Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 6 od 6 PrvaPrva ... 2 3 4 5 6
Prikazujem rezultate 126 do 138 od 138
    dežurni 4rumaš
    Datum registracije
    Jul 2005
    Mobitel
    SE K550i, Nokia 3310
    Operater
    091, 095
    Godina
    36
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    OK, ispravak netočnog navoda - po pitanju izgleda. Trenutno ne postoji nešto slično. LG je samo zaoblio kutove ekrana, bez edgea.
    Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
    U Mobisu!

Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Apr 2003
    Mobitel
    iPhone 7
    Operater
    Vip
    Godina
    33
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao sismis67 Pregledaj post
    hm, ne znam baš bi li kupovao preko njuškala, ne samo zato što ne dobiješ garanciju, nego možeš dobiti ciglu umjesto mobitela
    Zato kupuješ isključivo uz primopredaju i nema problema. Mobitele kupujem isključivo preko Njuškala i nikada nisam imao neugodnosti.

Pravi Forumaš
    Datum registracije
    Nov 2015
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mislis da si tako siguran?

Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Apr 2003
    Mobitel
    iPhone 7
    Operater
    Vip
    Godina
    33
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da, do sada nisam imao problema, a kupio sam barem 20tak mobitela tako.

Pravi Forumaš
    Datum registracije
    Nov 2015
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nije nista sigurno. Malo je off al cu napisat.
    Kolega nasao mob na njuskalu al kako smo iz splita a mob u zg-u, jedna prijateljica ga kupila u moje ime. Nasla se sa tipom i sve provjerila sta sam joj reka i sve mi poslikala i kupila. Ja ga dao kolegi koji ga je i kupija. Nakon par m. zove me on da ga je zvala policija i zg-a vezano za mob i da ce zvat mene, a kad je zvalo mene trazilo mi broj i od te prije. Sta je bilo? Tip je ili na laznu ili na ukradenu osobnu ili kako vec uzima mobitele preko web shopova svih operatera. I tako nas je maltretiralo svih troje dobrih 2m, al srica mob nije triba vratit jer je ima racun. Tako da nije ta opcija tako bas sigurna kako ti mislis. Mob je na kraju osta, al sta smo prosli, nije vridno tih par sto kuna uštede
    Zadnji uredio Android-split : 01-07-2017 u 07:54

Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jan 2015
    Mobitel
    Iphone 7 128Gb
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kupuje se od provjerenih sellera cak i ako su 100-200 kn skuplji a ne nabadas kog stignes. Ja uvijek gledam da seller u njuskalu ima acc par godina, znaci nije imao sranja i potrebe mijenjati acc. Od zadnjeg kojeg sam uzeo ima cak i br moba star godinama.
    Izbjegavaj oglase s 097 i slicno jednokratnim prepaid brojevima.
    Iphone 7 black 128 Gb
    Ipad Air 2 Wifi 32 Gb

7. 'Hvala' kaže:

Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Apr 2003
    Mobitel
    iPhone 7
    Operater
    Vip
    Godina
    33
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Android-split Pregledaj post
    Nije nista sigurno. Malo je off al cu napisat.
    Kolega nasao mob na njuskalu al kako smo iz splita a mob u zg-u, jedna prijateljica ga kupila u moje ime. Nasla se sa tipom i sve provjerila sta sam joj reka i sve mi poslikala i kupila. Ja ga dao kolegi koji ga je i kupija. Nakon par m. zove me on da ga je zvala policija i zg-a vezano za mob i da ce zvat mene, a kad je zvalo mene trazilo mi broj i od te prije. Sta je bilo? Tip je ili na laznu ili na ukradenu osobnu ili kako vec uzima mobitele preko web shopova svih operatera. I tako nas je maltretiralo svih troje dobrih 2m, al srica mob nije triba vratit jer je ima racun. Tako da nije ta opcija tako bas sigurna kako ti mislis. Mob je na kraju osta, al sta smo prosli, nije vridno tih par sto kuna uštede
    Nisma ni rekao da je 100%, ovo što pišeš nije ništa novo ni čudno. Pogotovo ako takvi daju mobitel ispod cjene da ga što prije rješe pa se ekipa polakomi... Ja uvijek uzimam od provjerenih prodavača i pokušavam uvijek od istog, ljudi koji godina prodaju mobitele na Njušaklu u imaju iste brojeve teško da će se dovesti u situaciju da radi jednog mobitela imaju problema... naravno svašta je moguće i uvijek treba biti oprezan.

Ušteda nije par sto kn, da je ja prvi ne bi kupavao preko Njuškala. S8 je u Sancta Domenici 6099,00 kn a na Njuškalu cca 4700,00 kn. Meni je to lijepa ušteda. S tim da će na Njušaklu brže cijena padati i iza ljeta ga možeš dobiti još povoljnije, a dućan snizi nešto sitno eventualno kada dođe novi model.

9. 'Hvala' kaže:

Pravi Forumaš
    Datum registracije
    Nov 2015
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mislija sam par sto kuna u odnosu split/zagreb i sta smo uvuceni i ja i prija, a samo zato sta smo htjeli pomoc zbog tih par sto kuna uštede. I nije mob bija ispod cijene u odnosu na druge nesto puno. Mozda bi bija za koji dan, al taj dan nije. Al nije ni bitno. Tija sam rec da njuskalo u principu nije nimalo siguran. I zbog tih par debila niko nikom ne viruje. A ti pouzdani opet su skuplji od npr. privatnih osoba sta kupe mob na produljenje. Tako da nemozes zamjerit ljudima sta traze opet jeftinije

Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jan 2015
    Mobitel
    Iphone 7 128Gb
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mislim da sam zadnji mob u dućanu kupio 2010. i to LG cookie..
    od onda oko 10 mobitela i 5 tableta sve preko njuškala i nikad nijednog problema, nula ništa.. 0.
    Iphone 7 black 128 Gb
    Ipad Air 2 Wifi 32 Gb

Forumaš sa stažem
    Datum registracije
    Jul 2006
    Mobitel
    Android
    Operater
    Tele 2 postpaid
    Godina
    33
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da pokucam,nikad problema s njuskalom,a kupio sam ih sigurno preko 100 komada (sto za sebe,sto za druge,preprodaju i sl.)...

13. 'Hvala' kažu:

Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Apr 2003
    Mobitel
    iPhone 7
    Operater
    Vip
    Godina
    33
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Android-split Pregledaj post
    Mislija sam par sto kuna u odnosu split/zagreb i sta smo uvuceni i ja i prija, a samo zato sta smo htjeli pomoc zbog tih par sto kuna uštede. I nije mob bija ispod cijene u odnosu na druge nesto puno. Mozda bi bija za koji dan, al taj dan nije. Al nije ni bitno. Tija sam rec da njuskalo u principu nije nimalo siguran. I zbog tih par debila niko nikom ne viruje. A ti pouzdani opet su skuplji od npr. privatnih osoba sta kupe mob na produljenje. Tako da nemozes zamjerit ljudima sta traze opet jeftinije
    NHF ali onaj tko traži najjeftinije moguće će platiti dva puta. Zna se koliko košta neki model, ako je cijena kod većine prodavača lupam 2500 a netko nudi za 2000 to odmah budi sumnju. A većina dilera drži uvijek iste cijene, privatni prodaju nešto jeftinije ali ne puno, no bolje od dućana. Treba samo malo stati na loptu i razmisliti a ne odmah impulzivno reagirati.

dežurni 4rumaš
    Datum registracije
    Jul 2005
    Mobitel
    SE K550i, Nokia 3310
    Operater
    091, 095
    Godina
    36
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da razbijem prepucavanja.
    Ima li kakvih novosti u svezi gluposti da nema "night clocka"? Znači, nakon 21h, kako je po defaultu AOD se gasi, ali nema opcije kao na S7 edgeu, da ostane mali sat na rubu.
    Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
    U Mobisu!

Forumaš
    Datum registracije
    May 2017
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja sam samo jednom kupio mob preko njuskala ali srecom sve je bilo ok, sad sam nekako više skeptičan nego prije. A i problem je obaviti primopredaju ako nisi u istom gradu, to je onda dodatni trošak i gubitak vremena putovati da uzmeš mobitel uživo. A ako nisi u Zg, uglavnom je tako...

+ Odgovori na temu
Stranica 6 od 6 PrvaPrva ... 2 3 4 5 6

Slične teme

1. Odgovora: 333
    Posljednji post: 22-06-2017, 13:00
  2. Odgovora: 15
    Posljednji post: 06-09-2015, 17:55
  3. Odgovora: 1
    Posljednji post: 30-04-2014, 13:08
  4. Odgovora: 3
    Posljednji post: 12-11-2013, 23:38
  5. Samsung M220L Galaxy Neo:Najava,komentari...
    By Expresso in forum Samsung
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 08-07-2011, 18:44

Tags for this Thread

Bookmarks

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove