nadam se da ima znalaca koji ce mi pomoci oko mog problema. Radi se o Samsung Omnia i900 uredjaju i kalibraciji ekrana. Imam problema sa ljevim djelom ekrana, pa na tom mjestu ne prima signal dodira pa moram sa virtualnim mišem klikati, ali navikao sam se i ne radi mi problem.
Problem je nastao sto je mob zablokirao i morao sam napravit master reset i sada prilikom bootanja win 6.1 (probao 3-4 verzije) trazi me kalbiraciju ekrana, naravno 20min pokusavanja i kalibracija ne prolazi a u OS nemogu uci.

Nakon sto sam izgubio zivce stavio sam WM 6.5 koji radi bez kalibriranja ekrana ali tamo onaj virtualni mis radi jako lose skoro pa nikako a i cijeli Os je nestabilan ( probao sam oko 8-10 verzija wm 6.5)

Moje pitanje je kako izbjeći kalibriranje ekrana na WM 6.1.???,(dali netko moze iskljucit kalibraciju pa mi poslat rom) na mobu sve perfektno radi eto osim te sitnice koja se je sad pretvorila u malo veci problem!!
Dali zamjenit lcd ekran ili samo touch ekran koji je izgreban, neznam sto ucitnit?

Unaprijed hvala frendovi!!