Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Oct 2014
    Mobitel
    huawei p9 i g620s
    Operater
    telenor
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Europe Here 2017Q1

Nove mape, HERE 2017.Q1
    Torrent za sada 4.33GB

HTML kôd:
    magnet:?xt=urn:btih:3cf376067e6806fc90d05a305dfde42d82a98f54&dn=Europe_HERE_Q1_2017
    Zadnji uredio VLADAN NIKOLIC : 12-05-2017 u 08:26
    I tako malo pomalo

Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Oct 2014
    Mobitel
    huawei p9 i g620s
    Operater
    telenor
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    I tako malo pomalo

3. 'Hvala' kažu:

Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Oct 2014
    Mobitel
    huawei p9 i g620s
    Operater
    telenor
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Europe HERE 2017.Q1
    Update, torrent za sada 6.21GB
    HTML kôd:
    magnet:?xt=urn:btih:1cb0baab39ef65b0957e2e8b83113112ed8e4ecc&dn=HERE_Q1_2017
    Zadnji uredio VLADAN NIKOLIC : 12-05-2017 u 15:00
    I tako malo pomalo

Pravi forumaš
    Datum registracije
    Dec 2015
    Mobitel
    s4
    Operater
    tele2,t-mobile
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Forumaš
    Datum registracije
    Apr 2012
    Mobitel
    HUAWEI MATE 9
    Operater
    HT Simpa
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A jel netko probao jel stabilna tj. jel OK???

Pravi forumaš
    Datum registracije
    Sep 2009
    Mobitel
    SONY XPERIA Z3
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    I ja imam pitanje,mozda blentavo ali sam se pogubio od svega. Je su li ok za igo primo (kinez)
    SVE ŠTO MOŽEŠ DANAS OSTAVI ZA SUTRA !!!

Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Apr 2009
    Mobitel
    LG Magna
    Operater
    T-mobile
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zašto čekati da netko drugi proba pa da objavi sve na gotovo zar nije dosta što je đabe ili mule pa stavljajte na svoje uređaje i probajte sami pa onda pišite mišljenja i komentare,ja mislim da je u redu od kolega koji stavljaju linkove i torrente čak i previše pa onda možemo i sami probati.

Moderator
    Datum registracije
    May 2009
    Mobitel
    Yotaphone 2
    Operater
    BonBon na bon
    Mentioned
    44 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dobro je rekao @mirkeclj , ne treba čekati da netko drugi proba novo postavljene karte HERE 2017.Q1 , probajte sami na svoje telefone ili prave navigacijske uređaje .

Probao sam na klasičnu navigaciju instalirati HR i nekoliko susjednih država , kod podizanja iGO aplikacije nisam imao problema i nije se rušilo niti ispadalo iz programa .
    U vožnji sam isprobao lokalno , na neki duži put nisam išao . Na Android uređaju je isto radilo korektno , a to još uvijek ne znači da su kartografi ispravili sve greške koje
    su se javljale u seriji karata 2016.Q4 . Problemi se mogu pojaviti i u novim kartama , ovisi o kartografu , a i o nama korisnicama , zavisno jesmo li dovoljno stručni ili
    snalažljivi da sve posložimo na prava mjesta i da to korektno proradi . Osobno ne vjerujem da su u ovoj novoj verziji ispravili sve greške , tako da bi bilo dobro vidjeti i
    mišljenja i komentare ostalih korisnika .
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

Forumaš
    Datum registracije
    Apr 2012
    Mobitel
    HUAWEI MATE 9
    Operater
    HT Simpa
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo ja sam za sada dao samo demo rutu do Lisabona i uredno je odradila bez greške, ali imam jedan problemčić od 2016.q4 ne rade mi u HR speedcamere na Androidu dok na starim Win CE uredno delaju i nenalazim tiome rješenje, pa ako imo kakav savjet u vezi toga molim lijepo.

Moderator
    Datum registracije
    May 2009
    Mobitel
    Yotaphone 2
    Operater
    BonBon na bon
    Mentioned
    44 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @krehula

Možda imaš problem s licencama !?

Kad se kopiraju licence ne brisati stare nego samo dodavati , licence nisu samo za mape (karte) nego i za druge dodatke ili za sam sistem iGO aplikacije .
    Pogledaj u Folder Lisense i vidjet ćeš da osim osnovnih licenci postoje i "neke druge" , koje većina niti ne zna čemu služe , ali neka ostanu .

Android navigacija ima nešto drukčiji sistem od klasičnih navigatora , izgledaju slično , ali puno je zahtjevnije , i aplikacija izvlači sve mogućnosti koje pruža
    telefon ili tablet . Program za Android je manji količinski , ali je većih zahtjeva od klasike , tu puno ovisi i o samom uređaju i verziji OS_a , a i o aplikaciji
    odnosno verzije iGO . Nije dobro stalno mijenjati verzije , bolje je zadržati stariju koja sigurno radi , isto važi i za karte , ja sam do prije nekoliko dana prešao
    s 2016.Q3 na 2017.Q1 , jesam li pogriješio pokazat će vrijeme .

12. 'Hvala' kažu:

Pravi forumaš
    Datum registracije
    Dec 2015
    Mobitel
    s4
    Operater
    tele2,t-mobile
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao krehula Pregledaj post
    Evo ja sam za sada dao samo demo rutu do Lisabona i uredno je odradila bez greške, ali imam jedan problemčić od 2016.q4 ne rade mi u HR speedcamere na Androidu dok na starim Win CE uredno delaju i nenalazim tiome rješenje, pa ako imo kakav savjet u vezi toga molim lijepo.
    provaj ih zamjenit s ovim....

http://www.mediafire.com/file/iov8q6...2a1/pz0805.rar

14. 'Hvala' kažu:

Forumaš
    Datum registracije
    Apr 2012
    Mobitel
    HUAWEI MATE 9
    Operater
    HT Simpa
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao tomojure Pregledaj post
    Nažalost uz njih se pri kraju podizanja sruši cjeli iGO.

Pravi forumaš
    Datum registracije
    Dec 2015
    Mobitel
    s4
    Operater
    tele2,t-mobile
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nažalost uz njih se pri kraju podizanja sruši cjeli iGO.
    evo ti licenca i najnovije mape hrvatske pa onda provaj s kamerama...

http://www.mediafire.com/file/f1va16...NQ_2017_Q1.lyc

http://www.mediafire.com/file/mu22mx...5b/croatia.zip

17. 'Hvala' kaže:

Moderator
    Datum registracije
    May 2009
    Mobitel
    Yotaphone 2
    Operater
    BonBon na bon
    Mentioned
    44 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @krehula
    Problem je u Tebi , nešto ne radiš kako treba ili nisi negdje nešto dobro postavio ! Sad sam kopirao ove SpeedCam
    što je postavio @tomojure , simulirao sam rutu od Rijeke do Trieste - Udine - Venezia i odradilo je solidno (Android 5.1) .
    Ništa se ne ruši , rade nove karte i speedcam bez problema .

19. 'Hvala' kažu:

Forumaš
    Datum registracije
    Apr 2012
    Mobitel
    HUAWEI MATE 9
    Operater
    HT Simpa
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Idem spavat nemrem gledat al svakak sutra probam i javim.

Forumaš
    Datum registracije
    Apr 2012
    Mobitel
    HUAWEI MATE 9
    Operater
    HT Simpa
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E sad zbilja ne kužim koristim več duže vrijeme iGO_Israel_9.6.29.625822_sys_not_changed.apk i sve je super delalo do 2016.Q4 mape od onda mi delaju kamere za zemlje koje imaju Speed cam u .spc formatu i kako to nisam uspio riješiti pomirio sam se do izlaska novih karata da koristim mali Win Ce ali evo sada sam probao samo novukartu Hrvatske i Speed cam u .txt i stalno se ruši naravno i s ovim licencama, pa sam sad probao i nekoliko drugih verzija iGO al opet isto e sad jedino možda još nekaj u .sys -u promijenit al više nemam ideju??? ako može neko da mi pošalje svoj sys na kojem mu dela sve???

Unaprijed zahvaljujem.

22. 'Hvala' kaže:

Forumaš
    Datum registracije
    Apr 2012
    Mobitel
    HUAWEI MATE 9
    Operater
    HT Simpa
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E sad zbilja ne kužim koristim več duže vrijeme iGO_Israel_9.6.29.625822_sys_not_changed.apk i sve je super delalo do 2016.Q4 mape od onda mi delaju kamere za zemlje koje imaju Speed cam u .spc formatu i kako to nisam uspio riješiti pomirio sam se do izlaska novih karata da koristim mali Win Ce ali evo sada sam probao samo novukartu Hrvatske i Speed cam u .txt i stalno se ruši naravno i s ovim licencama, pa sam sad probao i nekoliko drugih verzija iGO al opet isto e sad jedino možda još nekaj u .sys -u promijenit al više nemam ideju??? ako može neko da mi pošalje svoj sys na kojem mu dela sve???

Unaprijed zahvaljujem.
    I zaboravih napomenut da sam u svim tim experimentiranjim utvrdio da ćim ubacim u Speedcam folder bilop koju državu u .txt formatu iGO se ruši dok sa .spc i .spud se ne ruši ali nemam kamere za HR??

24. 'Hvala' kaže:

Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Nov 2013
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Unaprijed zahvaljujem.
    Imam istu verziju i isti problem..
    Problem sa rušenjem aplikacije sam riješio tako što bi preimenovao save folder u bilo šta(ako želiš da ga sačuvaš),ponovo bih pokrenuo navigaciju,i to je to....Izbrišeš novi folder save i vratiš stari ako želiš..
    iGO mi je instaliran na memoriji telefona,a najčudnije mi je da kada napravim to gore opisano na mem.kartici mi se pojavi folder iGO sa podfolderom
    content u kojem je smješten još jedan podfolder speedcam..
    Nisam probao je instalirati na mem.kartici,možda tog problema ne bi ni bilo

Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Apr 2009
    Mobitel
    LG Magna
    Operater
    T-mobile
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja imam pet različitih iga instaliranih na mobitelu dvije verzije na mobitelu tri na SD kartici i sve rade bez greške a imao sam isti takav problem na igo primo izrael zadnja verzija na tabletu samsung galaxy tab 3 čim stavim spedcamere odmah se prilikom podizanja pri samom kraju sruši pokušao sam svašta i nisam uspio niti našao riješenje a pošto mi ovo sve uredno radi jednostavno nisam više sped camere stavljao i tablet i igo primo rade savršeno.

Moderator
    Datum registracije
    May 2009
    Mobitel
    Yotaphone 2
    Operater
    BonBon na bon
    Mentioned
    44 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Na isti takav tablet Samsung Tab 3 stavio sam ovaj komplet novih karata i kompletan SpedCam koji je postavio @tomojure , nisam imao nikakvih problema , odradio sam nekoliko lokalnih ruta i sve radi korektno . Čuje se pipkanje kad se dolazi u domet fiksnih kamera za mjerenje brzine , a i onih mobilnih koje bi trebale biti na određenim mjestima . Osobno baš i ne volim to pipkanje , tako da ostavim samo vizualni prikaz jer od silnog "pipkarenja" bilo kamera ili ne , isključim im zvuk , također i zvuk obavijesti kad je u blizini škola , pješački prijelaz i slično . Bolje je biti bez SpeedCama i držati se propisa i ograničenja brzine koliko je to moguće .

Izgleda da meni sve radi , na slici se vidi i SpeedCam_era fiksna i pokretna (u sredini kod pokazivača i desno gore pri vrhu ) ...

Zadnji uredio walter66 : 14-05-2017 u 22:29

28. 'Hvala' kaže:

Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Apr 2009
    Mobitel
    LG Magna
    Operater
    T-mobile
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Radi i kod mene sada sve obrisao sam cjelu navigaciju i sve što se tiče igo u tabletu i ponovno instalirao i sve mape ubacio unutra i kamere i sad radi ne ruši se kažem i prije je sve radilo jedino čim stavim spedcamere odmah se sruši pa sam ih obrisao i koristio bez njih a sad eto i to radi znači da je nešto bilo nepravilno napravljeno.

30. 'Hvala' kaže:

Forumaš
    Datum registracije
    Apr 2012
    Mobitel
    HUAWEI MATE 9
    Operater
    HT Simpa
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao walter66 Pregledaj post
    Na isti takav tablet Samsung Tab 3 stavio sam ovaj komplet novih karata i kompletan SpedCam koji je postavio @tomojure , nisam imao nikakvih problema , odradio sam nekoliko lokalnih ruta i sve radi korektno . Čuje se pipkanje kad se dolazi u domet fiksnih kamera za mjerenje brzine , a i onih mobilnih koje bi trebale biti na određenim mjestima . Osobno baš i ne volim to pipkanje , tako da ostavim samo vizualni prikaz jer od silnog "pipkarenja" bilo kamera ili ne , isključim im zvuk , također i zvuk obavijesti kad je u blizini škola , pješački prijelaz i slično . Bolje je biti bez SpeedCama i držati se propisa i ograničenja brzine koliko je to moguće .

Izgleda da meni sve radi , na slici se vidi i SpeedCam_era fiksna i pokretna (u sredini kod pokazivača i desno gore pri vrhu ) ...

Molim koju verziju Nextgena koristite jer koje sam ja nasao večina nekaj šteka?

Moderator
    Datum registracije
    May 2009
    Mobitel
    Yotaphone 2
    Operater
    BonBon na bon
    Mentioned
    44 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Neznam sada koju sam onda koristio , promjenio sam mobitel s novim ! Nisam instalirao navigaciju , imam u autu na Android navigaciji neku stariju verziju koja je došla s Navigatorom .

iGO Primo Android full Europe , s time što sam zamijenio stare karte s novima . Aplikacija je od 2012 , a uređaj je od siječnja prošle godine . Radi odlično i nisam je htio mijenjat .

*** NextGen je dobar za telefon , ali se meni ne sviđa izgled i postavke ...

33. 'Hvala' kaže:

+ Odgovori na temu

Slične teme

1. Volkswagen RNS 510 Europe v10
    By walter66 in forum Karte
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 20-07-2017, 21:39
  2. NAVIGON Europe v5.2.5 - v5.2.6
    By walter66 in forum Android
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 15-08-2014, 00:40
  3. NAVIGON Europe v4.6.0