svi koji ste se danas spojili na WAP (HTmobile stranicu) primjetili ste novi link tj. uslugu M zona... Po onom što je unutra napisano (unutar linka) od 01. 10. do 31. 10. je promo vrijeme za primanje besplatnih MMS kategorija (glazba itd.); također postoji mogućnost download-a pozadina,...

    Started by dmi, 01-10-2003 14:13
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 2.655
    13-10-2003 17:44 Idi na posljednji post
  4. Besplatan MMS info na Htmobile

    Dali je netko isprobao taj Ht-ov MMS info i dali to radi kako treba. Koliko sam načuo bas i neadi taj wap njihov preko kojeg bi se trebal aktivirati neka MMS info kategorija.

    Started by marijo, 08-10-2003 17:36
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.786
    11-10-2003 21:16 Idi na posljednji post
  5. Zablokirana SIM kartica

    Nazalost, istekla mi je Simpa sim kartica prije dva dana. Ne mogu je vise obnoviti, sta da radim?

    Started by Cykke, 02-10-2003 20:36
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 4.796
    07-10-2003 07:46 Idi na posljednji post
  6. Exclamation Ponuda za prelazak na Cronet!?

    Danas mi je stigla poštom kao članu najvjernijih Simpa korisnika. Može se izabrati i jedan mobilni telefon(T100 za 198 kn,T300+MCA25 za 498 kn i T610 za 1598 kn) uz taj ugovor(min.12mj.). Jedna pohvalna promjena,u dijelu gdje se nalazi Kupon za izbor uređaja se nalazi i cjenik u kojemu su sve...

    Started by sms freak, 15-09-2003 18:59
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.594
    24-09-2003 18:17 Idi na posljednji post
  7. Pojeftinjenje kod croneta...

    Od 15. 09. freesurf tarifa GPRS na Cronetu i Simpi pojeftiniti ce 50% tj. 100 kB ce biti 7.30 kuna... Uzivajte :D Ovo sam saznao iz povjerljivih izvora ;)

    Started by sezam-picika, 03-09-2003 14:04
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 2.247
    12-09-2003 09:01 Idi na posljednji post
  8. Za turiste- HTmobile SMS happy hour

    Za roaming goste u HTmobile mreži vrijedi posebna ponuda slanja SMS poruka u pola cijene svakog dana u vremenu od 17-18h. Napomena: Provjerite kod svog operatera dali pruža ovu uslugu za vrijeme roaminga u HTmobile mreži.

    Started by sms freak, 10-07-2003 17:46
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.077
    10-07-2003 17:46 Idi na posljednji post
  9. kod za nadoplatu

    koji se kod upisuje za nadoplatu simpa bona iz inostranstva?

    Started by zoro, 24-05-2003 12:59
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.525
    21-06-2003 17:20 Idi na posljednji post
  10. SMS status report

    Da li netko mozda zna kaj se kod Croneta treba upisati na pocetku poruke da dode status? znam da je za vip "!".

    Started by buggy_2003, 16-06-2003 21:56
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.333
    17-06-2003 08:34 Idi na posljednji post
  11. HTmobile - jeftiniji dugi razgovori

    ovih bi dana trebalo poceti za HTmobile pretplatnike. Dulji razgovori će biti 50% jeftiniji.

    Started by KaKaV NeReD, 14-06-2003 10:25
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 2.689
    17-06-2003 07:53 Idi na posljednji post
  12. Exclamation Dani HT-a u Rijeci

    Evo javljam se iz "Moderne galerije" preko puta hotela Bonavia u Rijeci sa "Dana HT-a". Imaju prezentacije usluga i proizvoda od kojih moram istaknuti slanje SMS-a sa fiksnog telefona(i sam sam primio jednu poruku,malo zbunjuje broj pošiljatelja: 051). Sad idem pokušati nagovoriti hostesu za...

    Started by sms freak, 30-05-2003 16:45
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 2.460
    03-06-2003 10:34 Idi na posljednji post
  13. Cronet za mlade

    Novost u HT Cronet ponudi: Cronet za mlade. Od 18. do 28. rođendana dobivaš popust od 25% na sve tarifne modele Detalji Napokon je i HT izbacio (excite :-/ ) "povoljniju" pretplatu

    Started by sms freak, 15-05-2003 19:28
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.833
    21-05-2003 20:24 Idi na posljednji post
  14. MMS - Moj portal...

    ...pa ako niste primjetili možete primati i slati MMS poruke i putem Mog portala... :)

    Started by dmi, 23-04-2003 12:15
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 2.632
    08-05-2003 12:22 Idi na posljednji post
  15. HTmobile +club

    ...pa došlo je do korekcija i ima novijeh nagrada i neke stvari se sad mogu zamjenit' za skupljene bodove... ;)

    Started by dmi, 05-05-2003 08:45
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.264
    05-05-2003 08:45 Idi na posljednji post
  16. Novi uređaji u HTmobile Cronet i Simpa ponudi

    Cronet Nokia 3650 Nokia 3510i Siemens A55 Cijene: www.htmobile.hr/Cronet/uredaji/cjenik.asp Simpa Sagem MY-X5m Cijena : www.htmobile.hr/Simpa/uredaji/cjenik.asp

    Started by sms freak, 02-05-2003 19:41
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 5.363
    02-05-2003 19:41 Idi na posljednji post
  17. Logo HT-MOBILE?!?!

    Čuo sam da na najnovijoj verziji softa od 6310i umjesto HR-CRONET piše HT-MOBILE?!?! Jel to istina?? Ako je, hoće li biti promjena na svim novim softovima kod svih mobitela??

    Started by ivan, 29-04-2003 10:45
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.335
    29-04-2003 11:18 Idi na posljednji post
  18. HT mobile GPRS u Gorskom Kotaru

    Zanimalo me stanje na HT mobile mreži i iznenadio sam se,NEMA GA! I što je najgore takvo je stanje na dosta velikom dijelu prometnice prema Rijeci. Poslovnim korisnicima je ovo jako loše,a običnim korisnicima isto jer čini mi se da nemogu primati ni slati MMS zbog toga. Sljedeći put kada budem...

    Started by sms freak, 28-04-2003 19:06
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.599
    29-04-2003 07:37 Idi na posljednji post
  19. Lightbulb Umjesto 100 dobivaš 200kn!

    ...na svoj Simpa račun ako postaneš Simpa korisnik(čitaj: kupiš novu Simpa karticu) između 10.travnja i 10. svibnja. Detalji na www.htmobile.hr/Simpa/Default.asp Počele su akcije,pitam se koja je slijedeća...

    Started by sms freak, 09-04-2003 18:16
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.843
    10-04-2003 07:39 Idi na posljednji post
  20. Unhappy kako postaviti gprs i wap postavke

    Imam mobitel sagem myX-5d. Kako bi trebale glasiti postavke za wap i gprs za simpu. Puno hvala

    Started by mbor, 05-04-2003 23:37
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 3.218
    07-04-2003 12:42 Idi na posljednji post
  21. moj portal

    kad si pokušam poslati (besplatnu) MMS poruku sa mog portala, umjesto slike mi dođe samo onaj glupi križić... (zvuk dođe normalno) ako je još netko imao sličan problem... S.O.S.

    Started by karaman, 04-04-2003 20:04
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.894
    04-04-2003 20:33 Idi na posljednji post
  22. Thumbs up Jednostavnija nadoplata Simpa računa

    Više nije potrebno(ali se još uvijek može) zvati Simpa izbornik,nakon skidanja zaštitne folije sa 14-znamenkastog broja utipkajte *123*XXXXXXXXXXXXXX# (XXX... je broj sa bona) i pritisnite tipku za pozivanje.Za nekoliko trenutaka će vam stići obavijest o stanju i valjanosti računa....

    Started by sms freak, 18-03-2003 23:06
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 9.507
    27-03-2003 08:50 Idi na posljednji post
  23. Pad GPRS-a na HTmobileu

    Sinoć od 23:35 do jutros u 06:20 na Cronetu nije bilo GPRS-a(ako je vjerovati Statusu na T68,pisalo je GPRS:No Network). Dali je još nekome zapalo za oko?

    Started by sms freak, 19-03-2003 22:50
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.854
    26-03-2003 08:32 Idi na posljednji post
  24. Wink Govorna pošta...

    ...ako ste primjetili (korisnici HTmobile-a) redizajnirali su govornu poštu i napokon je intuitivna...

    Started by dmi, 20-03-2003 16:04
    • Odgovora: 21
    • Pregleda: 6.658
    24-03-2003 22:23 Idi na posljednji post
  25. Izvršimo mali pritisak na HTmobile zajedno

    Ova tema je odgovor na onu od vipa. Zašto htmobile ne bi omogućio uslugu o zoni (cell information), što je vip već odavno napravio. Nadam se da će ekipa koja je na cronetu/simpi podržat ovaj zahtjev. ŽELIMO CELL INFORMATION!!!

    Started by Spurio, 19-03-2003 00:51
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 4.160
    24-03-2003 14:11 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 25 od 26 PrvaPrva ... 15 21 22 23 24 25 26 PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove