Join Today
Klikni ovdje da osvojiš bon, pretplatu na VIDI i mobitel!
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12
    Mali od Foruma Postignuća:
    31 days registered

Datum registracije
    Sep 2007
    Mobitel
    mda compact
    Operater
    tomato

Najbolje racing igrice tipa underground 2

Recite koja vam se igra sa nabrijavanjem auta i ganjanju po gradu najvise sviđa i koje bi aute ondjehtjeli vidjeti.

Bas me zanima kakve trkace igre ljudi vole,a najvise me potakeo NFS Pro Street...Po meni je najbolji Underground 2,to je prava igra za ganjazu,mogao si sam sređivat dotok goriva u masinu nariktavat turbo i to...kao da si pravi rejser! Dok od undergrounda na dalje pocinju glupave igrice za djecu...auti drze ko da idu po tracnicama trgaju se Krafna shopovi da bi se razvalili auti od murije,na startu auti vrte gume na mjestu (oni 4x4 vrte sva cetiri i neznam sta ih drzi na mjestu) i takve gluparije.....da nepricamo o Carbonu....koji je stvarno igra za djecu....sa onim Crew memberima i tooo....ajde sad sam se ja ispuco pa vi recite sta mislite

Pravi Forumaš Postignuća:
    31 days registered

Datum registracije
    May 2007
    Mobitel
    K610i
    Operater
    -T---Mobile-
    Godina
    22
    meni je najbolja igra na takvu temu napravljena NFS:Underground 2. Auto baš možeš ispolirat do krajnjih granica, mijenjati sve dijelove i bojati sve. to je zapravo i jedini NFS koji sam ja prešao. Nakratko sam jednom igrao i Juiced, ali se toga više ni ne sjećam, tako da se držim svoje izjave o undregroundu 2
    ...plug it in my soul, I'm a renegade riot gettin' out of control, I'm a keepin' it alive, and continue to be, flying like an eagle to my destiny...

31 days registered

Datum registracije
    Sep 2007
    Mobitel
    mda compact
    Operater
    tomato
    svaka cast to se cijeni! carbon porazava sve kaj je EA napravio u nfs-u,pre bebasta je igra...sa onim lose napravljenim driftevima...lose napravljenom murijom i toga ....dvojka je prava igra tog tipa i svaka im cast ako naprave bolju od nje!!!!i jako bi volio vidit starog clia ili pežoa 105 mecu e klasu iz "93 i tako nesto a ne unakazavat ljepe aute ko porsche i ostale legende

31 days registered

Datum registracije
    Jun 2007
    Mobitel
    SE
    Operater
    T-mobile/Vip
    pa mislim da je to...NFS underground...zakon mi..diže andrenalin..

Najčlan 2009.
    Datum registracije
    Oct 2006
    Mobitel
    Moto G
    Operater
    Tele2
    Godina
    21
    Bodovi: 34.650, Nivo: 45
    Ukupna aktivnost: 0%
    imas igricu, malo je starija- ali meni je solidna, iako je underground 2 bolji
    zove se SRS (street racing sydicate), tamo nabrijavas aute i vozis se i to, samo tamo imaju neke bande, pa se kladis s njima hoces li biti prvi, drugi..., mozes stavit para koliko hoces, ali npr. imas 3 auspuha- jedan stavis ako oces vecu brzinu, drugi ako hoces vece ubrzanje, a treci ako hoces veci nitro
    svaki dio koji stavis (a ima ih fakat puno) ti povecava jedan segment, a smanjuje drugi- tako da moras pazljivo birat sta ces uzet
    samo je glupo sto kada istrosis nitro (iako je to realno) moras kupiti novo punjenje, ali zato treba biti stedljiv
    igrica nije preteska, ali nije ni ko carbon, srednje tezine, ima par teskih utrka, a svakom utrkom otkljucavas video neke trebice, sto vise utrka pobijedis sa nekom trebicom, otkljucavas videe u kojima ona plese u sve manje odjece
    samo se sad ne sjecam kakvo je nabrijavanje auta izvana, spojleri i to, ali igrica je dobra
    ˙ɐsıdoʞnɹ ƃoʌs ǝɾuɐʇıɔ oʇ ǝɾ ouɔıqo -ɐƃoʞ olıq po ıɾloq ǝɾ nɯǝɔ n oʇsǝu ɐɯı ʞǝɾʌoɔ ıʞɐʌs

31 days registered

Datum registracije
    Sep 2007
    Mobitel
    mda compact
    Operater
    tomato
    to je nesto slicno ko drag racer v3..to je igrica za performanse!!!! bas profi igrica!!!samo kaj se igra sa flash playerom tj nije tipicna igra

VOLKSWAGEN
    Datum registracije
    Dec 2005
    Mobitel
    Sony Xperia Z
    Operater
    T-mobile
    Godina
    22
    Bodovi: 14.010, Nivo: 28
    ja sma imao monster garage i street legal racing to su lude igrice pogotovo monster garage jel mozes raskopati auto skroz

Malo me ima, malo ne... Postignuća:
    31 days registered

Datum registracije
    Jan 2007
    Mobitel
    SE K800i, SE T303
    Operater
    T - Mobile, Tele2
    Godina
    29
    = Citat = Izvorno postao coccinella Pregledaj post
    pa mislim da je to...NFS underground...zakon mi..diže andrenalin..
    dok sam bio mlađi igrao sam to...zakon mi taj Underground...tak sam si sredio Hondu Civic.....brum brum bruuuuuuuuuummmmmm

...

31 days registered

Datum registracije
    Nov 2006
    Operater
    :::T:::mobile:::
    Godina
    23
    Underground 2, predobra igra, svi NFS-ovi nakon toga su sranje

31 days registered

Datum registracije
    Sep 2007
    Mobitel
    mda compact
    Operater
    tomato
    fakat probo sam i taj stric sindikat...al nema mi do andergraunda...ona voznja po gradu....a ako ju itko ima instaliranu nek proba totalno nabrijanu corollu (performanse ne izgled) i nek ju usporedi sa bilo kojim autom ( skretanje ne brzina) pa ce vidit kaje auto i o cem ja pricam!

samo ljudi! izgled vara!civic je ljep auto...i ostali isto...dajte probajte corollu!gadna je ali mozes skrenut di oces....!fakat nema joj ravne!sad su NFS-ovi izgubli svoju car sve se radi o stilu i modi i branicima ko za cistit snjeg po ulici umjesto "need for speed".....danas je sa ovim pro stric vise "need for sto veci branik i spojler od grede i puno vrsta muzike u igrici"
    Zadnji uredio boban_rules : 12-10-2007 u 22:10

VOLKSWAGEN
    Datum registracije
    Dec 2005
    Mobitel
    Sony Xperia Z
    Operater
    T-mobile
    Godina
    22
    = Citat = Izvorno postao georgy1 Pregledaj post
    imas igricu, malo je starija- ali meni je solidna, iako je underground 2 bolji
    zove se SRS (street racing sydicate), tamo nabrijavas aute i vozis se i to, samo tamo imaju neke bande, pa se kladis s njima hoces li biti prvi, drugi..., mozes stavit para koliko hoces, ali npr. imas 3 auspuha- jedan stavis ako oces vecu brzinu, drugi ako hoces vece ubrzanje, a treci ako hoces veci nitro
    svaki dio koji stavis (a ima ih fakat puno) ti povecava jedan segment, a smanjuje drugi- tako da moras pazljivo birat sta ces uzet
    samo je glupo sto kada istrosis nitro (iako je to realno) moras kupiti novo punjenje, ali zato treba biti stedljiv
    igrica nije preteska, ali nije ni ko carbon, srednje tezine, ima par teskih utrka, a svakom utrkom otkljucavas video neke trebice, sto vise utrka pobijedis sa nekom trebicom, otkljucavas videe u kojima ona plese u sve manje odjece
    samo se sad ne sjecam kakvo je nabrijavanje auta izvana, spojleri i to, ali igrica je dobra
    evo bas sada skidam igru sa neta daj mi reci dali se u toj igri morze mjenjati glava pa klipovi disk kocnice i takve stvari??

Najčlan 2009.
    Datum registracije
    Oct 2006
    Mobitel
    Moto G
    Operater
    Tele2
    Godina
    21
    = Citat = Izvorno postao LORRY Pregledaj post
    evo bas sada skidam igru sa neta daj mi reci dali se u toj igri morze mjenjati glava pa klipovi disk kocnice i takve stvari??
    neznam da je bas tako profi, ali nisam dugo igro, mozda i ima
    a kaj ova monster garage tako realna- da mozes sve zivo mijenjat, a jel mozes nabrijavat izgled?
    ˙ɐsıdoʞnɹ ƃoʌs ǝɾuɐʇıɔ oʇ ǝɾ ouɔıqo -ɐƃoʞ olıq po ıɾloq ǝɾ nɯǝɔ n oʇsǝu ɐɯı ʞǝɾʌoɔ ıʞɐʌs

+ Odgovori na temu

Slične teme

1. Pokretanje igra tipa Call of Duty na Linuxu (Ubuntu)
    By .:SlayeR:. in forum Operacijski sustavi # Software
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 10-05-2007, 22:52
  2. Odgovora: 1
    Posljednji post: 30-10-2006, 18:01

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove