Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 22 od 26 PrvaPrva ... 12 18 19 20 21 22 23 24 25 26 PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 526 do 550 of 641

Forum: T - Mobile

  1. Bozicni poklon clanovima Vip.cluba

    Evo dobio sam danas kovertu od vipa polako otvaram razmisljam sta je, kad ono nadjem BON unutra, od 50kn! Malo razmisljam, pa sta ce meni bon kad sam na pretplati... U koverti dolazi i cestitka u kojoj pise: ''U bozicno vrijeme uvijek se sjetimo osoba koje su nam posebno vazne. Za nas ste to Vi,...

    Started by flOoKi, 14-12-2005 16:47
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 31
    • Pregleda: 3.635
    17-12-2005 16:27 Idi na posljednji post
  2. Tko-me-zove (VIP)

    Nova Vip usluga, poznata već od prije sa Tmobile-a. http://www.vipnet.hr/cw/show?idc=8717684&idnews=308286 Samo ja sam probao ugasiti preusmjeravanje ako je zauzeto, tako da mi ne šalje poruke o propuštenim pozivima kad nekog odbijem, ali ne ide. Iritantno je stalno brisati poruke.

    Started by darkovsky, 17-10-2005 23:11
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 41
    • Pregleda: 8.997
    17-12-2005 15:32 Idi na posljednji post
  3. reklamacija t-mobile mjesečnog racuna?

    naime dosao mi je danas racun od pretplate i WTF- 160kn, a pise da sam poslao 3 sms bona?!!? a ja nemam pojma kak se to uopce salje? taj sms bon dodje 20kn, dakle 3 dodju 60kn. ajd ovih 100kn- to je stvarni trosak. i oce mi oni vjerovat ak im kazem da nisam poslao ta 3 bona?

    Started by dj_velja, 08-12-2005 22:46
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 48
    • Pregleda: 8.759
    16-12-2005 18:22 Idi na posljednji post
  4. VIP nudi K750i za 91 kn u Paketu 200

    Jutros u jutarnjem. Ili za 191 kn u paketu 100. Ponuda vrijedi do 17.12 ili do isteka zaliha.

    Started by Drug Mile, 14-12-2005 09:00
    • Odgovora: 24
    • Pregleda: 2.780
    16-12-2005 09:45 Idi na posljednji post
  5. Lightbulb T-mobile akcijska prodaja simpa paketa

    Koliko čujem u T Centrima nude : samsung x600 500kn motorola e550 500kn nokia n-gage 400kn motorola c550 300kn sagem my-x3-2 150kn siemens a57 150 kn i par modela skupljih

    Started by Inovator, 12-12-2005 02:12
    • Odgovora: 20
    • Pregleda: 9.170
    14-12-2005 02:50 Idi na posljednji post
  6. VIP - prijenos novca s VIPme računa na drugi VIPme račun

    možeš, od jučer je aktivirana opcija prebacivanja novca s jednog računa na drugi /danas mi rekli u vip centru da to od jučer radi/. trebaš zatražiti mPIN i onda možeš lovu prebacivat s računa na račun. tako s tog novog broja, svaki put kad dobiš lovu, ili kad se skupi nešto, prebaciš si na stari...

    Started by zappan, 14-06-2005 22:27
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 25
    • Pregleda: 5.751
    12-12-2005 14:17 Idi na posljednji post
  7. Nevjerojatna blagdanska ponuda za VIP pretplatnike - Do 1000kn na VIP računu!

    Nove VIP pretplatnike i VIPme korisnike koji su VIPme tarifni model odlučili zamijeniti jednim od novih pretplatničkih tarifnih modela VIP nagrađuje bonusom do 1000 kn na pozive unutar VIP mreže. ...više o tome: http://www.vipnet.hr/cw/show?idc=9072969&idnews=315505

    Started by //Wild-Boy\\, 03-12-2005 22:23
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 34
    • Pregleda: 5.512
    07-12-2005 20:00 Idi na posljednji post
  8. Jel se isplati Easy tarifa?

    Za aktivaciju je potrebno kupiti bon od 200 ili postati novi korisnik. Da li ima tko to aktivirano?

    Started by maxtheboss, 06-12-2005 20:39
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 943
    07-12-2005 19:57 Idi na posljednji post
  9. Samsung X640 u VIP ponudi

    Jel netko primjetio nesuvislu ponudu ovog mobitela od strane VIP-a? Mob je u vip.me kompletu 991 kn sa 490 kn koje dobijes na racun, a na pretplatu od 24 mjeseca je mob 1091kn!! Jesam ja lud ili oni?

    Started by xianfu, 02-12-2005 19:27
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 3.125
    06-12-2005 23:35 Idi na posljednji post
  10. t-mobile:pola dana 0.35kn/min

    pa kaže; Pola dana svakog dana razgovarajte povoljnije! Minuta razgovora unutar T-Mobile HR mreže i prema svim fiksnim mrežama u Hrvatskoj između 19 i 7 h iznosi 0,35 kuna* i na raspolaganju je svim našim korisnicima svih 7 dana u tjednu. Ovu uslugu koristite automatski, bez...

    Started by Inovator, 15-11-2005 02:22
    4 Stranica
    1 2 3 4
    • Odgovora: 91
    • Pregleda: 9.099
    03-12-2005 21:38 Idi na posljednji post
  11. t-mobile +club, bozicna kolekcija?

    dali mozda netko zna dal ce bit neke nove nagrade z Bozic u +clubu. Imam 3600 bodova pa bi nest mjenjao, a nemaju vise onih majica s kapuljacomXL

    Started by dj_velja, 02-12-2005 12:48
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 3.308
    03-12-2005 01:10 Idi na posljednji post
  12. vip.sms-> kako se registrirati?

    odem na vipovu stranicu i odaberem "WEB SMS" iz menija, no odmah me posalje na login. kako se nisam nikad na to registrirao (a mozda jesam nekad prije 4-5godina pa se ne sjecam, ali mislim da to nema veze jer sam promijenio ne samo 2-3 vip broja nego i 2-3 e-mail adrese...) kako bi ja sad mogao...

    Started by cime, 02-12-2005 11:26
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 2.112
    02-12-2005 17:55 Idi na posljednji post
  13. vip-me paket sony ericsson t68i

    molim vas ako neko zna(ali nezna nitko)gdje se još može kupiti sony ericsson t68i kao novi mobitel molim vas u blizini zagreba:-/ (ako tema nije u pravom dijelu neka je moderatori presele)

    Started by Sipe, 30-11-2005 10:51
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 1.431
    30-11-2005 14:09 Idi na posljednji post
  14. Kvaliteta VipNET mreže

    U zadnje vrijeme, otprilike kada je i krenula akcija telefoniranja za 0 kuna dešavaju se kojekakve čudne stvari sa mobitelima. Da ne idem sada u detalje i opet se živciram, zanimljivo je kako kada pokušavaš ostvariti poziv od 0 kuna odmah dobiješ automat koji te obavijesti da nemaš para na računu,...

    Started by gog, 25-11-2005 10:24
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 64
    • Pregleda: 7.052
    29-11-2005 13:42 Idi na posljednji post
  15. vip-ova ponuda

    malo sam gledao ponude i vidim ovosad mi recite sljedeće stvari jeli moram kupiti oba mobitela da budu niske cijene i zašto je ovaj k700i jeftiniji u ovoj ponudi a ne u običnoj jer zbog tarife ili vodafon menija

    Started by Sipe, 26-11-2005 18:29
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 2.878
    28-11-2005 09:53 Idi na posljednji post
  16. Vodafone live 3G - službeno

    http://www.bug.hr/vijesti/index.asp?id=67812 Ali meni na N70 ne radi. :cry: :cry: :cry: Evo kako izgleda ekran

    Started by Drug Mile, 20-10-2005 17:50
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 69
    • Pregleda: 12.752
    23-11-2005 22:29 Idi na posljednji post
  17. VIP.me "Nokaut ponuda"

    Evo danas mi je poštom stigla tiskanica za VIP.me "Nokaut" poundu. Radi se oponudi Nokie 6020 za 191 kn uz već viđenu TOP-UP tarifu (skidanje 150 kn mjesečno sa kreditne kartice), ali ponuđena je samo VIP.me korisnicima koji su prošle godine potpisali ugovor za tu tarifu, pa im je to sad isteklo....

    Started by whiteboy, 09-11-2005 15:34
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 2.439
    21-11-2005 01:12 Idi na posljednji post
  18. Exclamation T-Mobile redizajnirao web stranice

    Evo. Ružičasti T-Mobile je sada nešto malo manje ružičasti. Nego, kak vam se sviđaju nove stranice? Mislim da je promjena dobro došla. Ona mi je stranica bila nekako... ne znam... nelogična.

    Started by frish, 15-11-2005 00:47
    • Odgovora: 23
    • Pregleda: 4.232
    16-11-2005 20:07 Idi na posljednji post
  19. Ponovo 099?

    Pazite sad ovo kupim simpa paket nokiu 6030 kad sam pogledao koji broj sam dobio ono +385 99 xxx xxxx! Sta to poceli reciklirat stare brojeve ili im je ponestalo 098 brojeva?

    Started by kresoml, 13-11-2005 14:31
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 57
    • Pregleda: 6.540
    16-11-2005 08:36 Idi na posljednji post
  20. Odgovor T-mobile-a na konkurenciju

    Pola dana za 0,35 kn/min Pola dana svakog dana razgovarajte povoljnije! Minuta razgovora unutar T-Mobile HR mreže i prema svim fiksnim mrežama u Hrvatskoj između 19 i 7 h iznosi 0,35 kuna* i na raspolaganju je svim našim korisnicima svih 7 dana u tjednu. Ovu uslugu koristite automatski, bez...

    Started by ri_capitano, 15-11-2005 18:07
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 815
    15-11-2005 18:58 Idi na posljednji post
  21. Provjera stanja na racunu na VIP start tarifi 50

    Kako na VIP start tarifi 50 provjerim koliko sam love do sad potrošio? :dunno:

    Started by Chessmaster, 13-11-2005 20:08
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 5.829
    14-11-2005 18:08 Idi na posljednji post
  22. VIP favorit 0 na preplati

    El Vip preplatnici jos uvijek imaju pravo izbora favorit broja za 0 kn?

    Started by Chessmaster, 10-11-2005 22:38
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.818
    13-11-2005 20:04 Idi na posljednji post
  23. t-mobile kvar na mreži

    danas sam iskusio kvarove na SMS sustavu t-mobile-a, očituje se npr u slanju slova e, koje primatelj dobio kao € i u nemogućnosti slanja dugih poruka, blokira uglavnom sve znakove iznad 120... koja katastrofa.. jel još tko imao problema? ja znam za 4 osobe, zasad.

    Started by Inovator, 08-11-2005 15:51
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 4.619
    09-11-2005 01:16 Idi na posljednji post
  24. Vip promocija: "EXTRA"

    Unutar ove promocije VIPnet će nagraditi svaku obnovu VIPme računa Probne SIM kartice sa 50% extra kuna na VIPme računu, kako slijedi: VIPme bon 35 kn - dodatnih 17,5 kn na VIPme račun VIPme bon 100 kn - dodatnih 50 kn na VIPme račun VIPme bon 150 kn - dodatnih 75 kn na VIPme račun VIPme bon...

    Started by afroman, 03-11-2005 21:58
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 3.157
    04-11-2005 20:46 Idi na posljednji post
  25. Vodafone brandirane stvari u VIP centrima

    Zasad sam našao samo ovo,cijena je nenormalna(512MB se može kupit za te novce).

    Started by sms freak, 26-10-2005 23:56
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.107
    29-10-2005 07:32 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 22 od 26 PrvaPrva ... 12 18 19 20 21 22 23 24 25 26 PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove