PDA

Pogledaj cijelu verziju : T-mobile mobiteli za 1 kunu

THE NO
19-03-2007, 11:52
Treba mi pomoć,i to u roku od sat-dva!
Naime,otac mi je upravo rekao da je jedan njegov poznanik kupio mobitel za 1 kunu.Može li mi netko objasniti kako to funkcionira jer sam tanak na tom području.Ne znam je li to pretplata,tarifa ili nešto slično.
Možete li mi reći koji su sve modeli u ponudi i kako to sve uopće funkcionira.Molim vas hitno odgovore jer je moguće da već danas uzmem mobitel.Hvala.

ojpi
19-03-2007, 11:54
Dakle, sve imaš na njihovim stranicama. Samo pripazi jer ako uzmeš neki mob za kunu obično se moraš obvezati na 24mj. i plaćati visoku mjesečnu pretplatu pa prvo dobro razmisli dal ti se isplati.

Symbeq
19-03-2007, 11:56
To ti je pretplata... evo pa si tu pročitaj više... http://www.t-mobile.hr/2/20-90-80-00-00.asp

smogovac
vrlo jednostavno..uzmeš pretplatu na t-mobileu,odgovarajući vremenski period i određena flex tarifa i ovisno o tim faktorima je i cijena mobitela...
www.t-mobile.hr
npr za 1 kn imaš sagem my501-24mj. tarifa 150(nakon 3 mj. možeš smanjiti na 60kn)

ivstojic
Točno svi mobiteli od 1kunu su za razdoblje od 24 mjeseca.A sada ti sebi napravi računicu isplativosti u glavi(24mj* cca 200kn/mj=4800kn)

THE NO
Još ne kužim,a kolika je to visoka mjesečna pretplata?

.andro.
19-03-2007, 11:57
ja i brat smo uzeli tako mobitele, trebala se samo produljit pretplata na 2god, što nam nije smetalo..

EDIT: a visoka je koliko ti želiš :D ako ćeš uzeti bolji mobitel, onda će ti biti pretplata ajmo reći 300 kn na misec, a imaš i lošije mobitele u ponudi za 60kn na misec.

ivstojic
19-03-2007, 11:57
Ovisi u kojoj tarifi se nudi taj mob.Pa daj skoči na njihov site pa pogledaj.

THE NO
19-03-2007, 11:59
Kažem vam da se ne kužim u to,pa zato sam i otvorio topic. Isplati li se to napraviti?

Symbeq
19-03-2007, 11:59
Najbolje ti pitaj oca koliko njegova kolega plaća pretplatu sad pa ćeš skuzit ;)

Symbeq
19-03-2007, 12:00
Kažem vam da se ne kužim u to,pa zato sam i otvorio topic. Isplati li se to napraviti?

Po meni...ne...
Ili ti dođe na isto ili je skuplje. To uglavnom uzimaju ljudi koji nemaju određen keš sad za mobitel... pa ti je to ko da si kupio mobitel na kredit... otplaćuješ u ratama...

THE NO
19-03-2007, 12:05
Da skratim priču: Želim uzeti mob(novi) koji vrijedi oko 2 soma kuna.
Otac mi je rekao da ja sam mogu određivati koliko ću plačati mjesečno love dok ne isplatim pravu cijenu moba(50 kn mjesečno,100kn mjesečno itd).
Je li to istina.Još sam čuo da te oni iz t-mobilea mogu zajebat u vezi te pretplate,tj. da te mogu prevarit.

ojpi
19-03-2007, 12:32
Otac mi je rekao da ja sam mogu određivati koliko ću plačati mjesečno love dok ne isplatim pravu cijenu moba(50 kn mjesečno,100kn mjesečno itd).
Je li to istina.Još sam čuo da te oni iz t-mobilea mogu zajebat u vezi te pretplate,tj. da te mogu prevarit.

Gluposti, ne isplaćuješ cijenu moba nego moraš koristiti 24 mj. tarifu koju si uzeo uz mob. Reci koji mob hoćeš pa ću ti reć kolka će ti biti mjesečna pretplata kad si nesposoban sam to pogledat. Ali s obzirom da ti je mob 2 soma kuna, a ti ga hoćeš za kunu mjesečna pretplata će ti sigurno biti poveća, a još je i pitanje dal ga uopće možeš dobiti za kunu.

teac-tascam
19-03-2007, 12:33
Joj nemoj to su lopine.Još će ti pobrati svu platu,mirovinu,ušteđevinu.:lol:
Odi kod teleta oni nisu lopovi oni ne kradu:lmao:

Ico
19-03-2007, 12:34
Ti nemožep kupiti recmo mob koji košta 2000kn, pa da ga otplaćuješ recimo 10mjeseci tako svaki mjesec plaćaš 200kn, jer ti u startu moraš dati određenu svotu novaca za mob...
Ako ti potpišeš ugovor na 12mjeseci u tarifi 150, to znači da ti 12 mjeseci plaćaš 150kn (ili se nakon 4mjeseca prebaciš na tarifu 60)...
Da te mogu prevatiti, malo teže, ja dobivam mjesečni ispis poziva i SMS_a, tako da vidim dal je sve to istina...
A ako hoćš za jednu kunu kupiti mob koji košta 1500-2000kn, ondabi trebao potpisati ugovor na 24mj na nekoj višoj tarifi (500kn ako ne i više)...
Tako da razmisli dal ti je to isplativo...

THE NO
19-03-2007, 12:40
Recimo da želim Nokiu 6233 ili neki sličan mob,mogu li ja sam odrediti koliko ću mjesečno plačati.
Npr. ja odrdim da ću plačati mjesečno 70 kuna dok ne isplatim pravu cijenu koliko košta 6233.Je li to mogu? Otvorio sam obu temu da mi pomognete,a ne da mi govorite da sam nesposoban ili da mi stavljate te smajliće.
Oni šta rade u t-centru su prilično nesposobno da mi pobliže objasne kako to funkcionira,pa sam vas zato zamolio za pomoć.

Symbeq
19-03-2007, 12:43
Recimo da želim Nokiu 6233 ili neki sličan mob,mogu li ja sam odrediti koliko ću mjesečno plačati.
Npr. ja odrdim da ću plačati mjesečno 70 kuna dok ne isplatim pravu cijenu koliko košta 6233.Je li to mogu? Otvorio sam obu temu da mi pomognete,a ne da mi govorite da sam nesposoban ili da mi stavljate te smajliće.
Oni šta rade u t-centru su prilično nesposobno da mi pobliže objasne kako to funkcionira,pa sam vas zato zamolio za pomoć.

A i nemožeš ti odredit koji mobitel želiš za 1 kunu. Oni su već odredili 3 mobitela koji su kao na "akciji"..
I STISNI ONAJ LINK KOJI SAM TI DAO, TAMO SVE PIŠE A NE TU TOLIKO RASPRAVLJAT!!!!!!!

THE NO
19-03-2007, 12:46
Ma lockajte temu,vidim da je većina ljudi ovdje ili nervozno ili ne znaju šta će pričat,pa onda meni ovdje s**u. Potražit ću pomoć negdje drugdje,tamo di su ljudi normalni.

Router
19-03-2007, 12:49
Ljudi su normalni , ali ti ocito nemas pojma u nicemu kako funkcionira , pa tako ni o pretplati za mob . a prelijen si sam pogledati na linku od t-mobilea

THE NO
19-03-2007, 12:53
2 Router,kao prvo,ja sam uvijek kupovao mob gotovinom,i sad me zanimalo kako to funkcionira,pomislim da će mi ljudi pomoći ako otvorim topic.Ja ga otvorim,neki ljudi mi objasne neke stvari,a neki me odmah tu vrijeđaju.Nisam lijen,samo ne kužim te stvari sa pretplatama i tarifama,ne treba me odmah kamenovat.Ako mi hoćete na miran i civiliziran način pomoći,onda to učinite tako,a ako nečete,maknite se sa topica. Neke sam stvari skužio,neke mi još nisu jasne.

Ico
19-03-2007, 12:53
nemožeš plaćati 70kn mjesečno, jer takva tarifa ne postoji u t-mobileu (imaš tarifu 60,150,300...)
e sad ako bi ga uzimo u tarifi 60, i ugovorom na 24mjeseca, za 6233 bi trebao platiti: 1398,00kn...
Znači sad daš 1398,00kn i onda si obavezan naredna 24 mjeseca (2godine) plaćati 60kn mjesečno!
To je to.
Nemožeš sad ti nakon recimo 5mjeseci reć: OK ja sam otplatio mob, neću više plaćati ugovor!
To ti jednostavno neide...

A druga stvar, ovdje ljudi znaju šta govore, samo što ti ne čitaš dovoljno pažljivo i očito nećeš/nemožeš neke stvari shvatiti!

A za 1kn možeš kupiti Nokiu 6070, ali na tarifi 150 uz potpisivanje ugovora na 24mj... :spin:

xlr
19-03-2007, 12:54
omfg... Gle, nitko ti neće dati mob za kunu i gotovo.

Ico
19-03-2007, 12:57
omfg... Gle, nitko ti neće dati mob za kunu i gotovo.

Hoće, hoće... samo je pitanje koji mob, i koliko ćeš mjesečno za njega morati plaćati preplatu i na koliko mjeseci... :notooth:
Samo to treba shvatiti...

10aLEX
19-03-2007, 13:49
A i koliko vidim THE NO je maloljetan pa mora uzeti na ocevo ime,a valjda mu otac najbolje moze reci koliko trosi i da li mu se isplati zbog sinovljeve zelje za skupim mobitelom placati velike svote mjesecno.

Sljaka
19-03-2007, 17:01
Na stranicama www.t-mobile.hr (http://www.t-mobile.hr) objašnjene su sve opcije kupnje mobilnih uređaja kao i sve opcije razno ranih tarifa.
Svatko pismen (znati slova nije pismenost) može odabrati mobitel i tarifu koja mu odgovara. Ovaj forum postoji da bi se međusobno pomagali, ali to ne znači da nam je namjera potpomagati nečiju indoletnost i lijenost.
Ubuduće, informacije koje možete sami dobiti na internetu, pogotovo ako vam netko dao link, nemojte tražiti ovdje.
Tema se kao nepotrebna zatvara.